Tedesco krijgt volle laag: "Gebrek aan persoonlijkheid"

703 stemmen
Tedesco krijgt volle laag:

Domenico Tedesco kent in zijn tweede interlandperiode al meteen een zware crisis. De bondscoach heeft het al aan de stok gekregen met één van de absolute topspelers van de Rode Duivels: Thibaut Courtois. De coach krijgt de nodige kritiek van ex-Rode Duivel Stijn Stijnen. Die neemt het op voor Courtois.


Het was al vreemd dat Tedesco een beurtrol inlaste om Kevin De Bruyne te vervangen als aanvoerder. Met wereldsterren als Romelu Lukaku en Thibaut Courtois en ook Jan Vertonghen in de ploeg, zou er nochtans snel duidelijkheid kunnen geschept worden in de hiërarchie. Stijnen ziet dat Tedesco daar de bal stevig heeft misgeslagen.

"De bondscoach gaf aan dat hij iedereen eens kapitein wou laten worden toen bleek dat De Bruyne er niet bij zou zijn... Ja, dat noem ik een gebrek aan persoonlijkheid. Het is ook een gebrek aan duidelijkheid. Wat Thibaut nu doet, is rebelleren. Laten zien van: 'niet met mij'", aldus Stijnen bij TV Limburg

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Tedesco scoort geen punten

Tedesco scoorde de afgelopen weken inzake peoplemanagement duidelijk geen punten. Axel Witsel stopte zelf nadat bleek dat hij niet meer voorkwam in de plannen van de bondscoach. Tedesco ging ook met de grove borstel doorheen de technische staf. Mannen als Johan Gerets, Thierry Henry, Erwin Lemmens en Thomas Vermaelen waren nochtans geliefd bij de spelersgroep. Het was misschien toch handig geweest om een kracht als Vermaelen bij de ploeg te houden, aangezien hij wist wat er leefde bij de spelers. Tedesco zal nu moeten tonen dat hij een groep ook in het gareel kan houden.

Krijgt Tedesco dit nog opgelost?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

12
12
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

52
52
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

44
44
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

134
134
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

95
95
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

85
85
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

300
300
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

78
78
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

250
250
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

112
112
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

235
235
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

210
210
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

268
268
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

113
113
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

225
225
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1104
1104
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

497
497
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

248
248
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

261
261
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

436
436
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

341
341
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

78
78
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

289
289
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

378
378
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

512
512

Meer sportnieuws