'Club Brugge, Union en Genk strijden om nieuwe Orban'

635 stemmen
'Club Brugge, Union en Genk strijden om nieuwe Orban'

De transferzomer is nog maar net begonnen, maar bij sommige clubs draait de molen al op volle toeren. Club Brugge kondigde woensdag bijvoorbeeld nog de jonge Victor Barbera aan als derde zomeraanwinst, nadat het eerder al Michal Skoras en Igor Thiago strikte. Dat zijn dus al een flankaanvaller en twee spitsen, maar er zou nog meer offensieve versterking kunnen komen.


Volgens Team Football is er immers een strijd tussen de Belgische topclubs aan de gang om Akor Adams. Dat is een 23-jarige Nigeriaanse spits van 1,90m, die jongste maanden aan de lopende band scoort bij het Noorse Lilleström. Hij scoorde er voorbije maanden maar liefst twaalf keer in twaalf wedstrijden. Een Nigeriaan die vlot scoort in Noorwegen, dat doet uiteraard meteen denken aan Victor Boniface of Gift Orban.

Naast Club Brugge zouden daardoor ook Union en KRC Genk de targetspits al op de radar hebben. Vanuit Frankrijk is er dan weer interesse van FC Nantes. Lilleström wrijft zich alvast in de handen, want Adams heeft nog anderhalf jaar contract en gezien de grote interesse denken ze wel een mooie transfersom uit de brand te kunnen slepen. Ze zouden mikken op een bedrag van 3 miljoen euro.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Spitsen gezocht

Dat is een bedrag dat zeker wel betaalbaar is voor de Belgische topclubs. Bij Club hebben ze nu misschien wel minder nood aan een extra spits, tenzij Ferran Jutgla of Roman Yaremchuk misschien zou vertrekken. Genk en Union zoeken dan weer wel nog volop naar offensieve stootkracht. De Limburgers konden het vertrek van Paul Onuachu nooit opvangen en nemen straks wellicht ook afscheid van Ally Samatta, terwijl ze zich bij Union opmaken voor een recordtransfer van Boniface.


Wie kan hem het meest gebruiken?

Meest recent

Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

10
10
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

25
25
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

374
374
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

96
96
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

275
275
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

148
148
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

242
242
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

177
177
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1036
1036
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

78
78
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

424
424
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

249
249
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

653
653
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

746
746
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

167
167
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

801
801
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

172
172
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

118
118

Meer sportnieuws