'Anderlecht krijgt 'njet' na bod op gewilde Nederlander'

door
'Anderlecht krijgt 'njet' na bod op gewilde Nederlander'

RSC Anderlecht speelt zaterdag zijn eerste oefenmatch tegen Oudenaarde, maar de fans zullen er geen nieuwe spelers ontdekken. De zoektocht naar versterking verloopt moeizaam. Paars-Wit wordt met veel spelers in verband gebracht, maar een deal afronden blijkt een helse taak te zijn.


In Nederland weten ze dat Anderlecht een bod heeft gedaan op de aanvallend ingestelde rechtsachter Milan van Ewijk. Ook Coventry deed dit, maar beide voorstellen waren ruim onvoldoende. Momenteel wordt er niet verder onderhandeld over een transfer, wat aangeeft dat de aanbiedingen véél te laag waren.

LEES OOK: 'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Moeilijke zoektocht

Anderlecht is financieel nog altijd niet bij machte om zwaar uit te halen. Daarvoor blijft het toch wachten op het vertrek van Bart Verbruggen en spelers als Benito Raman, Amadou Diawara, Francis Amuzu en zelfs Majeed Ashimeru zouden na een teleurstellend seizoen ook geld in het laatje kunnen brengen.

Financieel is Anderlecht nog niet top en de club is ook niet meer de meest interessante om naartoe te gaan. De afgelopen jaren was het een duiventil en na het vertrek van Vincent Kompany heeft het ook een grote aantrekkingskracht verloren om spelers te overtuigen. Fredberg moet na een compleet mislukte zomermercato van vorig jaar de ploeg stevig versterken, maar makkelijk gaat dit dus niet.

Zal RSCA nog stevige versterking halen?

Meest recent

Van der Elst: "Pijnlijk verhaal voor hem bij Club Brugge"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

2
2
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

26
26
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

74
74
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

25
25
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

28
28
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

269
269
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

34
34
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

96
96
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

178
178
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

203
203
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

363
363
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

319
319
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

379
379
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

293
293
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

608
608
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

109
109
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

401
401
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

68
68
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

140
140
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

174
174
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

237
237
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

664
664
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

377
377
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

256
256

Meer sportnieuws