'Spaanse club mengt zich in felle strijd om Lukebakio'

115 stemmen
'Spaanse club mengt zich in felle strijd om Lukebakio'

Dodi Lukebakio gaat over de tongen na zijn uitstekende prestatie tegen Zweden met de Rode Duivels. De flankspeler wil die prestatie ook graag herhalen tegen Oostenrijk en Estland, de twee komende tegenstanders van de nationale ploeg. Ondertussen is het nog niet zeker waar Lukebakio volgend seizoen zal spelen.


De speler ligt nog tot midden 2024 vast bij Hertha Berlijn, maar die club zakte het afgelopen seizoen uit de Bundesliga. Lukebakio maakte al duidelijk dat hij niet mee wil zakken met Hertha, en dus kijkt hij uit naar een nieuwe ploeg. Zijn goede statistieken van het afgelopen seizoen - 12 goals, 5 assists - leveren de speler heel wat interesse op. Zo gaf Lukebakio zelf al toe dat Internazionale geïnteresseerd zou zijn in zijn diensten.

Volgens Sacha Tavolieri springt het Spaanse Villarreal nu in de race om de handtekening van Lukebakio. De journalist schrijft op Twitter dat AC Milan aast op Samu Chukwueze, een van de sterkhouders van de Gele Onderzeeër. Om diens eventuele vertrek op te vangen, zou Villarreal nu aan Lukebakio denken. De Rode Duivel zou alvast bovenaan het lijstje staan van de nummer 5 uit La Liga.

Champions League

Het is maar de vraag of Villarreal een club is die voldoet aan de eisen van Lukebakio. De speler gaf zelf onlangs aan dat hij droomt van een club die in de Champions League speelt. Villarreal komt volgend seizoen uit in de Europa League en staat in dat opzicht dus een streepje achter op Internazionale. Afwachten hoe het transferdossier zich verder ontwikkelt.

Waar moet Lukebakio heen gaan?

Meest recent

'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

46
46
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

38
38
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

183
183
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

325
325
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

117
117
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

79
79
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

206
206
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

168
168
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

171
171
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

235
235
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

560
560
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

467
467
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

494
494
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

205
205
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

760
760
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

661
661
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

236
236
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

150
150
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

259
259
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

460
460
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

525
525
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

195
195
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

129
129
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

480
480

Meer sportnieuws