'Spaanse club mengt zich in felle strijd om Lukebakio'

door
'Spaanse club mengt zich in felle strijd om Lukebakio'

Dodi Lukebakio gaat over de tongen na zijn uitstekende prestatie tegen Zweden met de Rode Duivels. De flankspeler wil die prestatie ook graag herhalen tegen Oostenrijk en Estland, de twee komende tegenstanders van de nationale ploeg. Ondertussen is het nog niet zeker waar Lukebakio volgend seizoen zal spelen.


De speler ligt nog tot midden 2024 vast bij Hertha Berlijn, maar die club zakte het afgelopen seizoen uit de Bundesliga. Lukebakio maakte al duidelijk dat hij niet mee wil zakken met Hertha, en dus kijkt hij uit naar een nieuwe ploeg. Zijn goede statistieken van het afgelopen seizoen - 12 goals, 5 assists - leveren de speler heel wat interesse op. Zo gaf Lukebakio zelf al toe dat Internazionale geïnteresseerd zou zijn in zijn diensten.

Volgens Sacha Tavolieri springt het Spaanse Villarreal nu in de race om de handtekening van Lukebakio. De journalist schrijft op Twitter dat AC Milan aast op Samu Chukwueze, een van de sterkhouders van de Gele Onderzeeër. Om diens eventuele vertrek op te vangen, zou Villarreal nu aan Lukebakio denken. De Rode Duivel zou alvast bovenaan het lijstje staan van de nummer 5 uit La Liga.

Champions League

Het is maar de vraag of Villarreal een club is die voldoet aan de eisen van Lukebakio. De speler gaf zelf onlangs aan dat hij droomt van een club die in de Champions League speelt. Villarreal komt volgend seizoen uit in de Europa League en staat in dat opzicht dus een streepje achter op Internazionale. Afwachten hoe het transferdossier zich verder ontwikkelt.

Waar moet Lukebakio heen gaan?

Meest recent

STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

0
0
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

28
28
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

49
49
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

94
94
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

316
316
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

71
71
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

335
335
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

104
104
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

167
167
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

131
131
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

17
17
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

119
119
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

321
321
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

131
131
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

576
576
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

185
185
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

208
208
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

235
235
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

133
133
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

357
357
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

209
209
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

272
272
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

379
379
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

262
262
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

452
452

Meer sportnieuws