Boodschap Lang na vroege wissel: "Dat begrijp je nooit"

door
Boodschap Lang na vroege wissel:

De Final Four van de Nations League werd voor Nederland een toernooi om snel te vergeten. De gastheer ging immers twee keer onderuit, want na de halve finale tegen Kroatië verloren ze zondagmiddag ook de kleine finale. Italië kwam in de Grolsch Veste in Enschede met 2-3 winnen. Noa Lang kende wisselend succes. Hij was als invaller tegen de Kroaten nog van goudwaarde, maar kon zich tegen Italië niet tonen.


De flankaanvaller van Club Brugge werd nochtans beloond voor zijn sterke invalbeurt met een basisplaats, maar werd na 45 anonieme minuten alweer vervangen. Heel Oranje was in die eerste helft ontstellend zwak en keek na 20 minuten al tegen een logische 0-2-achterstand aan. Het werd dus een ontgoochelende namiddag voor Lang en dat kon hij niet verbergen.

"Als je in de rust wordt gewisseld, dan speel je niet best. Dat spreekt voor zich", lachte hij groen bij VI. "Van mij was het ook gewoon een matige wedstrijd. Maar tijdens de rust gewisseld worden, dat snap ik nooit. Ik ben een speler die ook op een mindere dag uit het niets iets kan forceren. Ik heb vandaag ook wel laten zien dat ik lef heb in mijn spel. Maar als het hele elftal niet draait, dan is het natuurlijk lastig. Maar het is een keuze van de trainer. Ik kan alleen maar proberen om de lijn naar boven weer in te zetten."

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Leren voor september

Lang had het ook over een 'leermoment' voor Oranje, dat zich tijdens de zomer zal moeten bezinnen. In september staan er weer twee belangrijke wedstrijden in de kwalificatiecampagne voor EURO 2024 op het programma, tegen Griekenland en Ierland. Daarin kan Oranje zich geen misstappen veroorloven, nadat ze in maart al een 4-0 om de oren kregen van Frankrijk in hun openingsmatch.

Had Koemand Lang moeten laten staan?

Meest recent

Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

5
5
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

19
19
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

11
11
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

25
25
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

33
33
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

71
71
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

102
102
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

40
40
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

133
133
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

60
60
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

189
189
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

154
154
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

125
125
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

45
45
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

411
411
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

175
175
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

270
270
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

559
559
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

170
170
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

118
118
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

260
260
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

69
69
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

79
79

Meer sportnieuws