'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

door
'Bayern gaat los: Kane én tweede topspits op komst'

Bayern München veroverde dit seizoen opnieuw de titel in de Bundesliga, maar desondanks was niemand bij de Duitse grootmacht tevreden over het seizoen. Ze werden enkel kampioen doordat Dortmund op de slotspeeldag nog faalde, sneuvelden in de Champions League al in de kwartfinale en naast het veld stormde het regelmatig. In maart werd trainer Julian Nagelsmann ontslagen en vlak na het veroveren van de titel volgden nog CEO Oliver Kahn en sportief directeur Hasan Salihamidzic.


Eén van de pijnpunten bij Bayern dit seizoen was dat het vertrek van Robert Lewandowski niet opgevangen werd. De Poolse topspits verkaste vorige zomer naar FC Barcelona, maar Bayern haalde geen directe vervanger. Dat wil de club deze zomer rechtzetten en ze kondigden de voorbije maanden aan dat ze een topspits gaan halen. Maar ze zouden weleens een stap verder kunnen gaan.

Bayern-watcher Christian Falk stelt namelijk dat Bayern zijn zinnen gezet heeft op maar liefst twee topaanvallers. Ze blijven aan de mouw trekken van Harry Kane, die bij het ingaan van zijn laatste contractjaar zou kunnen vertrekken bij Tottenham. Vanuit Engeland werd geopperd dat de Engelsman geen interesse zou hebben om de Premier League te verlaten, maar de gesprekken met de familie van Kane zouden Bayern de indruk geven dat hij wel degelijk open staat voor een verhuis naar Duitsland.

LEES OOK: 'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Bijna WK-held naast Kane

Maar daar blijft het dus niet bij, want Bayern zou naast Kane ook nog Randal Kolo Muani willen binnenhalen. De 24-jarige Fransman kroonde zich in december nog bijna tot held van de WK-finale, maar liet in de slotminuut van de verlengingen nog de winning goal liggen. Hij maakte dit seizoen wel indruk bij Eintracht Frankfurt, dat daarom meer dan 100 miljoen euro zou willen vangen voor zijn goudhaantje.


Zal Bayern erin slagen hen beiden te strikken?

Meest recent

Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

3
3
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

107
107
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

56
56
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

214
214
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

162
162
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

178
178
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

326
326
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

828
828
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1036
1036
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

208
208
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

351
351
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

278
278
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

213
213
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

547
547
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

529
529
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

293
293
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1311
1311
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

596
596
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

179
179
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

41
41
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

539
539
'Onthuld: daarom verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

183
183
PSV niet gerust: Bosz velt zijn oordeel over Union

Deze week wordt de league phase van de Champions League op gang getrapt. De eerste wedstrijden ...

137
137
'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

411
411
Cruciaal nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

141
141

Meer sportnieuws