'Arsenal pakt zwaar uit: Havertz, Rice én Rode Duivel'

376
'Arsenal pakt zwaar uit: Havertz, Rice én Rode Duivel'

Het afgelopen seizoen eindigde voor Arsenal met een grote ontgoocheling. De Gunners hadden immers vrijwel het hele seizoen aan de leiding gestaan in de Premier League - alles samen zo'n 250 dagen - maar lieten zich in de eindsprint nog aftroeven door Manchester City. Uiteindelijk bleek de spoeling toch net iets te dun om prijzen te pakken en daar trekt de club zijn lessen uit. Er staat een groots transferoffensief op til.


Zo meldt The Athletic dat Arsenal stilaan zeer dicht bij een akkoord staat over de komst van Kai Havertz. De Duitse aanvaller is één van de slachtoffers van de koopwoede van Chelsea het voorbije jaar en maakt nu dus een pikante transfer. Arsenal zou zo'n 75 miljoen euro gaan betalen en de clubs moeten enkel nog een akkoord vinden over de betaalstructuur, met name de invulling van de bonussen. Met Havertz zelf is alles al rond.

Daarnaast blijft Arsenal ook werken aan de komst van Declan Rice. Eerder deze week zagen ze een tweede bod geweigerd door West Ham, maar volgens Fabrizio Romano zal er in de komende dagen een derde bod neergelegd worden. De Engelse international moet het nieuwe ankerpunt worden op het middenveld en dat mag ook wat kosten. West Ham eist minstens 115 miljoen euro voor zijn aanvoerder.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Ook Lavia op komst

Tenslotte meldt Romano dat Arsenal ook blijft werken aan het dossier van Roméo Lavia, voor wie Southampton zo'n 50 à 60 miljoen euro zou hopen te vangen. De gesprekken gaan verder, maar er blijven wel kapers op de kust. Manchester United en Chelsea zijn nog steeds geïnteresseerd in de jonge Rode Duivel, terwijl ook Liverpool informeerde naar de voorwaarden voor een transfer. Verder gingen die drie topclubs echter nog niet, waardoor Arsenal in polepositie blijft.

Kan Arsenal met die drie transfers kampioen worden?

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

7
7
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

26
26
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

68
68
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

273
273
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

166
166
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

80
80
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

110
110
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

143
143
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

384
384
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

411
411
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

566
566
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

774
774
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

192
192
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

154
154
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws