'Club Brugge en Antwerp azen op verrassende JPL-speler'

door
'Club Brugge en Antwerp azen op verrassende JPL-speler'

Club Brugge en Antwerp zullen de komende weken ongetwijfeld nog in elkaars vaarwater komen op de transfermarkt. De kersverse kampioen deelde zijn rivaal zelfs al een tik uit door Jonge Duivel Senne Lammens transfervrij te komen wegkapen. Nu zouden ze ook hun oog laten vallen hebben op dezelfde verrassende naam uit de Jupiler Pro League.


Het Belang van Limburg weet namelijk te melden dat zowel Club als Antwerp hun oog laten vallen hebben op Gaëtan Coucke. De 24-jarige doelman was de voorbije twee seizoenen de onbetwiste nummer één onder de lat bij KV Mechelen, maar gaat daar nu zijn laatste contractjaar in en de onderhandelingen over een verlenging zouden niet al te vlot lopen. Daardoor kan hij een interessante opportuniteit worden.

Bij Club Brugge zoeken ze na het vertrek van Lammens een nieuwe doublure voor Simon Mignolet. Ook Joe Bursik lijkt immers te mogen vertrekken en zo zou enkel Nick Shinton (22) nog overblijven. Bij Antwerp lijkt er niet meteen nood te zijn aan een extra keeper nu ze Lammens al binnen hebben, tenzij deze zomer Jean Butez én Ortwin De Wolf zouden vertrekken.

LEES OOK: Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Nog geen bod

Club lijkt dus de meest concrete optie te zijn voor Coucke en bij KV Mechelen zijn ze ook op de hoogte van de interesse. Een bod kregen ze echter nog niet binnen. Het is ook niet duidelijk of Coucke het zelf ziet zitten om tweede doelman te worden. Hij vertrok destijds juist bij Genk omdat hij er op de bank beland was en zijn statuut als titularis bij KVM leverde hem zelfs al enkele selecties voor de Rode Duivels op. Hij zat in 2020 al eens als derde doelman op de bank tijdens een Nations League-wedstrijd tegen Denemarken.

Zou Coucke een goede tweede doelman zijn voor Club?

Meest recent

TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

37
37
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

24
24
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

31
31
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

20
20
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

52
52
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

154
154
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

242
242
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

37
37
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

82
82
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

271
271
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

208
208
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

83
83
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

534
534
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

121
121
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

229
229
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

183
183
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

222
222
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

383
383
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

188
188
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

237
237
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

47
47
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

153
153
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

91
91
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

186
186
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

106
106

Meer sportnieuws