'Deal aanstaande tussen Club Brugge en Charleroi'

door
'Deal aanstaande tussen Club Brugge en Charleroi'

Sporting Charleroi en Club Brugge hebben al jaren een goede band. Mede dankzij het goede contact tussen Bart Verhaeghe en Mehdi Bayat. De kans is best groot dat de twee ploegen deze zomer weer zaken gaan doen met elkaar op de transfermarkt. Eén speler komt in het vizier.


Sporting Charleroi huurt Youssouph Badji van Club Brugge en had een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro. Die gaan de Carolo's zeker niet lichten, aangezien dat financieel geen spek voor de bek is van de Zebra's. La Capitale weet wel te melden dat Charleroi Badji toch aan boord wil houden en ze sluiten het zeker niet uit dat de aanvaller komend seizoen nog in het Zwarte Land zal spelen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Geen Arslanagic

Bij Club Brugge rekenen ze niet meer op de 21-jarige aanvaller. Hij ligt nog een jaar onder contract in het Jan Breydelstadion en volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 1,5 miljoen euro. De spits zal dus verkocht worden in de zomer. Badji kende een zeer moeilijk eerste deel van het seizoen vorig seizoen bij Charleroi. Hij leek zelfs vroegtijdig te mogen vertrekken, maar de huurdeal werd toch nog een succes. Badji tikte uiteindelijk af op 5 goals, maar hij liet bij vlagen zien dat hij het potentieel heeft om nog veel beter te doen.

Charleroi werd onlangs ook gelinkt aan Dino Arslanagic, maar de centrale verdediger - die in het verleden nog voor rivaal Standard speelde - maakt momenteel geen deel uit van de transferplannen van Felice Mazzu. De coach heeft immers momenteel genoeg centrale verdedigers in de spelerskern rondlopen. Andere Belgische clubs azen wel op zijn diensten.

Zullen beide ploegen een akkoord vinden?

Meest recent

‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

79
79
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

38
38
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

132
132
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

158
158
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

56
56
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

60
60
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

112
112
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

95
95
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

426
426
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

159
159
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

227
227
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

98
98
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

573
573
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

585
585
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

282
282
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

639
639
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

85
85
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

72
72
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

73
73
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

252
252
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

79
79
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

160
160
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

225
225
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

451
451

Meer sportnieuws