'Nieuwe wending in transferdossier van Stengs'

door
'Nieuwe wending in transferdossier van Stengs'

Bij Royal Antwerp FC gonst het momenteel van de geruchten omtrent enkele ingaande transfers. Eén van de spelers die mogelijk definitief wordt aangetrokken, is Calvin Stengs. De Nederlander deed het afgelopen seizoen zeker niet onaardig op de Bosuil.


Antwerp huurde Stengs van OGC Nice en hij werd een vaste waarde en toch wel goede schakel bij de ploeg die de Beker van België en de landstitel won in België. Stengs keert echter terug naar OGC Nice, maar bij de Franse club rekenen ze niet echt op de voormalige speler van AZ. De toekomst van de speler is voorlopig onduidelijk.

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Te duur inzake prijs en loon?

Er waren al geruchten dat Antwerp Stengs definitief wenste over te nemen en ook Feyenoord werd al genoemd voor de speler. Volgens Foot Mercato kwam er echter nog steeds geen enkel officieel bod binnen voor de middenvelder. Stengs ligt nog tot medio 2026 onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 10 miljoen euro. Hij strijkt ook een riant loon op in Nice, waardoor hij dus een zeer dure vogel is. Te duur voor Antwerp en Feyenoord?

Stengs was een goede kracht bij Antwerp, maar met 3 goals en 9 assists in 33 wedstrijden waren de statistieken degelijk maar ook niet fantastisch. Antwerp speurt ondertussen de markt af naar andere opties en Thorgan Hazard zou in beeld zijn. Als de speler van Borussia Dortmund naar Antwerpen zou komen, dan is dat wellicht de doodsteek voor een transfer van Stengs naar de Bosuil. Wordt dus nog vervolgd.

Moet Antwerp doorduwen voor Stengs?

Meest recent

Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

9
9
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

43
43
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

46
46
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

126
126
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

169
169
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

452
452
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

25
25
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

148
148
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

52
52
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

671
671
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

266
266
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

114
114
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

147
147
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

363
363
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

50
50
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

127
127
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1653
1653
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

554
554
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

625
625
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

20
20
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

222
222
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

465
465
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

349
349
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

298
298
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

248
248

Meer sportnieuws