'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

door
'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

Bayern München veroverde dit seizoen opnieuw de titel in de Bundesliga, maar desondanks was niemand bij de Duitse grootmacht tevreden over het seizoen. Ze werden enkel kampioen doordat Dortmund op de slotspeeldag nog faalde, sneuvelden in de Champions League al in de kwartfinale en naast het veld stormde het regelmatig. In maart werd trainer Julian Nagelsmann ontslagen en vlak na het veroveren van de titel volgden nog CEO Oliver Kahn en sportief directeur Hasan Salihamidzic.


Eén van de pijnpunten bij Bayern dit seizoen was dat het vertrek van Robert Lewandowski niet opgevangen werd. De Poolse topspits verkaste vorige zomer naar FC Barcelona, maar Bayern haalde geen directe vervanger. Dat wil de club deze zomer rechtzetten en ze kondigden de voorbije maanden aan dat ze een topspits gaan halen. Maar ze zouden weleens een stap verder kunnen gaan.

Bayern-watcher Christian Falk stelt namelijk dat Bayern zijn zinnen gezet heeft op maar liefst twee topaanvallers. Ze blijven aan de mouw trekken van Harry Kane, die bij het ingaan van zijn laatste contractjaar zou kunnen vertrekken bij Tottenham. Vanuit Engeland werd geopperd dat de Engelsman geen interesse zou hebben om de Premier League te verlaten, maar de gesprekken met de familie van Kane zouden Bayern de indruk geven dat hij wel degelijk open staat voor een verhuis naar Duitsland.

LEES OOK: Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Bijna WK-held naast Kane

Maar daar blijft het dus niet bij, want Bayern zou naast Kane ook nog Randal Kolo Muani willen binnenhalen. De 24-jarige Fransman kroonde zich in december nog bijna tot held van de WK-finale, maar liet in de slotminuut van de verlengingen nog de winning goal liggen. Hij maakte dit seizoen wel indruk bij Eintracht Frankfurt, dat daarom meer dan 100 miljoen euro zou willen vangen voor zijn goudhaantje.


Zal Bayern erin slagen hen beiden te strikken?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

29
29
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

112
112
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

81
81
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

117
117
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

156
156
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

201
201
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

10
10
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

339
339
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

156
156
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

230
230
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

55
55
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

195
195
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

122
122
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

69
69
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

530
530
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

458
458
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

498
498

Meer sportnieuws