'Oude bekende verlost Praet uit zijn lijden'

door
'Oude bekende verlost Praet uit zijn lijden'

Domenico Tedesco beschikt over heel wat weelde op het middenveld bij de Rode Duivels. Zelfs zonder de geblesseerden Amadou Onana en Kevin De Bruyn heeft de bondscoach nog keuze te over. Voor de matchen tegen Oostenrijk en Estland kan hij kiezen uit Orel Mangala, Leander Dendoncker, Aster Vranckx, Youri Tielemans en Hans Vanaken. Hoewel hij er in maart nog bij was, viel Dennis Praet deze keer uit de boot.


Dat is niet helemaal onlogisch, want de 28-jarige middenvelder was de voorbije maanden vooral bankzitter bij Leicester City. De Foxes kenden bovendien een dramatisch seizoen en degradeerden uit de Premier League. Dat zorgt voor een uittocht, ook van de Belgen. Tielemans tekende al bij Aston Villa en de verwachting is dat ook Timothy Castagne en Praet deze zomer zeker vertrekken.

Voor die laatste kan een oude bekende soelaas bieden. Volgens Tuttomercatoweb is Torino immers nog steeds geïnteresseerd. Praet speelde vorig seizoen al voor de Italiaanse club, die hem daarna ook graag definitief overgenomen had. Ze vonden echter geen akkoord met Leicester over de transfersom, waarop Praet terugkeerde naar Engeland.

Nieuwe kans

Nu liggen de kaarten echter helemaal anders. Door de degradatie moet Leicester besparen en dus spelers verkopen, terwijl Praet ook zijn laatste contractjaar ingaat. De prijs zal dus zakken en dat betekent dat Torino nu makkelijker zal kunnen voldoen aan de Engelse eisen. Een derde passage in de Serie A zou er dus kunnen aankomen voor Praet, die voor zijn transfer naar Leicester bij Sampdoria speelde.

Zou dat een goede stap zijn voor hem?

Meest recent

Red Flames zien na 122 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

1
1
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

20
20
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

11
11
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

25
25
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

55
55
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

112
112
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

52
52
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

45
45
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

73
73
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

28
28
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

74
74
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

372
372
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

118
118
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

181
181
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

298
298
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

386
386
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

137
137
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

556
556
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

151
151
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

105
105

Meer sportnieuws