'Arsenal pakt zwaar uit: Havertz, Rice én Rode Duivel'

door
'Arsenal pakt zwaar uit: Havertz, Rice én Rode Duivel'

Het afgelopen seizoen eindigde voor Arsenal met een grote ontgoocheling. De Gunners hadden immers vrijwel het hele seizoen aan de leiding gestaan in de Premier League - alles samen zo'n 250 dagen - maar lieten zich in de eindsprint nog aftroeven door Manchester City. Uiteindelijk bleek de spoeling toch net iets te dun om prijzen te pakken en daar trekt de club zijn lessen uit. Er staat een groots transferoffensief op til.


Zo meldt The Athletic dat Arsenal stilaan zeer dicht bij een akkoord staat over de komst van Kai Havertz. De Duitse aanvaller is één van de slachtoffers van de koopwoede van Chelsea het voorbije jaar en maakt nu dus een pikante transfer. Arsenal zou zo'n 75 miljoen euro gaan betalen en de clubs moeten enkel nog een akkoord vinden over de betaalstructuur, met name de invulling van de bonussen. Met Havertz zelf is alles al rond.

Daarnaast blijft Arsenal ook werken aan de komst van Declan Rice. Eerder deze week zagen ze een tweede bod geweigerd door West Ham, maar volgens Fabrizio Romano zal er in de komende dagen een derde bod neergelegd worden. De Engelse international moet het nieuwe ankerpunt worden op het middenveld en dat mag ook wat kosten. West Ham eist minstens 115 miljoen euro voor zijn aanvoerder.

LEES OOK: ‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Ook Lavia op komst

Tenslotte meldt Romano dat Arsenal ook blijft werken aan het dossier van Roméo Lavia, voor wie Southampton zo'n 50 à 60 miljoen euro zou hopen te vangen. De gesprekken gaan verder, maar er blijven wel kapers op de kust. Manchester United en Chelsea zijn nog steeds geïnteresseerd in de jonge Rode Duivel, terwijl ook Liverpool informeerde naar de voorwaarden voor een transfer. Verder gingen die drie topclubs echter nog niet, waardoor Arsenal in polepositie blijft.

Kan Arsenal met die drie transfers kampioen worden?

Meest recent

Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

3
3
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

52
52
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

112
112
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

82
82
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

195
195
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

222
222
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

68
68
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

346
346
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

125
125
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

805
805
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

172
172
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

697
697
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

72
72
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

189
189
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

91
91
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

596
596
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

576
576
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

213
213
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

179
179

Meer sportnieuws