'Nieuwe wending in transferdossier van Stengs'

door
'Nieuwe wending in transferdossier van Stengs'

Bij Royal Antwerp FC gonst het momenteel van de geruchten omtrent enkele ingaande transfers. Eén van de spelers die mogelijk definitief wordt aangetrokken, is Calvin Stengs. De Nederlander deed het afgelopen seizoen zeker niet onaardig op de Bosuil.


Antwerp huurde Stengs van OGC Nice en hij werd een vaste waarde en toch wel goede schakel bij de ploeg die de Beker van België en de landstitel won in België. Stengs keert echter terug naar OGC Nice, maar bij de Franse club rekenen ze niet echt op de voormalige speler van AZ. De toekomst van de speler is voorlopig onduidelijk.

LEES OOK: 'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Te duur inzake prijs en loon?

Er waren al geruchten dat Antwerp Stengs definitief wenste over te nemen en ook Feyenoord werd al genoemd voor de speler. Volgens Foot Mercato kwam er echter nog steeds geen enkel officieel bod binnen voor de middenvelder. Stengs ligt nog tot medio 2026 onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 10 miljoen euro. Hij strijkt ook een riant loon op in Nice, waardoor hij dus een zeer dure vogel is. Te duur voor Antwerp en Feyenoord?

Stengs was een goede kracht bij Antwerp, maar met 3 goals en 9 assists in 33 wedstrijden waren de statistieken degelijk maar ook niet fantastisch. Antwerp speurt ondertussen de markt af naar andere opties en Thorgan Hazard zou in beeld zijn. Als de speler van Borussia Dortmund naar Antwerpen zou komen, dan is dat wellicht de doodsteek voor een transfer van Stengs naar de Bosuil. Wordt dus nog vervolgd.

Moet Antwerp doorduwen voor Stengs?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

263
263
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

230
230
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

125
125
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

59
59
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

181
181
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

336
336
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

290
290
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

125
125
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

45
45
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

115
115
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

239
239
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

295
295
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

575
575
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

377
377
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

460
460
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

140
140
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

679
679
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

666
666
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

434
434
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

451
451
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

306
306
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2326
2326
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

157
157

Meer sportnieuws