'Spaanse club mengt zich in felle strijd om Lukebakio'

door
'Spaanse club mengt zich in felle strijd om Lukebakio'

Dodi Lukebakio gaat over de tongen na zijn uitstekende prestatie tegen Zweden met de Rode Duivels. De flankspeler wil die prestatie ook graag herhalen tegen Oostenrijk en Estland, de twee komende tegenstanders van de nationale ploeg. Ondertussen is het nog niet zeker waar Lukebakio volgend seizoen zal spelen.


De speler ligt nog tot midden 2024 vast bij Hertha Berlijn, maar die club zakte het afgelopen seizoen uit de Bundesliga. Lukebakio maakte al duidelijk dat hij niet mee wil zakken met Hertha, en dus kijkt hij uit naar een nieuwe ploeg. Zijn goede statistieken van het afgelopen seizoen - 12 goals, 5 assists - leveren de speler heel wat interesse op. Zo gaf Lukebakio zelf al toe dat Internazionale geïnteresseerd zou zijn in zijn diensten.

Volgens Sacha Tavolieri springt het Spaanse Villarreal nu in de race om de handtekening van Lukebakio. De journalist schrijft op Twitter dat AC Milan aast op Samu Chukwueze, een van de sterkhouders van de Gele Onderzeeër. Om diens eventuele vertrek op te vangen, zou Villarreal nu aan Lukebakio denken. De Rode Duivel zou alvast bovenaan het lijstje staan van de nummer 5 uit La Liga.

Champions League

Het is maar de vraag of Villarreal een club is die voldoet aan de eisen van Lukebakio. De speler gaf zelf onlangs aan dat hij droomt van een club die in de Champions League speelt. Villarreal komt volgend seizoen uit in de Europa League en staat in dat opzicht dus een streepje achter op Internazionale. Afwachten hoe het transferdossier zich verder ontwikkelt.

Waar moet Lukebakio heen gaan?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

46
46
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

22
22
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

45
45
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

40
40
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

72
72
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

202
202
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

166
166
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

283
283
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

357
357
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

94
94
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

152
152
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

140
140
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

80
80
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

115
115
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

288
288
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

928
928
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

390
390
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

292
292
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

789
789
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

221
221
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

726
726
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

492
492
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

152
152
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1059
1059

Meer sportnieuws