'Chelsea doet concurrentie beven met La Liga-smaakmaker'

stemmen
'Chelsea doet concurrentie beven met La Liga-smaakmaker'

Chelsea heeft er een zeer tegenvallend seizoen opzitten. De Londenaren speelden nooit een hoofdrol in de Premier League en konden ook in Europa geen potten breken. Volgend seizoen moet het beter onder nieuwe coach Mauricio Pochettino, en daarom worden er nu al nieuwe spelers aan boord gehaald.


Chelsea stelde niet zo lang geleden Christopher Nkunku voor. De transfer van de spits van RB Leipzig zat er al even aan te komen, maar is nu pas officieel. De Fransman, die een verleden heeft bij PSG, tekende voor zes seizoen op Stamford Bridge. Maar daar blijft het niet bij. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano hebben The Blues ook een akkoord met Nicolas Jackson van Villarreal.

De 22-jarige Senegalese aanvaller zou de Gele Onderzeeër iets meer dan 35 miljoen euro opleveren, maar dat bedrag zou hoger kunnen uitvallen, omdat het in termijnen betaald zou worden. De speler zelf zou ook al rond zijn met Chelsea, dat de medische testen voor de speler al op de planning heeft staan. Jackson moet Chelsea voorin van een kwaliteitsinjectie voorzien na het magere seizoen 2022/23.

LEES OOK: Union én Anderlecht zien sterkhouders naar WK trekken

Goed seizoen

Jackson heeft er een goed seizoen opzitten bij Villarreal. De aanvaller scoorde 13 keer en gaf 5 assists in 38 duels over alle competities heen voor de Valenciaanse club. Jackson speelt al bijna zijn hele carrière voor Villarreal, dat hem in 2019 wegplukte bij Casa Sports, een club uit Senegal. Hij sloot eerst aan bij de U19 en daarna bij de tweede ploeg, voordat hij uitgeleend werd aan CD Mirandés en een vaste kracht werd in de eerste ploeg. En volgt een knappe transfer naar Engeland.

Goede transfer?

Meest recent

Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

1
1
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

76
76
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

71
71
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

79
79
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

50
50
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

318
318
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

193
193
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

732
732
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

185
185
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

416
416
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

48
48
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

585
585
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

283
283
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

249
249
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

148
148
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1339
1339
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

116
116
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

58
58
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

365
365
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

201
201
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

263
263
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

217
217
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

219
219
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

532
532
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

956
956

Meer sportnieuws