Boodschap Lang na vroege wissel: "Dat begrijp je nooit"

door
Boodschap Lang na vroege wissel:

De Final Four van de Nations League werd voor Nederland een toernooi om snel te vergeten. De gastheer ging immers twee keer onderuit, want na de halve finale tegen Kroatië verloren ze zondagmiddag ook de kleine finale. Italië kwam in de Grolsch Veste in Enschede met 2-3 winnen. Noa Lang kende wisselend succes. Hij was als invaller tegen de Kroaten nog van goudwaarde, maar kon zich tegen Italië niet tonen.


De flankaanvaller van Club Brugge werd nochtans beloond voor zijn sterke invalbeurt met een basisplaats, maar werd na 45 anonieme minuten alweer vervangen. Heel Oranje was in die eerste helft ontstellend zwak en keek na 20 minuten al tegen een logische 0-2-achterstand aan. Het werd dus een ontgoochelende namiddag voor Lang en dat kon hij niet verbergen.

"Als je in de rust wordt gewisseld, dan speel je niet best. Dat spreekt voor zich", lachte hij groen bij VI. "Van mij was het ook gewoon een matige wedstrijd. Maar tijdens de rust gewisseld worden, dat snap ik nooit. Ik ben een speler die ook op een mindere dag uit het niets iets kan forceren. Ik heb vandaag ook wel laten zien dat ik lef heb in mijn spel. Maar als het hele elftal niet draait, dan is het natuurlijk lastig. Maar het is een keuze van de trainer. Ik kan alleen maar proberen om de lijn naar boven weer in te zetten."

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Leren voor september

Lang had het ook over een 'leermoment' voor Oranje, dat zich tijdens de zomer zal moeten bezinnen. In september staan er weer twee belangrijke wedstrijden in de kwalificatiecampagne voor EURO 2024 op het programma, tegen Griekenland en Ierland. Daarin kan Oranje zich geen misstappen veroorloven, nadat ze in maart al een 4-0 om de oren kregen van Frankrijk in hun openingsmatch.

Had Koemand Lang moeten laten staan?

Meest recent

Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

40
40
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

28
28
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

228
228
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

344
344
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

53
53
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

34
34
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

28
28
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

245
245
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

337
337
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

202
202
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

74
74
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

59
59
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

319
319
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

186
186
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

287
287
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

187
187
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

121
121
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

183
183
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

104
104
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

219
219
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

95
95
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

138
138
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

120
120
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

172
172

Meer sportnieuws