'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

door
'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

Jarenlang was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels en hij leek zelfs titularis te zullen zijn op het WK in Qatar, maar vorige zomer zette Jason Denayer enkele maanden voor het toernooi zichzelf op merkwaardige wijze buitenspel. De 27-jarige verdediger weigerde zijn aflopende contract bij Olympique Lyon te verlengen en zat vervolgens bijna drie maanden zonder club.


In die periode werd Denayer aan de nodige clubs uit grote competities gelinkt, maar nergens kwam hij tot een akkoord. Eind september verbaasde hij vervolgens volledig door voor één jaar te tekenen bij Shabab Al-Ahli in de Verenigde Arabische Emiraten. Daar kwam Denayer de voorbije maanden slechts elf keer in actie en nu verstrijkt zijn overeenkomst er.

Het ideale moment voor een terugkeer naar Europa, zou je dan denken. Maar volgens Het Nieuwsblad zit die er niet meteen aan te komen. Zo weet Het Nieuwsblad dat Denayer zijn contract in Dubai mogelijk gewoon nog gaat verlengen. Daarnaast zou ook een transfer naar Qatar nog tot de mogelijkheden behoren. Het lijkt er dus niet op dat we hem straks terug op de Europese velden zien.

Carrière als Rode Duivel voorbij?

Op die manier lijkt er ook alsmaar meer een vroegtijdig einde te komen aan de carrière van Denayer als Rode Duivel. Hij debuteerde al in 2015 op amper 19-jarige leeftijd en gold als een enorm talent, maar kon de hoge verwachtingen eigenlijk nooit helemaal inlossen. Hij verzamelde de voorbije jaren wel nog 35 caps, waarin hij één keer scoorde. Op clubniveau legde hij ook een wisselvallig parcours af bij Manchester City, Celtic, Galatasaray, Sunderland, opnieuw Galatasaray en Lyon.


Zal hij ooit nog Rode Duivel zijn?

Meest recent

Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

17
17
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

21
21
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

39
39
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

24
24
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

85
85
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

40
40
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

161
161
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

69
69
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

56
56
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

283
283
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

58
58
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

53
53
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

279
279
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

126
126
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

170
170
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

142
142
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

131
131
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

179
179
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

134
134
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

139
139

Meer sportnieuws