Stijn Vreven opnieuw aan de slag in Challenger Pro League

door
Stijn Vreven opnieuw aan de slag in Challenger Pro League

Stijn Vreven heeft zijn derde club in enkele maanden tijd beet. De Limburger tekende vandaag een contract als trainer van KV Oostende. De kustploeg haalde hem weg bij amateurclub Belisia, waar ze pas een aantal weken geleden zijn komst bekendmaakte.


"KV Oostende heeft Stijn Vreven (49) aangesteld als hoofdtrainer. Vreven ondertekende een contract voor onbepaalde duur en zal vanaf woensdag de trainingen leiden. De verdere staf wordt eerstdaags bepaald maar voorlopig blijven de huidige stafleden allemaal op post", liet de club weten.

Snel vertrek uit Limburg

Vreven is zeer tevreden. "Eerst en vooral ben ik Belisia Bilzen dankbaar dat ze mij laten vertrekken naar Oostende. Voor mij was het namelijk een kans die ik niet wou laten schieten. Niet enkel omdat KVO twee reeksen hoger speelt dan Bilzen maar vooral omwille van het feit dat ik goede gesprekken had met Nils Vanneste en we op dezelfde golflengte zitten. We delen eenzelfde voetbalvisie én bovendien is de club ambitieus om een gooi te doen naar de promotie. Daarnaast is de accommodatie op het trainingscomplex echt wel indrukwekkend. Genoeg redenen voor mij om volmondig voor deze club te kiezen. Ik herinner me zowel als speler en als trainer dat het nooit makkelijke wedstrijden waren op Oostende. Dát gevoel wil ik er in eerste instantie weer inkrijgen, dat de tegenstanders hier niet graag komen spelen en dat we de fans vanaf de eerste minuut meetrekken in ons enthousiasme. Als je op het veld toont dat je ervoor gaat, straalt dat altijd af op het publiek. Ik kijk alvast uit naar de eerste oefenwedstrijden zodat ik iedereen beter kan leren kennen."

Sportief directeur Nils Vanneste is ook tevreden. "De voorbije weken hadden we gesprekken met verscheidene kandidaten maar Stijn Vreven stond al vrij snel hoog genoteerd op mijn lijstje. Zoals Stijn zegt, delen we eenzelfde voetbalvisie."

Een goede keuze van KVO?

Meest recent

PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

1
1
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

20
20
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

77
77
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

58
58
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

60
60
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

51
51
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

88
88
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

76
76
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

122
122
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

225
225
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

54
54
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

39
39
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

143
143
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

320
320
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

176
176
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

265
265
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

79
79
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

113
113
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

49
49
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

96
96
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

52
52
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

433
433
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

230
230
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

127
127
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

576
576

Meer sportnieuws