'Deal aanstaande tussen Club Brugge en Charleroi'

door
'Deal aanstaande tussen Club Brugge en Charleroi'

Sporting Charleroi en Club Brugge hebben al jaren een goede band. Mede dankzij het goede contact tussen Bart Verhaeghe en Mehdi Bayat. De kans is best groot dat de twee ploegen deze zomer weer zaken gaan doen met elkaar op de transfermarkt. Eén speler komt in het vizier.


Sporting Charleroi huurt Youssouph Badji van Club Brugge en had een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro. Die gaan de Carolo's zeker niet lichten, aangezien dat financieel geen spek voor de bek is van de Zebra's. La Capitale weet wel te melden dat Charleroi Badji toch aan boord wil houden en ze sluiten het zeker niet uit dat de aanvaller komend seizoen nog in het Zwarte Land zal spelen.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Geen Arslanagic

Bij Club Brugge rekenen ze niet meer op de 21-jarige aanvaller. Hij ligt nog een jaar onder contract in het Jan Breydelstadion en volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 1,5 miljoen euro. De spits zal dus verkocht worden in de zomer. Badji kende een zeer moeilijk eerste deel van het seizoen vorig seizoen bij Charleroi. Hij leek zelfs vroegtijdig te mogen vertrekken, maar de huurdeal werd toch nog een succes. Badji tikte uiteindelijk af op 5 goals, maar hij liet bij vlagen zien dat hij het potentieel heeft om nog veel beter te doen.

Charleroi werd onlangs ook gelinkt aan Dino Arslanagic, maar de centrale verdediger - die in het verleden nog voor rivaal Standard speelde - maakt momenteel geen deel uit van de transferplannen van Felice Mazzu. De coach heeft immers momenteel genoeg centrale verdedigers in de spelerskern rondlopen. Andere Belgische clubs azen wel op zijn diensten.

Zullen beide ploegen een akkoord vinden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

24
24
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

32
32
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

30
30
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

110
110
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

41
41
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

70
70
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

46
46
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

103
103
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

30
30
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

59
59
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

207
207
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1231
1231
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

125
125
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

54
54
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

171
171
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

349
349
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

72
72
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

135
135
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

52
52
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

46
46
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

180
180
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

96
96
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

344
344
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

77
77
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

93
93

Meer sportnieuws