Nieuwe topper voor Riemer: “Matcht met mijn voetbal-DNA”

696
Nieuwe topper voor Riemer: “Matcht met mijn voetbal-DNA”

Majeed Ashimeru speelde enkele maanden op een hoog niveau bij Anderlecht, waardoor hij na een lange afwezigheid van twee jaar zich terug mocht vervoegen bij de Ghanese nationale ploeg. Zijn goede prestaties lokten ook de belangstelling van verschillende buitenlandse clubs zoals Eintracht Frankfurt en Borussia Mönchengladbach, maar hij lijkt volgend seizoen nog op post te blijven bij Anderlecht.


Ashimeru speelt 2,5 jaar bij Anderlecht en tot op heden was het vis noch vlees. Net als onder Vincent Kompany wisselde hij afgelopen seizoen goede periodes af met zeer povere partijen. De 25-jarige middenvelder heeft zeker bepaalde kwaliteiten, maar hij verliest al te vaak het overzicht in de laatste zone van het veld. Maar onder Brian Riemer waren zijn prestaties merkelijk beter dan onder de vorige coach Felice Mazzu.

LEES OOK: Anderlecht, Union, AA Gent en STVV kennen Europese kalender

Sleutelrol voor Riemer

In een interview met Het Nieuwsblad stelt de Ghanees dat vertrouwen veel kan doen en dat dat een sleutelrol heeft gespeeld in zijn evolutie. Ashimeru zegt dat Riemer ervoor gezorgd heeft dat zijn vertrouwen is gestegen en dat hij hem beter heeft laten voetballen. “HIjj heeft me doen beseffen dat ik beter kon presteren dan in het begin van het seizoen. Ik pas alleszins goed in het spelsysteem van Riemer”.

Anderzijds kan Ashimeru zich ook wel vinden in de aanvallende aanpak van de coach en van de directie. “Veel crossen, een hoge pressing: dat matcht volledig met mijn voetbal-dna”. In de slotfase van het afgelopen seizoen deed Ashimeru het uitstekend en dat niveau wil hij op wekelijkse halen. “Dat was het niveau dat ik aankan. Maar ik kan nóg beter presteren. Constanter zijn in mijn prestaties. Dat is alleszins het streefdoel voor komend seizoen.”

Ashimeru kan een van de beste spelers in de JPL worden

Meest recent

De Cat reageert na teleurstellend Bundesliga-debuut

Dit weekend werd ook het seizoen in de Bundesliga op gang getrapt en daarbij was het ook uitkijken ...

119
119
'Witte rook: Genk heeft belangrijke aanwinst beet'

Voor KRC Genk zijn de laatste dagen van de zomerse transferperiode nog behoorlijk druk. De ...

71
71
'Rigaux dreigt transfer van AA Gent te kapen'

AA Gent wist zich deze week te plaatsen voor de league phase van de Conference League, maar dat ...

77
77
Openda is met late goal weer de held van Lyon

Vorig seizoen beleefde Loïs Openda een absoluut rampjaar bij Juventus. Om zijn beste vorm terug ...

62
62
Standard zet prima competitiestart verder tegen zwalpend OHL

Het contrast tussen OHL en Standard kan voorlopig niet groter zijn. Terwijl de thuisploeg na drie ...

61
61
Cercle botst nu ook op promovendus: droomstart voor Lommel

Lommel heeft zich voorlopig probleemloos aangepast aan het niveau van de Jupiler Pro League. De ...

35
35
'Cercle houdt been stijf voor bankzitter'

Cercle Brugge zag deze zomer al Nazinho en Warleson mooie transfers versieren en er lijken in het ...

47
47
'Antwerp moet stevige transferdomper slikken'

Antwerp wist deze week de terugkeer van Mauricio Benitez eindelijk af te ronden en hoopt in de ...

163
163
Patro zit in zak en as na wereldgoal Club NXT in CPL

Het is een belabberde start van het seizoen geworden voor Patro Eisden Maasmechelen. De Limburgse ...

248
248
'Man City verbaast en kaapt klepper weg bij Liverpool'

Het is in de Premier League een zeer bewogen transferzomer en ook in de laatste dagen van de mercato ...

95
95
'Verrassende transferoptie voor Saelemaekers'

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat mag ook Alexis Saelemaekers ondervinden. Vorig seizoen was hij ...

49
49
Anderlecht, Union, AA Gent en STVV kennen Europese kalender

Eerder op de dag raakte de kalender van Club Brugge in de Champions League al bekend. De UEFA heeft ...

127
127
Nieuwe afgang Tottenham, pijnlijke avond voor Bornauw

Maar weinig clubs gaven deze zomer zoveel uit als Tottenham, maar dat heeft desondanks zijn start in ...

60
60
Charleroi blijft verbazen en pronkt met twaalf op twaalf

Charleroi ontpopt zich alsmaar meer tot dé sensatie van het seizoensbegin. De Carolo's waren ...

58
58
‘Opeens meedogenloze De Bruyne-ingreep bij Napoli’

Kevin De Bruyne heeft Massimiliano Allegri meteen aan het denken gezet bij Napoli. Na zijn sterke ...

387
387
Sibierski aan zet, of experimenteert Bruno eens?

Antoine Sibierski zal zeer tevreden zijn met de start van RSC Anderlecht, al was de uitschuiver ...

317
317
STVV realistisch: "Conference League beter"

Abdoulaye Sissako liet zich na de Europese uitschakeling van STVV niet uit het lood slaan. De ...

0
0
Anderlecht ziet vijf ex-spelers terug in de Europa League

RSC Anderlecht heeft een heel zware loting gekregen in de Europa League. Doorstoten zou toch een ...

139
139
'KV Kortrijk krijgt Engelse hulp voor transfer'

KV Kortrijk heeft nog niet al te veel plezier beleefd aan zijn terugkeer op het hoogste niveau. De ...

108
108
Beerschot knokt zich naar zege, comeback Dender

Zaterdag stonden er ook in de Challenger Pro League weer enkele wedstrijden op het programma. ...

179
179
KV Mechelen wint weer niet, La Louvière veegt nul weg

Ook na vier speeldagen is KV Mechelen er nog altijd niet in geslaagd een wedstrijd te winnen. Na een ...

66
66
'Union verrast en strikt alsnog extra aanwinst'

Voor Union leek het slot van de zomermercato rustig te gaan verlopen. De Brusselaars haalden deze ...

127
127
Leko kiest verrassende namen voor Slag om Vlaanderen

Club Brugge kan niet te lang blijven stilstaan bij de loting voor de Champions League, want zondag ...

520
520
'Genk heeft dubbelslag beet: medische testen gepland'

KRC Genk herpakte zich vrijdagavond uitstekend na de mokerslag van vorige week op de Bosuil, want ...

553
553
'Zeer mooie transfer lonkt voor Belgische verdediger'

Matteo Waem staat deze zomer nadrukkelijk op de radar van verschillende buitenlandse clubs. De ...

52
52

Meer sportnieuws