'Chelsea doet concurrentie beven met La Liga-smaakmaker'

97 stemmen
'Chelsea doet concurrentie beven met La Liga-smaakmaker'

Chelsea heeft er een zeer tegenvallend seizoen opzitten. De Londenaren speelden nooit een hoofdrol in de Premier League en konden ook in Europa geen potten breken. Volgend seizoen moet het beter onder nieuwe coach Mauricio Pochettino, en daarom worden er nu al nieuwe spelers aan boord gehaald.


Chelsea stelde niet zo lang geleden Christopher Nkunku voor. De transfer van de spits van RB Leipzig zat er al even aan te komen, maar is nu pas officieel. De Fransman, die een verleden heeft bij PSG, tekende voor zes seizoen op Stamford Bridge. Maar daar blijft het niet bij. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano hebben The Blues ook een akkoord met Nicolas Jackson van Villarreal.

De 22-jarige Senegalese aanvaller zou de Gele Onderzeeër iets meer dan 35 miljoen euro opleveren, maar dat bedrag zou hoger kunnen uitvallen, omdat het in termijnen betaald zou worden. De speler zelf zou ook al rond zijn met Chelsea, dat de medische testen voor de speler al op de planning heeft staan. Jackson moet Chelsea voorin van een kwaliteitsinjectie voorzien na het magere seizoen 2022/23.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Goed seizoen

Jackson heeft er een goed seizoen opzitten bij Villarreal. De aanvaller scoorde 13 keer en gaf 5 assists in 38 duels over alle competities heen voor de Valenciaanse club. Jackson speelt al bijna zijn hele carrière voor Villarreal, dat hem in 2019 wegplukte bij Casa Sports, een club uit Senegal. Hij sloot eerst aan bij de U19 en daarna bij de tweede ploeg, voordat hij uitgeleend werd aan CD Mirandés en een vaste kracht werd in de eerste ploeg. En volgt een knappe transfer naar Engeland.

Goede transfer?

Meest recent

Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

9
9
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

194
194
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

61
61
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

36
36
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

74
74
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

26
26
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

102
102
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

103
103
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

76
76
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

394
394
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

354
354
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

389
389
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

233
233
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

363
363
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

668
668
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

489
489
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

273
273
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

806
806
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

72
72
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

347
347
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

447
447
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

290
290
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

238
238
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

291
291

Meer sportnieuws