Stijn Vreven opnieuw aan de slag in Challenger Pro League

door
Stijn Vreven opnieuw aan de slag in Challenger Pro League

Stijn Vreven heeft zijn derde club in enkele maanden tijd beet. De Limburger tekende vandaag een contract als trainer van KV Oostende. De kustploeg haalde hem weg bij amateurclub Belisia, waar ze pas een aantal weken geleden zijn komst bekendmaakte.


"KV Oostende heeft Stijn Vreven (49) aangesteld als hoofdtrainer. Vreven ondertekende een contract voor onbepaalde duur en zal vanaf woensdag de trainingen leiden. De verdere staf wordt eerstdaags bepaald maar voorlopig blijven de huidige stafleden allemaal op post", liet de club weten.

Snel vertrek uit Limburg

Vreven is zeer tevreden. "Eerst en vooral ben ik Belisia Bilzen dankbaar dat ze mij laten vertrekken naar Oostende. Voor mij was het namelijk een kans die ik niet wou laten schieten. Niet enkel omdat KVO twee reeksen hoger speelt dan Bilzen maar vooral omwille van het feit dat ik goede gesprekken had met Nils Vanneste en we op dezelfde golflengte zitten. We delen eenzelfde voetbalvisie én bovendien is de club ambitieus om een gooi te doen naar de promotie. Daarnaast is de accommodatie op het trainingscomplex echt wel indrukwekkend. Genoeg redenen voor mij om volmondig voor deze club te kiezen. Ik herinner me zowel als speler en als trainer dat het nooit makkelijke wedstrijden waren op Oostende. Dát gevoel wil ik er in eerste instantie weer inkrijgen, dat de tegenstanders hier niet graag komen spelen en dat we de fans vanaf de eerste minuut meetrekken in ons enthousiasme. Als je op het veld toont dat je ervoor gaat, straalt dat altijd af op het publiek. Ik kijk alvast uit naar de eerste oefenwedstrijden zodat ik iedereen beter kan leren kennen."

Sportief directeur Nils Vanneste is ook tevreden. "De voorbije weken hadden we gesprekken met verscheidene kandidaten maar Stijn Vreven stond al vrij snel hoog genoteerd op mijn lijstje. Zoals Stijn zegt, delen we eenzelfde voetbalvisie."

Een goede keuze van KVO?

Meest recent

Ex-topref onthult: “Daarom werd goal Vermant afgekeurd”

Het Jan Breydelstadion stond even in brand. In de slotfase tegen FC Barcelona in de Champions League ...

15
15
Lukebakio trapt ferm na op Tedesco: “Leuk is anders…”

Dodi Lukebakio bloeit in Benfica volledig op onder José Mourinho. De buitenspeler zit ...

9
9
Staelens legt pijnlijke verschil tussen RSCA en Club bloot

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat Michael Verschueren, Kenneth Bornauw en de komende maanden mogelijk ...

129
129
KRC Genk verrast Europa: Heynen weet niet wat hij ziet

KRC Genk tankte héél veel vertrouwen tegen Sporting Braga. De Limburgers wonnen met ...

127
127
Ronaldo breekt stilte: "Daarom bleef ik weg bij begrafenis Jota"

Afgelopen zomer stond de hectische voetbalwereld voor enkele dagen stil. Diogo Joto overleed na een ...

78
78
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

86
86
Goudhaantje Genk staat op: "Beter dan ooit!"

Bij KRC Genk hebben ze heel wat spelers die mogen mikken op een transfer naar een Europese ...

77
77
'Bromance' tussen Rode Duivel en Mourinho: "Het klikt"

In België wordt de laatste jaren nog al eens smalend gedaan over de 'ouderwetse' José ...

56
56
'Transferbom ontploft: Man City biedt 150 miljoen op ster'

Staat er een waanzinnige transfer op til in 2026? Volgens Defensa Central borrelt er alvast wat bij ...

145
145
KRC Genk geniet van twee parels: "Ongelooflijk!"

KRC Genk kende tot op heden een wisselvallig seizoen. Toch zijn er een aantal spelers die zich ...

158
158
Herman Brusselmans zet 'Oude Doos-BV' compleet voor schut

Auteur en eeuwige provocateur Herman Brusselmans heeft opnieuw voor een onvergetelijk ...

74
74
'Club ontploft: schokkende winterdeal naar Anderlecht'

Club Brugge slikte al eens toen de naam viel, maar nu lijkt Anderlecht door te drukken. Paars-wit ...

472
472
Van Bommel bevestigt bijzonder straf transfergerucht

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrok na een ...

149
149
Beresterke Heymans stelt vast: "Zo moet dat in Europa"

Daan Heymans was alwéér belangrijk voor KRC Genk. De aanvallende middenvelder steekt ...

41
41
Standard heeft 'zijn Lukaku': "Bayern toonde interesse"

Vorig jaar deelde onze redactie mee dat Bayern München zijn zinnen had gezet op een parel van ...

247
247
Club Brugge waarschuwt Anderlecht: Lotto Park ‘bibbert’

Club Brugge speelde een sterke partij tegen FC Barcelona. Het werd 3-3, maar 6-6 had ook gekund. ...

695
695
Feest bij KRC Genk: "Dan spreek je over een historische avond"

Spreekt er iemand nog over de positie van Thorsten Fink bij KRC Genk? We denken het niet. De ...

165
165
Genk stunt in Braga: absolute uitblinker steelt de show

Wat een rollercoaster. In een heus spektakelstuk deed KRC Genk donderdag een gouden zaak doormet 3-4 ...

167
167
Europa & Conference League: 4 ploegen blijven foutloos

De afgelopen dagen eiste de Champions League de aandacht op, maar op donderdag is het ...

56
56
KRC Genk verbaast in spektakelstuk tegen Braga

KRC Genk nam het in de Europa League op tegen Braga. De Portugezen begonnen de clash als de grote ...

231
231
‘Jackpot Cercle: sterkhouder lonkt naar knaltransfer’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart vocht vorig ...

238
238
‘Messi staat voor verbazingwekkende Europese comeback’

Lionel Messi maakt al een aantal jaren het mooie weer bij Inter Miami. In de Verenigde Staten ...

128
128
Hayen blikt terug op afgekeurde goal Vermant: "Geen regel"

Club Brugge stuntte woensdag in de Champions League met een 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Even ...

172
172
'Garcia puzzelt: JPL-duo opgeroepen bij Rode Duivels?'

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het tweeluik tegen Kazachstan en Liechtenstein, ...

316
316
David Beckham breekt volledig na onverwachte gebeurtenis

David Beckham is een echt icoon van het Engelse voetbal. De sierlijke middenvelder maakte furore op ...

87
87

Meer sportnieuws