'Arsenal pakt zwaar uit: Havertz, Rice én Rode Duivel'

door
'Arsenal pakt zwaar uit: Havertz, Rice én Rode Duivel'

Het afgelopen seizoen eindigde voor Arsenal met een grote ontgoocheling. De Gunners hadden immers vrijwel het hele seizoen aan de leiding gestaan in de Premier League - alles samen zo'n 250 dagen - maar lieten zich in de eindsprint nog aftroeven door Manchester City. Uiteindelijk bleek de spoeling toch net iets te dun om prijzen te pakken en daar trekt de club zijn lessen uit. Er staat een groots transferoffensief op til.


Zo meldt The Athletic dat Arsenal stilaan zeer dicht bij een akkoord staat over de komst van Kai Havertz. De Duitse aanvaller is één van de slachtoffers van de koopwoede van Chelsea het voorbije jaar en maakt nu dus een pikante transfer. Arsenal zou zo'n 75 miljoen euro gaan betalen en de clubs moeten enkel nog een akkoord vinden over de betaalstructuur, met name de invulling van de bonussen. Met Havertz zelf is alles al rond.

Daarnaast blijft Arsenal ook werken aan de komst van Declan Rice. Eerder deze week zagen ze een tweede bod geweigerd door West Ham, maar volgens Fabrizio Romano zal er in de komende dagen een derde bod neergelegd worden. De Engelse international moet het nieuwe ankerpunt worden op het middenveld en dat mag ook wat kosten. West Ham eist minstens 115 miljoen euro voor zijn aanvoerder.

LEES OOK: Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

Ook Lavia op komst

Tenslotte meldt Romano dat Arsenal ook blijft werken aan het dossier van Roméo Lavia, voor wie Southampton zo'n 50 à 60 miljoen euro zou hopen te vangen. De gesprekken gaan verder, maar er blijven wel kapers op de kust. Manchester United en Chelsea zijn nog steeds geïnteresseerd in de jonge Rode Duivel, terwijl ook Liverpool informeerde naar de voorwaarden voor een transfer. Verder gingen die drie topclubs echter nog niet, waardoor Arsenal in polepositie blijft.

Kan Arsenal met die drie transfers kampioen worden?

Meest recent

Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

0
0
Conflict met De Bilde: Garcia geeft bijzondere reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

23
23
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

85
85
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

77
77
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

43
43
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

43
43
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

484
484
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

108
108
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

329
329
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

98
98
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

436
436
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

205
205
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

605
605
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

171
171
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

206
206
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

422
422
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

76
76
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

392
392
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

35
35
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

147
147
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

116
116
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

800
800
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

426
426
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

251
251
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

74
74

Meer sportnieuws