'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

door
'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

Bayern München veroverde dit seizoen opnieuw de titel in de Bundesliga, maar desondanks was niemand bij de Duitse grootmacht tevreden over het seizoen. Ze werden enkel kampioen doordat Dortmund op de slotspeeldag nog faalde, sneuvelden in de Champions League al in de kwartfinale en naast het veld stormde het regelmatig. In maart werd trainer Julian Nagelsmann ontslagen en vlak na het veroveren van de titel volgden nog CEO Oliver Kahn en sportief directeur Hasan Salihamidzic.


Eén van de pijnpunten bij Bayern dit seizoen was dat het vertrek van Robert Lewandowski niet opgevangen werd. De Poolse topspits verkaste vorige zomer naar FC Barcelona, maar Bayern haalde geen directe vervanger. Dat wil de club deze zomer rechtzetten en ze kondigden de voorbije maanden aan dat ze een topspits gaan halen. Maar ze zouden weleens een stap verder kunnen gaan.

Bayern-watcher Christian Falk stelt namelijk dat Bayern zijn zinnen gezet heeft op maar liefst twee topaanvallers. Ze blijven aan de mouw trekken van Harry Kane, die bij het ingaan van zijn laatste contractjaar zou kunnen vertrekken bij Tottenham. Vanuit Engeland werd geopperd dat de Engelsman geen interesse zou hebben om de Premier League te verlaten, maar de gesprekken met de familie van Kane zouden Bayern de indruk geven dat hij wel degelijk open staat voor een verhuis naar Duitsland.

LEES OOK: Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Bijna WK-held naast Kane

Maar daar blijft het dus niet bij, want Bayern zou naast Kane ook nog Randal Kolo Muani willen binnenhalen. De 24-jarige Fransman kroonde zich in december nog bijna tot held van de WK-finale, maar liet in de slotminuut van de verlengingen nog de winning goal liggen. Hij maakte dit seizoen wel indruk bij Eintracht Frankfurt, dat daarom meer dan 100 miljoen euro zou willen vangen voor zijn goudhaantje.


Zal Bayern erin slagen hen beiden te strikken?

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

1
1
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

55
55
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

25
25
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

166
166
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

13
13
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

310
310
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

132
132
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

42
42
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

410
410
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

90
90
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

95
95
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

187
187
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

111
111
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

91
91
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

163
163
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

178
178
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

145
145
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

143
143
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

274
274

Meer sportnieuws