'Club Brugge en Antwerp azen op verrassende JPL-speler'

door
'Club Brugge en Antwerp azen op verrassende JPL-speler'

Club Brugge en Antwerp zullen de komende weken ongetwijfeld nog in elkaars vaarwater komen op de transfermarkt. De kersverse kampioen deelde zijn rivaal zelfs al een tik uit door Jonge Duivel Senne Lammens transfervrij te komen wegkapen. Nu zouden ze ook hun oog laten vallen hebben op dezelfde verrassende naam uit de Jupiler Pro League.


Het Belang van Limburg weet namelijk te melden dat zowel Club als Antwerp hun oog laten vallen hebben op Gaëtan Coucke. De 24-jarige doelman was de voorbije twee seizoenen de onbetwiste nummer één onder de lat bij KV Mechelen, maar gaat daar nu zijn laatste contractjaar in en de onderhandelingen over een verlenging zouden niet al te vlot lopen. Daardoor kan hij een interessante opportuniteit worden.

Bij Club Brugge zoeken ze na het vertrek van Lammens een nieuwe doublure voor Simon Mignolet. Ook Joe Bursik lijkt immers te mogen vertrekken en zo zou enkel Nick Shinton (22) nog overblijven. Bij Antwerp lijkt er niet meteen nood te zijn aan een extra keeper nu ze Lammens al binnen hebben, tenzij deze zomer Jean Butez én Ortwin De Wolf zouden vertrekken.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Nog geen bod

Club lijkt dus de meest concrete optie te zijn voor Coucke en bij KV Mechelen zijn ze ook op de hoogte van de interesse. Een bod kregen ze echter nog niet binnen. Het is ook niet duidelijk of Coucke het zelf ziet zitten om tweede doelman te worden. Hij vertrok destijds juist bij Genk omdat hij er op de bank beland was en zijn statuut als titularis bij KVM leverde hem zelfs al enkele selecties voor de Rode Duivels op. Hij zat in 2020 al eens als derde doelman op de bank tijdens een Nations League-wedstrijd tegen Denemarken.

Zou Coucke een goede tweede doelman zijn voor Club?

Meest recent

‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

7
7
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

27
27
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

24
24
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

61
61
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

111
111
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

50
50
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

138
138
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

128
128
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

209
209
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

84
84
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

94
94
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

46
46
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

308
308
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

219
219
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

274
274
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

375
375
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

160
160
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

315
315
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1260
1260
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

116
116
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

55
55
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

698
698
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

264
264
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

751
751

Meer sportnieuws