'Man City gaat vol voor transfer van 100 miljoen euro'

689 stemmen
'Man City gaat vol voor transfer van 100 miljoen euro'

Manchester City realiseerde vorig weekend eindelijk zijn lang gekoesterde droom: de Champions League winnen. Het leverde hen meteen een historische treble op, want eerder hadden ze ook de Premier League en de FA Cup al gewonnen. Pep Guardiola wist zo eindelijk te doen waarvoor hij naar Manchester gehaal was, maar dat betekent niet dat de Spaanse coach op zijn lauweren gaat rusten.


Guardiola wil City in de zomer nog verder gaan versterken, ook omdat er een aantal spelers zullen gaan vertrekken. Op het middenveld lijkt aanvoerder Ilkay Gündogan bijvoorbeeld niet bij te tekenen, waardoor Mateo Kovacic (Chelsea) als vervanger in beeld is. Achterin zou City dan weer Aymeric Laporte kunnen zien vertrekken en ook zijn vervanger zou een Kroaat kunnen worden.

Volgens Fichajes staat Josko Gvardiol immers bovenaan het verlanglijstje van de Cityzens. De 21-jarige verdediger was vorige winter nog één van de sensaties op het WK en bleef nadien ook bij RB Leipzig hoge ogen gooien. Daardoor is hij natuurlijk gegeerd bij heel wat Europese grootmachten, maar het zou vooral City zijn dat voor zijn komst wil doordrukken.

LEES OOK: Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

100 miljoen

Gvardiol zal echter wel een zeer dure vogel worden. De Kroaat heeft bij RB Leipzig immers nog een contract tot 2027 en dus zit die club in een zeer sterke onderhandelingspositie. Ze zouden daarom ook het onderste uit de kan willen halen en mikken op een transfersom van minstens 100 miljoen euro. Ze hoeven immers niet te verkopen, want Leipzig casht deze zomer al stevig met de transfer van Christopher Nkunku naar Chelsea, die hen 80 miljoen zou opleveren.

🚀

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Man City?

Meest recent

Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

26
26
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

8
8
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

239
239
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

158
158
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

128
128
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

83
83
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

39
39
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

82
82
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

66
66
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

35
35
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

175
175
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

207
207
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

119
119
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

72
72
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

666
666
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

464
464
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

243
243
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

291
291
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

95
95
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

73
73
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

335
335
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

812
812
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

179
179
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

538
538

Meer sportnieuws