'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

door
'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

Bayern München veroverde dit seizoen opnieuw de titel in de Bundesliga, maar desondanks was niemand bij de Duitse grootmacht tevreden over het seizoen. Ze werden enkel kampioen doordat Dortmund op de slotspeeldag nog faalde, sneuvelden in de Champions League al in de kwartfinale en naast het veld stormde het regelmatig. In maart werd trainer Julian Nagelsmann ontslagen en vlak na het veroveren van de titel volgden nog CEO Oliver Kahn en sportief directeur Hasan Salihamidzic.


Eén van de pijnpunten bij Bayern dit seizoen was dat het vertrek van Robert Lewandowski niet opgevangen werd. De Poolse topspits verkaste vorige zomer naar FC Barcelona, maar Bayern haalde geen directe vervanger. Dat wil de club deze zomer rechtzetten en ze kondigden de voorbije maanden aan dat ze een topspits gaan halen. Maar ze zouden weleens een stap verder kunnen gaan.

Bayern-watcher Christian Falk stelt namelijk dat Bayern zijn zinnen gezet heeft op maar liefst twee topaanvallers. Ze blijven aan de mouw trekken van Harry Kane, die bij het ingaan van zijn laatste contractjaar zou kunnen vertrekken bij Tottenham. Vanuit Engeland werd geopperd dat de Engelsman geen interesse zou hebben om de Premier League te verlaten, maar de gesprekken met de familie van Kane zouden Bayern de indruk geven dat hij wel degelijk open staat voor een verhuis naar Duitsland.

LEES OOK: Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

Bijna WK-held naast Kane

Maar daar blijft het dus niet bij, want Bayern zou naast Kane ook nog Randal Kolo Muani willen binnenhalen. De 24-jarige Fransman kroonde zich in december nog bijna tot held van de WK-finale, maar liet in de slotminuut van de verlengingen nog de winning goal liggen. Hij maakte dit seizoen wel indruk bij Eintracht Frankfurt, dat daarom meer dan 100 miljoen euro zou willen vangen voor zijn goudhaantje.


Zal Bayern erin slagen hen beiden te strikken?

Meest recent

Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

31
31
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

64
64
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

48
48
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

67
67
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

58
58
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

245
245
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

20
20
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

301
301
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

223
223
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

379
379
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

190
190
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

92
92
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

164
164
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

230
230
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

378
378
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

138
138
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

305
305
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

88
88
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

377
377
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

312
312
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

195
195
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

474
474
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

447
447
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

104
104
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

927
927

Meer sportnieuws