'Deal aanstaande tussen Club Brugge en Charleroi'

door
'Deal aanstaande tussen Club Brugge en Charleroi'

Sporting Charleroi en Club Brugge hebben al jaren een goede band. Mede dankzij het goede contact tussen Bart Verhaeghe en Mehdi Bayat. De kans is best groot dat de twee ploegen deze zomer weer zaken gaan doen met elkaar op de transfermarkt. Eén speler komt in het vizier.


Sporting Charleroi huurt Youssouph Badji van Club Brugge en had een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro. Die gaan de Carolo's zeker niet lichten, aangezien dat financieel geen spek voor de bek is van de Zebra's. La Capitale weet wel te melden dat Charleroi Badji toch aan boord wil houden en ze sluiten het zeker niet uit dat de aanvaller komend seizoen nog in het Zwarte Land zal spelen.

LEES OOK: Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Geen Arslanagic

Bij Club Brugge rekenen ze niet meer op de 21-jarige aanvaller. Hij ligt nog een jaar onder contract in het Jan Breydelstadion en volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 1,5 miljoen euro. De spits zal dus verkocht worden in de zomer. Badji kende een zeer moeilijk eerste deel van het seizoen vorig seizoen bij Charleroi. Hij leek zelfs vroegtijdig te mogen vertrekken, maar de huurdeal werd toch nog een succes. Badji tikte uiteindelijk af op 5 goals, maar hij liet bij vlagen zien dat hij het potentieel heeft om nog veel beter te doen.

Charleroi werd onlangs ook gelinkt aan Dino Arslanagic, maar de centrale verdediger - die in het verleden nog voor rivaal Standard speelde - maakt momenteel geen deel uit van de transferplannen van Felice Mazzu. De coach heeft immers momenteel genoeg centrale verdedigers in de spelerskern rondlopen. Andere Belgische clubs azen wel op zijn diensten.

Zullen beide ploegen een akkoord vinden?

Meest recent

‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

113
113
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

44
44
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

97
97
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

196
196
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

246
246
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

278
278
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

406
406
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

131
131
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

244
244
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

444
444
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

350
350
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

166
166
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

363
363
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

315
315
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

180
180
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

701
701
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

261
261
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

359
359
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

267
267
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

179
179
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

34
34
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

169
169
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

150
150
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

215
215

Meer sportnieuws