'Anderlecht weigerde drie voorstellen van Westerlo'

486 stemmen
'Anderlecht weigerde drie voorstellen van Westerlo'

Bij RSC Anderlecht moet er nog héél veel gebeuren op de transfermarkt. Zowel in- als uitgaand. Volgens La Dernière Heure werkt Jesper Fredberg voorlopig niet mee aan een vertrek van één van de jonge talenten van de Brusselaars. Het dossier zit muurvast.


Anderlecht heeft met Lucas Stassin een talentvolle spits in de rangen die vorig seizoen nog 15 keer scoorde in de Challenger Pro League. Bij RSCA zou er geen sportief plan zijn voor de A-kern, wat toch zeer vreemd zou zijn. Stassin viel vorig jaar een aantal keren in bij het eerste elftal en zat meermaals in de selectie.

LEES OOK: 'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

Stassin ziet transfer wel zitten

Hij maakt nu ook deel uit van de selectie die het nieuwe seizoen start. Stassin wil echter een volgende stap zetten en een basisplaats bij Anderlecht zit er nog niet in. Dat komt nog wat vroeg en hij moet inzake het meevoetballen en ook inzake fysiek vermogen nog stappen voorwaarts zetten. Jonas De Roeck wil hem er dolgraag bij en KVC Westerlo deed al drie keer een bod. Anderlecht weigerde telkens. De Kemphanen boden tot 700.000 euro plus bonussen, Anderlecht eist 1,2 miljoen euro.

Stassin ziet een overgang naar de Kempen wel zitten. De 18-jarige spits heeft nog één jaar contract in het Lotto Park en van een nieuw contract lijkt voorlopig weinig sprake. Kan Westerlo de komende weken wel een akkoord vinden met Anderlecht, of weet Stassin zich te tonen aan Brian Riemer?

Gaat Stassin vertrekken?

Meest recent

"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

17
17
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

63
63
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

264
264
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

41
41
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

263
263
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

263
263
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

182
182
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

19
19
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

103
103
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

57
57
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

97
97
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

251
251
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

79
79
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

172
172
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

463
463
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

157
157
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

90
90
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

105
105
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

223
223
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

246
246
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

101
101
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

54
54
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

229
229
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

253
253
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

116
116

Meer sportnieuws