'Club Brugge, Union en Genk strijden om nieuwe Orban'

635 stemmen
'Club Brugge, Union en Genk strijden om nieuwe Orban'

De transferzomer is nog maar net begonnen, maar bij sommige clubs draait de molen al op volle toeren. Club Brugge kondigde woensdag bijvoorbeeld nog de jonge Victor Barbera aan als derde zomeraanwinst, nadat het eerder al Michal Skoras en Igor Thiago strikte. Dat zijn dus al een flankaanvaller en twee spitsen, maar er zou nog meer offensieve versterking kunnen komen.


Volgens Team Football is er immers een strijd tussen de Belgische topclubs aan de gang om Akor Adams. Dat is een 23-jarige Nigeriaanse spits van 1,90m, die jongste maanden aan de lopende band scoort bij het Noorse Lilleström. Hij scoorde er voorbije maanden maar liefst twaalf keer in twaalf wedstrijden. Een Nigeriaan die vlot scoort in Noorwegen, dat doet uiteraard meteen denken aan Victor Boniface of Gift Orban.

Naast Club Brugge zouden daardoor ook Union en KRC Genk de targetspits al op de radar hebben. Vanuit Frankrijk is er dan weer interesse van FC Nantes. Lilleström wrijft zich alvast in de handen, want Adams heeft nog anderhalf jaar contract en gezien de grote interesse denken ze wel een mooie transfersom uit de brand te kunnen slepen. Ze zouden mikken op een bedrag van 3 miljoen euro.

LEES OOK: KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Spitsen gezocht

Dat is een bedrag dat zeker wel betaalbaar is voor de Belgische topclubs. Bij Club hebben ze nu misschien wel minder nood aan een extra spits, tenzij Ferran Jutgla of Roman Yaremchuk misschien zou vertrekken. Genk en Union zoeken dan weer wel nog volop naar offensieve stootkracht. De Limburgers konden het vertrek van Paul Onuachu nooit opvangen en nemen straks wellicht ook afscheid van Ally Samatta, terwijl ze zich bij Union opmaken voor een recordtransfer van Boniface.


Wie kan hem het meest gebruiken?

Meest recent

"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

52
52
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

376
376
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

42
42
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

83
83
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

98
98
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

660
660
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

271
271
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

178
178
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

133
133
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

159
159
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

241
241
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

148
148
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

469
469
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

77
77
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

144
144
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

37
37
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

544
544
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

127
127
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1561
1561
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

294
294
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

672
672
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

295
295
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

263
263
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

358
358
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

101
101

Meer sportnieuws