'Praet versiert voor prikje volgende transfer'

door
'Praet versiert voor prikje volgende transfer'

Dennis Praet kende geen goed seizoen bij Leicester City. De Engelse club degradeerde naar de Championship en de toekomst van de Belgische middenvelder is onduidelijk. Eén club ziet wel graten in in de komst van de centrale middenvelder.


Volgens Tuttosport heeft Torino een bod van 3 miljoen euro neergelegd om Praet los te weken bij Leicester City. De Engelse club weigerde dat voorstel, maar is wel bereid om verder te onderhandelen over een transfer. Praet mag de club immers verlaten. Het is geen toeval dat Torino aan Praet denkt, aangezien hij er al een jaar op huurbasis speelde twee jaar geleden. De voormalige speler van Anderlecht liet toen een goede indruk achter. Praet kwam dit seizoen in alle competities samen in 27 matchen amper 977 minuten in actie bij Leicester City.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Belangrijke zomer voor Praet

De Engelsen betaalden vier jaar geleden nog 20 miljoen euro om hem los te weken bij Sampdoria, maar na een goed begin deemsterde Praet steeds meer weg. Hij werd zoals eerder gemeld een jaar uitgeleend aan Torino. Praet staat voor een belangrijk zomer. Hij werd in mei 29 jaar en een jaar voor het EK moet hij wekelijks gaan spelen. Zijn marktwaarde daalde volgens Transfermarkt al tot 7 miljoen euro en Leicester City zal dus wellicht een stevig verlies gaan boeken op hem.

Een terugkeer naar België lijkt momenteel niet in de plannen van Praet te passen, die wellicht wel graten ziet in een terugkeer naar Italië. Daar voelde hij zich op en naast het veld goed in zijn sas.

Moeten Belgische topclubs eens polsen naar Praet?

Meest recent

'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

8
8
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

10
10
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

23
23
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

226
226
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

102
102
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

303
303
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

97
97
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

152
152
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

62
62
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

236
236
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

197
197
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

140
140
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

723
723
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

311
311
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

347
347
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

894
894
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

646
646
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

421
421
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

315
315
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

899
899
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

223
223
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

67
67
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

104
104

Meer sportnieuws