'Club Brugge en Antwerp azen op verrassende JPL-speler'

door
'Club Brugge en Antwerp azen op verrassende JPL-speler'

Club Brugge en Antwerp zullen de komende weken ongetwijfeld nog in elkaars vaarwater komen op de transfermarkt. De kersverse kampioen deelde zijn rivaal zelfs al een tik uit door Jonge Duivel Senne Lammens transfervrij te komen wegkapen. Nu zouden ze ook hun oog laten vallen hebben op dezelfde verrassende naam uit de Jupiler Pro League.


Het Belang van Limburg weet namelijk te melden dat zowel Club als Antwerp hun oog laten vallen hebben op Gaëtan Coucke. De 24-jarige doelman was de voorbije twee seizoenen de onbetwiste nummer één onder de lat bij KV Mechelen, maar gaat daar nu zijn laatste contractjaar in en de onderhandelingen over een verlenging zouden niet al te vlot lopen. Daardoor kan hij een interessante opportuniteit worden.

Bij Club Brugge zoeken ze na het vertrek van Lammens een nieuwe doublure voor Simon Mignolet. Ook Joe Bursik lijkt immers te mogen vertrekken en zo zou enkel Nick Shinton (22) nog overblijven. Bij Antwerp lijkt er niet meteen nood te zijn aan een extra keeper nu ze Lammens al binnen hebben, tenzij deze zomer Jean Butez én Ortwin De Wolf zouden vertrekken.

LEES OOK: Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Nog geen bod

Club lijkt dus de meest concrete optie te zijn voor Coucke en bij KV Mechelen zijn ze ook op de hoogte van de interesse. Een bod kregen ze echter nog niet binnen. Het is ook niet duidelijk of Coucke het zelf ziet zitten om tweede doelman te worden. Hij vertrok destijds juist bij Genk omdat hij er op de bank beland was en zijn statuut als titularis bij KVM leverde hem zelfs al enkele selecties voor de Rode Duivels op. Hij zat in 2020 al eens als derde doelman op de bank tijdens een Nations League-wedstrijd tegen Denemarken.

Zou Coucke een goede tweede doelman zijn voor Club?

Meest recent

'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

110
110
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

36
36
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

103
103
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

103
103
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

69
69
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

86
86
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

62
62
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

63
63
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

353
353
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

121
121
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

40
40
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

239
239
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

336
336
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

247
247
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

269
269
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

246
246
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

445
445
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

733
733
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

477
477
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

646
646
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

355
355
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

446
446
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

124
124
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

243
243

Meer sportnieuws