'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

door
'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

Jarenlang was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels en hij leek zelfs titularis te zullen zijn op het WK in Qatar, maar vorige zomer zette Jason Denayer enkele maanden voor het toernooi zichzelf op merkwaardige wijze buitenspel. De 27-jarige verdediger weigerde zijn aflopende contract bij Olympique Lyon te verlengen en zat vervolgens bijna drie maanden zonder club.


In die periode werd Denayer aan de nodige clubs uit grote competities gelinkt, maar nergens kwam hij tot een akkoord. Eind september verbaasde hij vervolgens volledig door voor één jaar te tekenen bij Shabab Al-Ahli in de Verenigde Arabische Emiraten. Daar kwam Denayer de voorbije maanden slechts elf keer in actie en nu verstrijkt zijn overeenkomst er.

Het ideale moment voor een terugkeer naar Europa, zou je dan denken. Maar volgens Het Nieuwsblad zit die er niet meteen aan te komen. Zo weet Het Nieuwsblad dat Denayer zijn contract in Dubai mogelijk gewoon nog gaat verlengen. Daarnaast zou ook een transfer naar Qatar nog tot de mogelijkheden behoren. Het lijkt er dus niet op dat we hem straks terug op de Europese velden zien.

Carrière als Rode Duivel voorbij?

Op die manier lijkt er ook alsmaar meer een vroegtijdig einde te komen aan de carrière van Denayer als Rode Duivel. Hij debuteerde al in 2015 op amper 19-jarige leeftijd en gold als een enorm talent, maar kon de hoge verwachtingen eigenlijk nooit helemaal inlossen. Hij verzamelde de voorbije jaren wel nog 35 caps, waarin hij één keer scoorde. Op clubniveau legde hij ook een wisselvallig parcours af bij Manchester City, Celtic, Galatasaray, Sunderland, opnieuw Galatasaray en Lyon.


Zal hij ooit nog Rode Duivel zijn?

Meest recent

Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

3
3
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

31
31
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

60
60
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

49
49
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

104
104
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

107
107
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

387
387
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

66
66
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

162
162
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

80
80
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

166
166
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

189
189
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

150
150
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

349
349
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

392
392
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

102
102
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

301
301
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

315
315
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

72
72
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

238
238
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

298
298
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

84
84
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

260
260
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

135
135
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

124
124

Meer sportnieuws