OHL verbaast: "Daar wil je toch deel van uitmaken?"

door
OHL verbaast:

OH Leuven is één van de weinige Belgische clubs die nu al begonnen is met de voorbereiding voor het komende seizoen. De Leuvenaars versterkten zich ook al met Hans Somers, de voormalige coach van Jong Genk. De oefenmeester maakt in 2023-24 zijn debuut in de hoogste klasse van het Belgische voetbal als T3 van OHL en is nu al bijzonder onder de indruk van de mentaliteit van zijn nieuwe club. 


Amper drie dagen nadat hij besloot om te stoppen als coach van Jong Genk, klopte OHL al op de deur van Somers. "Mijn exit bij Jong Genk is wel in de media geweest en misschien paste ik in hun profiel? Het is in ieder geval heel snel gegaan – en na mijn twee gesprekken met Marc had ik meteen een goed gevoel. En ik kijk enorm hard uit naar de samenwerking. Hier wordt keihard gewerkt, en daar herken ik mezelf ook in. En kijk wat Marc met OHL jaar na jaar klaarspeelt, daar wil je toch deel van uitmaken?”, legt Somers uit bij Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

SNELLE START

De nieuwe T3 mocht meteen kennismaken met zijn nieuwe club, want Leuven is één van de enige Belgische ploegen die nu al aan de voorbereiding voor het volgende seizoen is begonnen "Ik stond vandaag al mee op het veld voor de training en maakte kennis met de rest van de technische staf. En ik moet zeggen: het viel me al meteen op hoe superoprecht iedereen met de club begaan is.”

“Er is veel vertrouwen in mij en ik krijg meteen de nodige verantwoordelijkheid. Als T3 hou ik me bezig met de analyses van onze eigen wedstrijd, maar bereid ik de jongens ook voor op de komende wedstrijden. Het is heel ruim – ik krijg hier al meteen de nodige workload.”

Wat mogen we verwachten van OHL komend seizoen?

Meest recent

Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

10
10
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

13
13
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

20
20
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

128
128
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

202
202
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

98
98
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

71
71
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

172
172
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

398
398
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

306
306
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

106
106
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

330
330
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

377
377
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

109
109
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

88
88
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

188
188
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

182
182
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

196
196
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

115
115
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

425
425

Meer sportnieuws