Tedesco krijgt volle laag: "Gebrek aan persoonlijkheid"

door
Tedesco krijgt volle laag:

Domenico Tedesco kent in zijn tweede interlandperiode al meteen een zware crisis. De bondscoach heeft het al aan de stok gekregen met één van de absolute topspelers van de Rode Duivels: Thibaut Courtois. De coach krijgt de nodige kritiek van ex-Rode Duivel Stijn Stijnen. Die neemt het op voor Courtois.


Het was al vreemd dat Tedesco een beurtrol inlaste om Kevin De Bruyne te vervangen als aanvoerder. Met wereldsterren als Romelu Lukaku en Thibaut Courtois en ook Jan Vertonghen in de ploeg, zou er nochtans snel duidelijkheid kunnen geschept worden in de hiërarchie. Stijnen ziet dat Tedesco daar de bal stevig heeft misgeslagen.

"De bondscoach gaf aan dat hij iedereen eens kapitein wou laten worden toen bleek dat De Bruyne er niet bij zou zijn... Ja, dat noem ik een gebrek aan persoonlijkheid. Het is ook een gebrek aan duidelijkheid. Wat Thibaut nu doet, is rebelleren. Laten zien van: 'niet met mij'", aldus Stijnen bij TV Limburg

Tedesco scoort geen punten

Tedesco scoorde de afgelopen weken inzake peoplemanagement duidelijk geen punten. Axel Witsel stopte zelf nadat bleek dat hij niet meer voorkwam in de plannen van de bondscoach. Tedesco ging ook met de grove borstel doorheen de technische staf. Mannen als Johan Gerets, Thierry Henry, Erwin Lemmens en Thomas Vermaelen waren nochtans geliefd bij de spelersgroep. Het was misschien toch handig geweest om een kracht als Vermaelen bij de ploeg te houden, aangezien hij wist wat er leefde bij de spelers. Tedesco zal nu moeten tonen dat hij een groep ook in het gareel kan houden.

Krijgt Tedesco dit nog opgelost?

Meest recent

Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

17
17
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

46
46
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

38
38
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

66
66
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

13
13
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

116
116
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

459
459
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

125
125
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

311
311
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

63
63
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

426
426
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

125
125
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

359
359
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

119
119
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

253
253
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

290
290
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

767
767
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

96
96
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

210
210
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

520
520
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

63
63
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

319
319
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

332
332
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

136
136

Meer sportnieuws