'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

661
'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

Jarenlang was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels en hij leek zelfs titularis te zullen zijn op het WK in Qatar, maar vorige zomer zette Jason Denayer enkele maanden voor het toernooi zichzelf op merkwaardige wijze buitenspel. De 27-jarige verdediger weigerde zijn aflopende contract bij Olympique Lyon te verlengen en zat vervolgens bijna drie maanden zonder club.


In die periode werd Denayer aan de nodige clubs uit grote competities gelinkt, maar nergens kwam hij tot een akkoord. Eind september verbaasde hij vervolgens volledig door voor één jaar te tekenen bij Shabab Al-Ahli in de Verenigde Arabische Emiraten. Daar kwam Denayer de voorbije maanden slechts elf keer in actie en nu verstrijkt zijn overeenkomst er.

Het ideale moment voor een terugkeer naar Europa, zou je dan denken. Maar volgens Het Nieuwsblad zit die er niet meteen aan te komen. Zo weet Het Nieuwsblad dat Denayer zijn contract in Dubai mogelijk gewoon nog gaat verlengen. Daarnaast zou ook een transfer naar Qatar nog tot de mogelijkheden behoren. Het lijkt er dus niet op dat we hem straks terug op de Europese velden zien.

Carrière als Rode Duivel voorbij?

Op die manier lijkt er ook alsmaar meer een vroegtijdig einde te komen aan de carrière van Denayer als Rode Duivel. Hij debuteerde al in 2015 op amper 19-jarige leeftijd en gold als een enorm talent, maar kon de hoge verwachtingen eigenlijk nooit helemaal inlossen. Hij verzamelde de voorbije jaren wel nog 35 caps, waarin hij één keer scoorde. Op clubniveau legde hij ook een wisselvallig parcours af bij Manchester City, Celtic, Galatasaray, Sunderland, opnieuw Galatasaray en Lyon.


Zal hij ooit nog Rode Duivel zijn?

Meest recent

Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

0
0
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

12
12
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

25
25
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

109
109
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

8
8
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

62
62
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

23
23
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

201
201
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

86
86
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

26
26
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

67
67
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

162
162
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

37
37
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

118
118
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

64
64
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

104
104
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

58
58
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

50
50
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

113
113

Meer sportnieuws