'Club Brugge, Union en Genk strijden om nieuwe Orban'

door
'Club Brugge, Union en Genk strijden om nieuwe Orban'

De transferzomer is nog maar net begonnen, maar bij sommige clubs draait de molen al op volle toeren. Club Brugge kondigde woensdag bijvoorbeeld nog de jonge Victor Barbera aan als derde zomeraanwinst, nadat het eerder al Michal Skoras en Igor Thiago strikte. Dat zijn dus al een flankaanvaller en twee spitsen, maar er zou nog meer offensieve versterking kunnen komen.


Volgens Team Football is er immers een strijd tussen de Belgische topclubs aan de gang om Akor Adams. Dat is een 23-jarige Nigeriaanse spits van 1,90m, die jongste maanden aan de lopende band scoort bij het Noorse Lilleström. Hij scoorde er voorbije maanden maar liefst twaalf keer in twaalf wedstrijden. Een Nigeriaan die vlot scoort in Noorwegen, dat doet uiteraard meteen denken aan Victor Boniface of Gift Orban.

Naast Club Brugge zouden daardoor ook Union en KRC Genk de targetspits al op de radar hebben. Vanuit Frankrijk is er dan weer interesse van FC Nantes. Lilleström wrijft zich alvast in de handen, want Adams heeft nog anderhalf jaar contract en gezien de grote interesse denken ze wel een mooie transfersom uit de brand te kunnen slepen. Ze zouden mikken op een bedrag van 3 miljoen euro.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Spitsen gezocht

Dat is een bedrag dat zeker wel betaalbaar is voor de Belgische topclubs. Bij Club hebben ze nu misschien wel minder nood aan een extra spits, tenzij Ferran Jutgla of Roman Yaremchuk misschien zou vertrekken. Genk en Union zoeken dan weer wel nog volop naar offensieve stootkracht. De Limburgers konden het vertrek van Paul Onuachu nooit opvangen en nemen straks wellicht ook afscheid van Ally Samatta, terwijl ze zich bij Union opmaken voor een recordtransfer van Boniface.


Wie kan hem het meest gebruiken?

Meest recent

Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

20
20
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

22
22
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

8
8
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

129
129
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

224
224
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

516
516
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

48
48
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

16
16
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

97
97
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

581
581
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

327
327
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

368
368
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

154
154
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

403
403
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

265
265
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1139
1139
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

157
157
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

285
285
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

102
102
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

178
178
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

198
198
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71

Meer sportnieuws