'Man City gaat vol voor transfer van 100 miljoen euro'

door
'Man City gaat vol voor transfer van 100 miljoen euro'

Manchester City realiseerde vorig weekend eindelijk zijn lang gekoesterde droom: de Champions League winnen. Het leverde hen meteen een historische treble op, want eerder hadden ze ook de Premier League en de FA Cup al gewonnen. Pep Guardiola wist zo eindelijk te doen waarvoor hij naar Manchester gehaal was, maar dat betekent niet dat de Spaanse coach op zijn lauweren gaat rusten.


Guardiola wil City in de zomer nog verder gaan versterken, ook omdat er een aantal spelers zullen gaan vertrekken. Op het middenveld lijkt aanvoerder Ilkay Gündogan bijvoorbeeld niet bij te tekenen, waardoor Mateo Kovacic (Chelsea) als vervanger in beeld is. Achterin zou City dan weer Aymeric Laporte kunnen zien vertrekken en ook zijn vervanger zou een Kroaat kunnen worden.

Volgens Fichajes staat Josko Gvardiol immers bovenaan het verlanglijstje van de Cityzens. De 21-jarige verdediger was vorige winter nog één van de sensaties op het WK en bleef nadien ook bij RB Leipzig hoge ogen gooien. Daardoor is hij natuurlijk gegeerd bij heel wat Europese grootmachten, maar het zou vooral City zijn dat voor zijn komst wil doordrukken.

LEES OOK: 'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

100 miljoen

Gvardiol zal echter wel een zeer dure vogel worden. De Kroaat heeft bij RB Leipzig immers nog een contract tot 2027 en dus zit die club in een zeer sterke onderhandelingspositie. Ze zouden daarom ook het onderste uit de kan willen halen en mikken op een transfersom van minstens 100 miljoen euro. Ze hoeven immers niet te verkopen, want Leipzig casht deze zomer al stevig met de transfer van Christopher Nkunku naar Chelsea, die hen 80 miljoen zou opleveren.

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Man City?

Meest recent

'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

41
41
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

57
57
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

184
184
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

127
127
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

37
37
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

418
418
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

432
432
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

151
151
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

306
306
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

93
93
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

625
625
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

125
125
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

135
135
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

395
395
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

486
486
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

160
160
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

588
588
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

653
653
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

225
225
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

536
536
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

84
84
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

207
207
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

968
968
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

54
54

Meer sportnieuws