'Praet versiert voor prikje volgende transfer'

door
'Praet versiert voor prikje volgende transfer'

Dennis Praet kende geen goed seizoen bij Leicester City. De Engelse club degradeerde naar de Championship en de toekomst van de Belgische middenvelder is onduidelijk. Eén club ziet wel graten in in de komst van de centrale middenvelder.


Volgens Tuttosport heeft Torino een bod van 3 miljoen euro neergelegd om Praet los te weken bij Leicester City. De Engelse club weigerde dat voorstel, maar is wel bereid om verder te onderhandelen over een transfer. Praet mag de club immers verlaten. Het is geen toeval dat Torino aan Praet denkt, aangezien hij er al een jaar op huurbasis speelde twee jaar geleden. De voormalige speler van Anderlecht liet toen een goede indruk achter. Praet kwam dit seizoen in alle competities samen in 27 matchen amper 977 minuten in actie bij Leicester City.

Belangrijke zomer voor Praet

De Engelsen betaalden vier jaar geleden nog 20 miljoen euro om hem los te weken bij Sampdoria, maar na een goed begin deemsterde Praet steeds meer weg. Hij werd zoals eerder gemeld een jaar uitgeleend aan Torino. Praet staat voor een belangrijk zomer. Hij werd in mei 29 jaar en een jaar voor het EK moet hij wekelijks gaan spelen. Zijn marktwaarde daalde volgens Transfermarkt al tot 7 miljoen euro en Leicester City zal dus wellicht een stevig verlies gaan boeken op hem.

Een terugkeer naar België lijkt momenteel niet in de plannen van Praet te passen, die wellicht wel graten ziet in een terugkeer naar Italië. Daar voelde hij zich op en naast het veld goed in zijn sas.

Moeten Belgische topclubs eens polsen naar Praet?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

49
49
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

22
22
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

26
26
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

34
34
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

71
71
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

171
171
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

126
126
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

204
204
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

149
149
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

103
103
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

582
582
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

331
331
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

132
132
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1205
1205
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

721
721
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

61
61
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

616
616
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1373
1373
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

568
568
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

605
605
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

274
274
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

501
501
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1106
1106
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

424
424

Meer sportnieuws