OHL verbaast: "Daar wil je toch deel van uitmaken?"

door
OHL verbaast:

OH Leuven is één van de weinige Belgische clubs die nu al begonnen is met de voorbereiding voor het komende seizoen. De Leuvenaars versterkten zich ook al met Hans Somers, de voormalige coach van Jong Genk. De oefenmeester maakt in 2023-24 zijn debuut in de hoogste klasse van het Belgische voetbal als T3 van OHL en is nu al bijzonder onder de indruk van de mentaliteit van zijn nieuwe club. 


Amper drie dagen nadat hij besloot om te stoppen als coach van Jong Genk, klopte OHL al op de deur van Somers. "Mijn exit bij Jong Genk is wel in de media geweest en misschien paste ik in hun profiel? Het is in ieder geval heel snel gegaan – en na mijn twee gesprekken met Marc had ik meteen een goed gevoel. En ik kijk enorm hard uit naar de samenwerking. Hier wordt keihard gewerkt, en daar herken ik mezelf ook in. En kijk wat Marc met OHL jaar na jaar klaarspeelt, daar wil je toch deel van uitmaken?”, legt Somers uit bij Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

SNELLE START

De nieuwe T3 mocht meteen kennismaken met zijn nieuwe club, want Leuven is één van de enige Belgische ploegen die nu al aan de voorbereiding voor het volgende seizoen is begonnen "Ik stond vandaag al mee op het veld voor de training en maakte kennis met de rest van de technische staf. En ik moet zeggen: het viel me al meteen op hoe superoprecht iedereen met de club begaan is.”

“Er is veel vertrouwen in mij en ik krijg meteen de nodige verantwoordelijkheid. Als T3 hou ik me bezig met de analyses van onze eigen wedstrijd, maar bereid ik de jongens ook voor op de komende wedstrijden. Het is heel ruim – ik krijg hier al meteen de nodige workload.”

Wat mogen we verwachten van OHL komend seizoen?

Meest recent

UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

1
1
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

22
22
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

21
21
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

91
91
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

67
67
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

447
447
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

296
296
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

267
267
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

317
317
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

270
270
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

389
389
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

383
383
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

393
393
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

214
214
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

121
121
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

347
347
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

170
170
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

221
221
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

186
186
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

177
177
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

534
534
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

103
103
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

183
183
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

350
350

Meer sportnieuws