'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

door
'Denayer doet alweer wenkbrauwen fronsen met transfer'

Jarenlang was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels en hij leek zelfs titularis te zullen zijn op het WK in Qatar, maar vorige zomer zette Jason Denayer enkele maanden voor het toernooi zichzelf op merkwaardige wijze buitenspel. De 27-jarige verdediger weigerde zijn aflopende contract bij Olympique Lyon te verlengen en zat vervolgens bijna drie maanden zonder club.


In die periode werd Denayer aan de nodige clubs uit grote competities gelinkt, maar nergens kwam hij tot een akkoord. Eind september verbaasde hij vervolgens volledig door voor één jaar te tekenen bij Shabab Al-Ahli in de Verenigde Arabische Emiraten. Daar kwam Denayer de voorbije maanden slechts elf keer in actie en nu verstrijkt zijn overeenkomst er.

Het ideale moment voor een terugkeer naar Europa, zou je dan denken. Maar volgens Het Nieuwsblad zit die er niet meteen aan te komen. Zo weet Het Nieuwsblad dat Denayer zijn contract in Dubai mogelijk gewoon nog gaat verlengen. Daarnaast zou ook een transfer naar Qatar nog tot de mogelijkheden behoren. Het lijkt er dus niet op dat we hem straks terug op de Europese velden zien.

Carrière als Rode Duivel voorbij?

Op die manier lijkt er ook alsmaar meer een vroegtijdig einde te komen aan de carrière van Denayer als Rode Duivel. Hij debuteerde al in 2015 op amper 19-jarige leeftijd en gold als een enorm talent, maar kon de hoge verwachtingen eigenlijk nooit helemaal inlossen. Hij verzamelde de voorbije jaren wel nog 35 caps, waarin hij één keer scoorde. Op clubniveau legde hij ook een wisselvallig parcours af bij Manchester City, Celtic, Galatasaray, Sunderland, opnieuw Galatasaray en Lyon.


Zal hij ooit nog Rode Duivel zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

2
2
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

82
82
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

51
51
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

106
106
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

61
61
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

67
67
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

232
232
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

54
54
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

178
178
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

341
341
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

399
399
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

538
538
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

114
114
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

405
405
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

268
268
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

325
325
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

277
277
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

54
54
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

78
78
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

207
207
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

153
153
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

58
58
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

151
151
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

202
202
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

134
134

Meer sportnieuws