Eén nieuwe naam in A-kern Club Brugge, 8 jonkies krijgen kans

door
Eén nieuwe naam in A-kern Club Brugge, 8 jonkies krijgen kans

De voorbije weken begonnen heel wat eersteklassers al aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen en ook voor Club Brugge is de kop er nu af. Vrijdagochtend moesten de spelers zich een eerste keer melden op het Belfius Basecamp voor hun medische en fysieke testen, die ook zaterdag nog verdergaan. Maandag staat nieuwe trainer Ronny Deila vervolgens een eerste keer op het trainingsveld.


Daarbij zal de Noor meteen een ruime groep mogen verwelkomen, want Club begint met maar liefst 31 spelers aan de voorbereiding. Daarbij valt op dat er naast zomeraanwinst Igor Thiago nog één nieuwe naam staat tussen de spelers die tot de A-kern gerekend worden. Shion Homma wordt namelijk definitief doorgeschoven vanuit Club NXT. De vinnige Japanner mocht eind vorig seizoen al een paar keer invallen en eiste met een goal en een assist in de slotmatch op Union een hoofdrol op in de ontknoping van de titelstrijd.

Daarnaast krijgen ook acht spelers uit Club NXT de kans om zich minstens in de eerste weken te bewijzen aan Deila. Het gaat om doelman Kiany Vroman (19), linksachter Joaquin Seys (18), centrale verdediger Jano Willems (19), flankaanvallers Tobias Lund Jensen (17), Sasha Yakymenko (17) en Mohamed Salah (19), middenvelder Sem Audoor (19) en rechtsachter Denzel De Roeve (18).

LEES OOK: 'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Nog heel wat spelers sluiten later aan

Op een pak spelers zal Deila nog even moeten wachten. Tajon Buchanan, Noa Lang, Jack Hendry, Denis Odoi, Andreas Skov Olsen, Michal Skoras en Hans Vanaken zijn nog maar pas op vakantie vertrokken nadat ze nog interlandverplichtingen hadden met hun land. Maxim De Cuyper en Antonio Nusa zijn momenteel nog aan de slag op het EK U21, terwijl Victor Barbera zich met Spanje U19 voorbereidt op het EK, dat begin juli van start gaat.


Zal Homma dit seizoen helemaal doorbreken?

Meest recent

'Bayern doet Bundesliga daveren met nieuwe transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

18
18
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

98
98
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

273
273
JPL-hervorming op losse schroeven: Play-Offs tóch behouden?

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen binnen het play-off-format. Zo werd in het ...

167
167
Laatste kans Coucke: "Dan wordt zijn positie onmogelijk"

RSC Anderlecht heeft donderdag zijn nieuwe bestuursstructuur officieel bekend gemaakt. Zo werd ...

136
136
'Alonso op wenken bediend: nieuwe supertransfer Real'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

182
182
'Club blíj́ft cashen: Bundesliga-miljoenen in zicht'

Onder meer met zijn sterke prestaties in de Champions League, heeft Club Brugge de aandacht van heel ...

152
152
Napoli-spelers in shock door De Bruyne: "Zijn instelling…"

Nadat hij de voorbije dagen de Rode Duivels bij de arm nam, maakt Kevin De Bruyne zich op voor de ...

332
332
'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Het gaat om een 20-jarige met Europese minuten op de teller, een dieptezoeker die perfect in het ...

915
915
Wils wanhoop nabij: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Na de schamele twee op 15 voor de interlandbreak hoopt Antwerp zich snel te herpakken. Gemakkelijker ...

254
254
'Anderlecht kan cashen: verrassende toptransfer op til'

RSC Anderlecht heeft een drukke zomer achter de rug, waarin Olivier Renard vooral de potentiële ...

484
484
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

86
86
Wilmots heeft beet: Standard overtuigt goudhaantje

Voor de interlandbreak ging Standard nog tweemaal onderuit, maar de toekomst oogt stilaan wel weer ...

124
124
OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Als een donderslag bij heldere hemel moet OH Leuven op zoek naar een nieuwe coach. Tenslotte ...

150
150
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

150
150
Bom onder competitieformat: keert ook Anderlecht kar?

Eind februari werd op een Algemene Vergadering van de Pro League beslist dat de play-offs zouden ...

454
454
Madou doet boekje open over stadiondossier Club Brugge

Na een strijd van twee decennia schijnt er stilaan licht aan het einde van de tunnel voor Club ...

856
856
Anderlecht bevestigt machtswissel: lot Renard bezegeld

Woensdag stond er een bijzondere Raad van Bestuur op het programma bij RSC Anderlecht, waar Marc ...

465
465
'Monsterlijke Courtois doet Real versteld staan'

Thibaut Courtois zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije interlands met de Rode ...

172
172
Goto geeft duidelijke reden voor vertrek bij Anderlecht

Komend weekend staat de elfde speeldag van de Jupiler Pro League alweer voor de deur. Revelatie STVV ...

378
378
'Dramatische onthulling omtrent Romelu Lukaku'

Op zijn 32ste heeft Romelu Lukaku intussen al een straf parcours afgelegd. De topschutter aller ...

292
292
'Club Brugge geeft strijd niet op: nieuw bod in januari'

Club Brugge kende vorige zomer uiteindelijk nog een bewogen mercato. Met De Cuyper, Talbi, Jutgla en ...

310
310
Meteen extra troef voor Hubert bij Union?

Het wordt uitkijken naar Union komend weekend. De landskampioen begint aan het ...

68
68
Staelens: "Hij is altijd onderschat geweest in België"

Belgische trainers lijken in de lift te zitten. Sébastien Pocognoli en Vincent Kompany zijn ...

178
178
Zeer zorgwekkende cijfers voor aanwinsten Anderlecht

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een korte onderbreking weer op gang. Anderlecht ...

282
282

Meer sportnieuws