Kogel is door de kerk: hier is De Mil volgend seizoen werkzaam

door
Kogel is door de kerk: hier is De Mil volgend seizoen werkzaam

De afgelopen weken heerste er heel wat onzekerheid over de toekomst van Rik De Mil. Hij proefde vorig seizoen van het werk als hoofdtrainer bij Club Brugge, maar een groot succes werd dat niet. Hij kreeg de ploeg ook niet op de rails. De Mil heeft ondertussen een keuze gemaakt.


Het Laatste Nieuws weet dat De Mil, die heel erg naar waarde wordt geschat met onder meer het werken met de jeugd, bij Club Brugge blijft. Hij zal een belangrijke rol krijgen in de technische staf van de nieuwe coach Ronny Deila. De Mil kreeg Club dan wel niet op de rails, maar hij wist wel de nodige jonge talenten naar de eerste ploeg te laten doorstromen. Ondertussen maakte Club het nieuws ook zelf bekend. "De afgelopen maanden waren een unieke ervaring en hebben mij als trainer heel wat bijgebracht. Ik wou voor volgend seizoen enkel meestappen in een verhaal waar ik mezelf 100% kon in vinden. Na gesprekken met Bart, Vincent en de nieuwe coach Ronny Deila ben ik ervan overtuigd dat ik een belangrijke rol kan spelen in de trainersstaf voor volgend seizoen", aldus De Mil op de website van Club Brugge.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

Hoefkens en Schreuder

De Mil was vorig seizoen in 12 wedstrijden de trainer van Blauw-Zwart. Hij won 6 keer, verloor 5 matchen en speelde 1 keer gelijk. Goed voor een matig puntengemiddelde van 1,58 per wedstrijd. Club had terecht geen zin om weer een trainer te verbranden zoals het deed met Carl Hoefkens. De Mil werd de afgelopen weken aan tal van ploegen gelinkt.

Hoefkens hoopte hem mee te nemen als assistent-trainer bij Standard, maar dat ging niet door. Yaya Touré zal er de T2 worden. Alfred Schreuder polste ook om mee te gaan naar Al-Ain, maar ook dat weigerde De Mil. Zijn naam deed ook de ronde bij een aantal ploegen als hoofdtrainer, maar De Mil heeft voor stabiliteit gekozen en gaat dus verder bij Club Brugge.

Een verstandige keuze van De Mil?

Meest recent

Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

6
6
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

35
35
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

123
123
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

89
89
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

47
47
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

150
150
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

45
45
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

48
48
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

92
92
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

74
74
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

44
44
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

52
52
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

36
36
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

56
56
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

238
238
Eden Hazard heeft één enorme spijt in carrière

Eden Hazard kende een grootse carrière bij Lille, Chelsea en Real Madrid. Ook bij de Rode ...

182
182
Anderlecht staat op in toppers: dit zorgt voor ommekeer

RSC Anderlecht kreeg de afgelopen jaren telkens kletsen van de rechtstreekse concurrenten. In ...

140
140
Échte reden ontslag Vandenbroeck bij Zulte onthuld

Sven Vandenbroeck werd bij Zulte Waregem de laan uitgestuurd. Essevee vecht nog tegen degradatie en ...

254
254
Tudor slaat terug na doelmannenrel: “Nooit meegemaakt”

Het is hommeles bij Tottenham Hotspur. De Engelse club kreeg een pandoering van jewelste in de ...

89
89
‘Trump en Infantino hakken knoop door over Iran’

Door de penibele situatie in Iran en het Midden-Oosten kregen de Rode Duivels mogelijk een nieuwe ...

64
64
Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Lucas Biglia vertrok bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De Argentijn verliet de club ...

466
466
Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Jérémy Doku kende een sterke periode bij Manchester City, maar de buitenspeler kampte ...

213
213
'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

343
343

Meer sportnieuws