OHL verbaast: "Daar wil je toch deel van uitmaken?"

206 stemmen
OHL verbaast:

OH Leuven is één van de weinige Belgische clubs die nu al begonnen is met de voorbereiding voor het komende seizoen. De Leuvenaars versterkten zich ook al met Hans Somers, de voormalige coach van Jong Genk. De oefenmeester maakt in 2023-24 zijn debuut in de hoogste klasse van het Belgische voetbal als T3 van OHL en is nu al bijzonder onder de indruk van de mentaliteit van zijn nieuwe club. 


Amper drie dagen nadat hij besloot om te stoppen als coach van Jong Genk, klopte OHL al op de deur van Somers. "Mijn exit bij Jong Genk is wel in de media geweest en misschien paste ik in hun profiel? Het is in ieder geval heel snel gegaan – en na mijn twee gesprekken met Marc had ik meteen een goed gevoel. En ik kijk enorm hard uit naar de samenwerking. Hier wordt keihard gewerkt, en daar herken ik mezelf ook in. En kijk wat Marc met OHL jaar na jaar klaarspeelt, daar wil je toch deel van uitmaken?”, legt Somers uit bij Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

SNELLE START

De nieuwe T3 mocht meteen kennismaken met zijn nieuwe club, want Leuven is één van de enige Belgische ploegen die nu al aan de voorbereiding voor het volgende seizoen is begonnen "Ik stond vandaag al mee op het veld voor de training en maakte kennis met de rest van de technische staf. En ik moet zeggen: het viel me al meteen op hoe superoprecht iedereen met de club begaan is.”

“Er is veel vertrouwen in mij en ik krijg meteen de nodige verantwoordelijkheid. Als T3 hou ik me bezig met de analyses van onze eigen wedstrijd, maar bereid ik de jongens ook voor op de komende wedstrijden. Het is heel ruim – ik krijg hier al meteen de nodige workload.”

Wat mogen we verwachten van OHL komend seizoen?

Meest recent

Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

17
17
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

49
49
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

22
22
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

51
51
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

121
121
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

75
75
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

167
167
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

328
328
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

241
241
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

148
148
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

23
23
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

113
113
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

26
26
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

141
141
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

715
715
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

208
208
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

125
125
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

66
66
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

410
410
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

354
354
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

867
867
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

152
152
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

26
26

Meer sportnieuws