Boodschap Lang na vroege wissel: "Dat begrijp je nooit"

door
Boodschap Lang na vroege wissel:

De Final Four van de Nations League werd voor Nederland een toernooi om snel te vergeten. De gastheer ging immers twee keer onderuit, want na de halve finale tegen Kroatië verloren ze zondagmiddag ook de kleine finale. Italië kwam in de Grolsch Veste in Enschede met 2-3 winnen. Noa Lang kende wisselend succes. Hij was als invaller tegen de Kroaten nog van goudwaarde, maar kon zich tegen Italië niet tonen.


De flankaanvaller van Club Brugge werd nochtans beloond voor zijn sterke invalbeurt met een basisplaats, maar werd na 45 anonieme minuten alweer vervangen. Heel Oranje was in die eerste helft ontstellend zwak en keek na 20 minuten al tegen een logische 0-2-achterstand aan. Het werd dus een ontgoochelende namiddag voor Lang en dat kon hij niet verbergen.

"Als je in de rust wordt gewisseld, dan speel je niet best. Dat spreekt voor zich", lachte hij groen bij VI. "Van mij was het ook gewoon een matige wedstrijd. Maar tijdens de rust gewisseld worden, dat snap ik nooit. Ik ben een speler die ook op een mindere dag uit het niets iets kan forceren. Ik heb vandaag ook wel laten zien dat ik lef heb in mijn spel. Maar als het hele elftal niet draait, dan is het natuurlijk lastig. Maar het is een keuze van de trainer. Ik kan alleen maar proberen om de lijn naar boven weer in te zetten."

LEES OOK: Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Leren voor september

Lang had het ook over een 'leermoment' voor Oranje, dat zich tijdens de zomer zal moeten bezinnen. In september staan er weer twee belangrijke wedstrijden in de kwalificatiecampagne voor EURO 2024 op het programma, tegen Griekenland en Ierland. Daarin kan Oranje zich geen misstappen veroorloven, nadat ze in maart al een 4-0 om de oren kregen van Frankrijk in hun openingsmatch.

Had Koemand Lang moeten laten staan?

Meest recent

'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

13
13
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

264
264
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

375
375
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

148
148
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

206
206
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

209
209
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

297
297
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

498
498
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

382
382
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

323
323
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

232
232
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

116
116
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

247
247
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

78
78
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

58
58
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

203
203
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

54
54
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

165
165
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

369
369
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

54
54
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

535
535
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

115
115
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

240
240
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

122
122
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

539
539

Meer sportnieuws