'Praet versiert voor prikje volgende transfer'

door
'Praet versiert voor prikje volgende transfer'

Dennis Praet kende geen goed seizoen bij Leicester City. De Engelse club degradeerde naar de Championship en de toekomst van de Belgische middenvelder is onduidelijk. Eén club ziet wel graten in in de komst van de centrale middenvelder.


Volgens Tuttosport heeft Torino een bod van 3 miljoen euro neergelegd om Praet los te weken bij Leicester City. De Engelse club weigerde dat voorstel, maar is wel bereid om verder te onderhandelen over een transfer. Praet mag de club immers verlaten. Het is geen toeval dat Torino aan Praet denkt, aangezien hij er al een jaar op huurbasis speelde twee jaar geleden. De voormalige speler van Anderlecht liet toen een goede indruk achter. Praet kwam dit seizoen in alle competities samen in 27 matchen amper 977 minuten in actie bij Leicester City.

Belangrijke zomer voor Praet

De Engelsen betaalden vier jaar geleden nog 20 miljoen euro om hem los te weken bij Sampdoria, maar na een goed begin deemsterde Praet steeds meer weg. Hij werd zoals eerder gemeld een jaar uitgeleend aan Torino. Praet staat voor een belangrijk zomer. Hij werd in mei 29 jaar en een jaar voor het EK moet hij wekelijks gaan spelen. Zijn marktwaarde daalde volgens Transfermarkt al tot 7 miljoen euro en Leicester City zal dus wellicht een stevig verlies gaan boeken op hem.

Een terugkeer naar België lijkt momenteel niet in de plannen van Praet te passen, die wellicht wel graten ziet in een terugkeer naar Italië. Daar voelde hij zich op en naast het veld goed in zijn sas.

Moeten Belgische topclubs eens polsen naar Praet?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

62
62
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

48
48
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

158
158
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

54
54
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

61
61
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

56
56
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

95
95
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

120
120
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

146
146
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

325
325
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

206
206
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

257
257
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

90
90
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

355
355
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

168
168
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

279
279
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

682
682
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

539
539
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

166
166

Meer sportnieuws