'Chelsea doet concurrentie beven met La Liga-smaakmaker'

door
'Chelsea doet concurrentie beven met La Liga-smaakmaker'

Chelsea heeft er een zeer tegenvallend seizoen opzitten. De Londenaren speelden nooit een hoofdrol in de Premier League en konden ook in Europa geen potten breken. Volgend seizoen moet het beter onder nieuwe coach Mauricio Pochettino, en daarom worden er nu al nieuwe spelers aan boord gehaald.


Chelsea stelde niet zo lang geleden Christopher Nkunku voor. De transfer van de spits van RB Leipzig zat er al even aan te komen, maar is nu pas officieel. De Fransman, die een verleden heeft bij PSG, tekende voor zes seizoen op Stamford Bridge. Maar daar blijft het niet bij. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano hebben The Blues ook een akkoord met Nicolas Jackson van Villarreal.

De 22-jarige Senegalese aanvaller zou de Gele Onderzeeër iets meer dan 35 miljoen euro opleveren, maar dat bedrag zou hoger kunnen uitvallen, omdat het in termijnen betaald zou worden. De speler zelf zou ook al rond zijn met Chelsea, dat de medische testen voor de speler al op de planning heeft staan. Jackson moet Chelsea voorin van een kwaliteitsinjectie voorzien na het magere seizoen 2022/23.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Goed seizoen

Jackson heeft er een goed seizoen opzitten bij Villarreal. De aanvaller scoorde 13 keer en gaf 5 assists in 38 duels over alle competities heen voor de Valenciaanse club. Jackson speelt al bijna zijn hele carrière voor Villarreal, dat hem in 2019 wegplukte bij Casa Sports, een club uit Senegal. Hij sloot eerst aan bij de U19 en daarna bij de tweede ploeg, voordat hij uitgeleend werd aan CD Mirandés en een vaste kracht werd in de eerste ploeg. En volgt een knappe transfer naar Engeland.

Goede transfer?

Meest recent

Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

20
20
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

105
105
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

252
252
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

57
57
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

144
144
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

462
462
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

252
252
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

167
167
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

51
51
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

27
27
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

227
227
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

485
485
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

186
186
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

179
179
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

39
39
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

405
405
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

398
398
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

305
305
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

141
141
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

234
234
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

594
594
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

154
154
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

124
124
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

79
79

Meer sportnieuws