'Club Brugge en Antwerp azen op verrassende JPL-speler'

door
'Club Brugge en Antwerp azen op verrassende JPL-speler'

Club Brugge en Antwerp zullen de komende weken ongetwijfeld nog in elkaars vaarwater komen op de transfermarkt. De kersverse kampioen deelde zijn rivaal zelfs al een tik uit door Jonge Duivel Senne Lammens transfervrij te komen wegkapen. Nu zouden ze ook hun oog laten vallen hebben op dezelfde verrassende naam uit de Jupiler Pro League.


Het Belang van Limburg weet namelijk te melden dat zowel Club als Antwerp hun oog laten vallen hebben op Gaëtan Coucke. De 24-jarige doelman was de voorbije twee seizoenen de onbetwiste nummer één onder de lat bij KV Mechelen, maar gaat daar nu zijn laatste contractjaar in en de onderhandelingen over een verlenging zouden niet al te vlot lopen. Daardoor kan hij een interessante opportuniteit worden.

Bij Club Brugge zoeken ze na het vertrek van Lammens een nieuwe doublure voor Simon Mignolet. Ook Joe Bursik lijkt immers te mogen vertrekken en zo zou enkel Nick Shinton (22) nog overblijven. Bij Antwerp lijkt er niet meteen nood te zijn aan een extra keeper nu ze Lammens al binnen hebben, tenzij deze zomer Jean Butez én Ortwin De Wolf zouden vertrekken.

LEES OOK: Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Nog geen bod

Club lijkt dus de meest concrete optie te zijn voor Coucke en bij KV Mechelen zijn ze ook op de hoogte van de interesse. Een bod kregen ze echter nog niet binnen. Het is ook niet duidelijk of Coucke het zelf ziet zitten om tweede doelman te worden. Hij vertrok destijds juist bij Genk omdat hij er op de bank beland was en zijn statuut als titularis bij KVM leverde hem zelfs al enkele selecties voor de Rode Duivels op. Hij zat in 2020 al eens als derde doelman op de bank tijdens een Nations League-wedstrijd tegen Denemarken.

Zou Coucke een goede tweede doelman zijn voor Club?

Meest recent

Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

3
3
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

4
4
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

14
14
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

60
60
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

40
40
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

9
9
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

127
127
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

153
153
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

39
39
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

97
97
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

310
310
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

49
49
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

221
221
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

197
197
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

76
76
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

196
196
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

99
99
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

77
77
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

127
127
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

395
395
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48

Meer sportnieuws