'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

580 stemmen
'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

Bayern München veroverde dit seizoen opnieuw de titel in de Bundesliga, maar desondanks was niemand bij de Duitse grootmacht tevreden over het seizoen. Ze werden enkel kampioen doordat Dortmund op de slotspeeldag nog faalde, sneuvelden in de Champions League al in de kwartfinale en naast het veld stormde het regelmatig. In maart werd trainer Julian Nagelsmann ontslagen en vlak na het veroveren van de titel volgden nog CEO Oliver Kahn en sportief directeur Hasan Salihamidzic.


Eén van de pijnpunten bij Bayern dit seizoen was dat het vertrek van Robert Lewandowski niet opgevangen werd. De Poolse topspits verkaste vorige zomer naar FC Barcelona, maar Bayern haalde geen directe vervanger. Dat wil de club deze zomer rechtzetten en ze kondigden de voorbije maanden aan dat ze een topspits gaan halen. Maar ze zouden weleens een stap verder kunnen gaan.

Bayern-watcher Christian Falk stelt namelijk dat Bayern zijn zinnen gezet heeft op maar liefst twee topaanvallers. Ze blijven aan de mouw trekken van Harry Kane, die bij het ingaan van zijn laatste contractjaar zou kunnen vertrekken bij Tottenham. Vanuit Engeland werd geopperd dat de Engelsman geen interesse zou hebben om de Premier League te verlaten, maar de gesprekken met de familie van Kane zouden Bayern de indruk geven dat hij wel degelijk open staat voor een verhuis naar Duitsland.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Bijna WK-held naast Kane

Maar daar blijft het dus niet bij, want Bayern zou naast Kane ook nog Randal Kolo Muani willen binnenhalen. De 24-jarige Fransman kroonde zich in december nog bijna tot held van de WK-finale, maar liet in de slotminuut van de verlengingen nog de winning goal liggen. Hij maakte dit seizoen wel indruk bij Eintracht Frankfurt, dat daarom meer dan 100 miljoen euro zou willen vangen voor zijn goudhaantje.


Zal Bayern erin slagen hen beiden te strikken?

Meest recent

Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

30
30
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

241
241
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

34
34
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

133
133
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

35
35
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

78
78
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

339
339
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

539
539
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

191
191
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

126
126
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

177
177
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

143
143
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

424
424
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

83
83
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

115
115
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

165
165
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

563
563
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

523
523
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

322
322
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

126
126
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

215
215
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

682
682
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

186
186
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

90
90

Meer sportnieuws