OHL verbaast: "Daar wil je toch deel van uitmaken?"

door
OHL verbaast:

OH Leuven is één van de weinige Belgische clubs die nu al begonnen is met de voorbereiding voor het komende seizoen. De Leuvenaars versterkten zich ook al met Hans Somers, de voormalige coach van Jong Genk. De oefenmeester maakt in 2023-24 zijn debuut in de hoogste klasse van het Belgische voetbal als T3 van OHL en is nu al bijzonder onder de indruk van de mentaliteit van zijn nieuwe club. 


Amper drie dagen nadat hij besloot om te stoppen als coach van Jong Genk, klopte OHL al op de deur van Somers. "Mijn exit bij Jong Genk is wel in de media geweest en misschien paste ik in hun profiel? Het is in ieder geval heel snel gegaan – en na mijn twee gesprekken met Marc had ik meteen een goed gevoel. En ik kijk enorm hard uit naar de samenwerking. Hier wordt keihard gewerkt, en daar herken ik mezelf ook in. En kijk wat Marc met OHL jaar na jaar klaarspeelt, daar wil je toch deel van uitmaken?”, legt Somers uit bij Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

SNELLE START

De nieuwe T3 mocht meteen kennismaken met zijn nieuwe club, want Leuven is één van de enige Belgische ploegen die nu al aan de voorbereiding voor het volgende seizoen is begonnen "Ik stond vandaag al mee op het veld voor de training en maakte kennis met de rest van de technische staf. En ik moet zeggen: het viel me al meteen op hoe superoprecht iedereen met de club begaan is.”

“Er is veel vertrouwen in mij en ik krijg meteen de nodige verantwoordelijkheid. Als T3 hou ik me bezig met de analyses van onze eigen wedstrijd, maar bereid ik de jongens ook voor op de komende wedstrijden. Het is heel ruim – ik krijg hier al meteen de nodige workload.”

Wat mogen we verwachten van OHL komend seizoen?

Meest recent

Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

8
8
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

9
9
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

85
85
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

36
36
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

52
52
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

214
214
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

107
107
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

144
144
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

46
46
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

66
66
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

346
346
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

155
155
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

775
775
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

148
148
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

82
82
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

251
251
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

90
90
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

421
421
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

245
245
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

72
72
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

243
243
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

194
194
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

138
138
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

517
517

Meer sportnieuws