'Nieuwe wending in transferdossier van Stengs'

door
'Nieuwe wending in transferdossier van Stengs'

Bij Royal Antwerp FC gonst het momenteel van de geruchten omtrent enkele ingaande transfers. Eén van de spelers die mogelijk definitief wordt aangetrokken, is Calvin Stengs. De Nederlander deed het afgelopen seizoen zeker niet onaardig op de Bosuil.


Antwerp huurde Stengs van OGC Nice en hij werd een vaste waarde en toch wel goede schakel bij de ploeg die de Beker van België en de landstitel won in België. Stengs keert echter terug naar OGC Nice, maar bij de Franse club rekenen ze niet echt op de voormalige speler van AZ. De toekomst van de speler is voorlopig onduidelijk.

LEES OOK: Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

Te duur inzake prijs en loon?

Er waren al geruchten dat Antwerp Stengs definitief wenste over te nemen en ook Feyenoord werd al genoemd voor de speler. Volgens Foot Mercato kwam er echter nog steeds geen enkel officieel bod binnen voor de middenvelder. Stengs ligt nog tot medio 2026 onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 10 miljoen euro. Hij strijkt ook een riant loon op in Nice, waardoor hij dus een zeer dure vogel is. Te duur voor Antwerp en Feyenoord?

Stengs was een goede kracht bij Antwerp, maar met 3 goals en 9 assists in 33 wedstrijden waren de statistieken degelijk maar ook niet fantastisch. Antwerp speurt ondertussen de markt af naar andere opties en Thorgan Hazard zou in beeld zijn. Als de speler van Borussia Dortmund naar Antwerpen zou komen, dan is dat wellicht de doodsteek voor een transfer van Stengs naar de Bosuil. Wordt dus nog vervolgd.

Moet Antwerp doorduwen voor Stengs?

Meest recent

Nog een vertrekker bij Lommel, Club Luik haalt bekende naam

In de meeste landen is de transfermarkt intussen gesloten, maar Belgische clubs mogen nog transfers ...

19
19
De Cuyper stuurt Garcia boodschap: "Kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

64
64
Nieuwe investeerders Anderlecht? Harde kern legt eisen neer

Er lijken nog maar eens grote veranderingen op til te staan bij Anderlecht. Maandag kondigde Wouter ...

269
269
De bevestiging: Anderlecht verliest Dolberg aan Ajax

Anderlecht beleeft een uiterst woelige week. Het werd Europees uitgeschakeld door AEK Athene, ...

338
338
Benson versiert alsnog transfer, Twente laat Belg vertrekken

Burnley keerde dit seizoen terug in de Premier League, maar van de ploeg die Vincent Kompany er ...

51
51
Essevee pakt uit met ex-speler Juventus

Zulte Waregem kende een moeizaam seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts vier op achttien en is ...

79
79
Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Bij Manchester City kenden ze deze zomer geen genade. Pep Guardiola zette zijn vernieuwingsoperatie ...

117
117
'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

377
377
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

1170
1170
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

489
489
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

314
314
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1226
1226
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1472
1472
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

60
60
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

418
418
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

833
833
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

785
785
'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Heel even leek Antwerp een complete leegloop te kunnen vermijden, maar in het absolute slot van de ...

541
541
Alderweireld ontroert fans met woorden over kinderen

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

68
68
'AA Gent dumpt flop, Leko krijgt zin met 2 nieuwkomers'

Zowel voor als na het gelijkspel tegen Club Brugge wond Ivan Leko er afgelopen weekend geen doekjes ...

320
320
'Anderlecht ligt dwars: blijft Dolberg alsnog op post?'

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij RSC Anderlecht vooral nog uitgaand verkeer op ...

618
618
Vermeeren belandt direct in nachtmerrie bij Marseille

Arthur Vermeeren hoopte op een nieuwe start bij Olympique Marseille, maar botst daar op alles wat ...

400
400
'Kassa rinkelt: transfervuurwerk bij STVV & KV Mechelen'

In de grote competities sloot de transfermarkt maandag haar deuren, maar de Belgische clubs krijgen ...

830
830
Anderlecht bevestigt uppercut: Renard transfermarkt op

Terwijl het gerommel in de bestuurskamer de aandacht opeist is er ook op de transfermarkt nog heel ...

1090
1090

Meer sportnieuws