'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

door
'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

Jarenlang was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels en hij leek zelfs titularis te zullen zijn op het WK in Qatar, maar vorige zomer zette Jason Denayer enkele maanden voor het toernooi zichzelf op merkwaardige wijze buitenspel. De 27-jarige verdediger weigerde zijn aflopende contract bij Olympique Lyon te verlengen en zat vervolgens bijna drie maanden zonder club.


In die periode werd Denayer aan de nodige clubs uit grote competities gelinkt, maar nergens kwam hij tot een akkoord. Eind september verbaasde hij vervolgens volledig door voor één jaar te tekenen bij Shabab Al-Ahli in de Verenigde Arabische Emiraten. Daar kwam Denayer de voorbije maanden slechts elf keer in actie en nu verstrijkt zijn overeenkomst er.

Het ideale moment voor een terugkeer naar Europa, zou je dan denken. Maar volgens Het Nieuwsblad zit die er niet meteen aan te komen. Zo weet Het Nieuwsblad dat Denayer zijn contract in Dubai mogelijk gewoon nog gaat verlengen. Daarnaast zou ook een transfer naar Qatar nog tot de mogelijkheden behoren. Het lijkt er dus niet op dat we hem straks terug op de Europese velden zien.

Carrière als Rode Duivel voorbij?

Op die manier lijkt er ook alsmaar meer een vroegtijdig einde te komen aan de carrière van Denayer als Rode Duivel. Hij debuteerde al in 2015 op amper 19-jarige leeftijd en gold als een enorm talent, maar kon de hoge verwachtingen eigenlijk nooit helemaal inlossen. Hij verzamelde de voorbije jaren wel nog 35 caps, waarin hij één keer scoorde. Op clubniveau legde hij ook een wisselvallig parcours af bij Manchester City, Celtic, Galatasaray, Sunderland, opnieuw Galatasaray en Lyon.


Zal hij ooit nog Rode Duivel zijn?

Meest recent

'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

14
14
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

36
36
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

20
20
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

34
34
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

130
130
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

206
206
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

182
182
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

170
170
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

35
35
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

195
195
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

219
219
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

152
152
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

37
37
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

221
221
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

134
134
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

418
418
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

71
71
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

232
232
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

118
118
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

301
301
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

133
133
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

278
278
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

67
67
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

432
432

Meer sportnieuws