'Arsenal pakt zwaar uit: Havertz, Rice én Rode Duivel'

376 stemmen
'Arsenal pakt zwaar uit: Havertz, Rice én Rode Duivel'

Het afgelopen seizoen eindigde voor Arsenal met een grote ontgoocheling. De Gunners hadden immers vrijwel het hele seizoen aan de leiding gestaan in de Premier League - alles samen zo'n 250 dagen - maar lieten zich in de eindsprint nog aftroeven door Manchester City. Uiteindelijk bleek de spoeling toch net iets te dun om prijzen te pakken en daar trekt de club zijn lessen uit. Er staat een groots transferoffensief op til.


Zo meldt The Athletic dat Arsenal stilaan zeer dicht bij een akkoord staat over de komst van Kai Havertz. De Duitse aanvaller is één van de slachtoffers van de koopwoede van Chelsea het voorbije jaar en maakt nu dus een pikante transfer. Arsenal zou zo'n 75 miljoen euro gaan betalen en de clubs moeten enkel nog een akkoord vinden over de betaalstructuur, met name de invulling van de bonussen. Met Havertz zelf is alles al rond.

Daarnaast blijft Arsenal ook werken aan de komst van Declan Rice. Eerder deze week zagen ze een tweede bod geweigerd door West Ham, maar volgens Fabrizio Romano zal er in de komende dagen een derde bod neergelegd worden. De Engelse international moet het nieuwe ankerpunt worden op het middenveld en dat mag ook wat kosten. West Ham eist minstens 115 miljoen euro voor zijn aanvoerder.

LEES OOK: 'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Ook Lavia op komst

Tenslotte meldt Romano dat Arsenal ook blijft werken aan het dossier van Roméo Lavia, voor wie Southampton zo'n 50 à 60 miljoen euro zou hopen te vangen. De gesprekken gaan verder, maar er blijven wel kapers op de kust. Manchester United en Chelsea zijn nog steeds geïnteresseerd in de jonge Rode Duivel, terwijl ook Liverpool informeerde naar de voorwaarden voor een transfer. Verder gingen die drie topclubs echter nog niet, waardoor Arsenal in polepositie blijft.

Kan Arsenal met die drie transfers kampioen worden?

Meest recent

'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

90
90
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

161
161
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

9
9
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

69
69
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

26
26
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

55
55
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

78
78
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

46
46
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

73
73
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

60
60
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

346
346
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

882
882
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

372
372
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

365
365
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

321
321
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

38
38
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

242
242
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

25
25
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

245
245
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

94
94
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

147
147
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

204
204

Meer sportnieuws