'Deal aanstaande tussen Club Brugge en Charleroi'

499 stemmen
'Deal aanstaande tussen Club Brugge en Charleroi'

Sporting Charleroi en Club Brugge hebben al jaren een goede band. Mede dankzij het goede contact tussen Bart Verhaeghe en Mehdi Bayat. De kans is best groot dat de twee ploegen deze zomer weer zaken gaan doen met elkaar op de transfermarkt. Eén speler komt in het vizier.


Sporting Charleroi huurt Youssouph Badji van Club Brugge en had een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro. Die gaan de Carolo's zeker niet lichten, aangezien dat financieel geen spek voor de bek is van de Zebra's. La Capitale weet wel te melden dat Charleroi Badji toch aan boord wil houden en ze sluiten het zeker niet uit dat de aanvaller komend seizoen nog in het Zwarte Land zal spelen.

LEES OOK: Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Geen Arslanagic

Bij Club Brugge rekenen ze niet meer op de 21-jarige aanvaller. Hij ligt nog een jaar onder contract in het Jan Breydelstadion en volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 1,5 miljoen euro. De spits zal dus verkocht worden in de zomer. Badji kende een zeer moeilijk eerste deel van het seizoen vorig seizoen bij Charleroi. Hij leek zelfs vroegtijdig te mogen vertrekken, maar de huurdeal werd toch nog een succes. Badji tikte uiteindelijk af op 5 goals, maar hij liet bij vlagen zien dat hij het potentieel heeft om nog veel beter te doen.

Charleroi werd onlangs ook gelinkt aan Dino Arslanagic, maar de centrale verdediger - die in het verleden nog voor rivaal Standard speelde - maakt momenteel geen deel uit van de transferplannen van Felice Mazzu. De coach heeft immers momenteel genoeg centrale verdedigers in de spelerskern rondlopen. Andere Belgische clubs azen wel op zijn diensten.

Zullen beide ploegen een akkoord vinden?

Meest recent

Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

11
11
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

190
190
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

141
141
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

296
296
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

170
170
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

103
103
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

116
116
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

314
314
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

465
465
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

282
282
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

121
121
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

37
37
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

381
381
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

51
51
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

447
447
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

655
655
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

106
106
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

310
310
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

127
127
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

48
48
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

97
97
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

215
215
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

226
226

Meer sportnieuws