'Man City gaat vol voor transfer van 100 miljoen euro'

689 stemmen
'Man City gaat vol voor transfer van 100 miljoen euro'

Manchester City realiseerde vorig weekend eindelijk zijn lang gekoesterde droom: de Champions League winnen. Het leverde hen meteen een historische treble op, want eerder hadden ze ook de Premier League en de FA Cup al gewonnen. Pep Guardiola wist zo eindelijk te doen waarvoor hij naar Manchester gehaal was, maar dat betekent niet dat de Spaanse coach op zijn lauweren gaat rusten.


Guardiola wil City in de zomer nog verder gaan versterken, ook omdat er een aantal spelers zullen gaan vertrekken. Op het middenveld lijkt aanvoerder Ilkay Gündogan bijvoorbeeld niet bij te tekenen, waardoor Mateo Kovacic (Chelsea) als vervanger in beeld is. Achterin zou City dan weer Aymeric Laporte kunnen zien vertrekken en ook zijn vervanger zou een Kroaat kunnen worden.

Volgens Fichajes staat Josko Gvardiol immers bovenaan het verlanglijstje van de Cityzens. De 21-jarige verdediger was vorige winter nog één van de sensaties op het WK en bleef nadien ook bij RB Leipzig hoge ogen gooien. Daardoor is hij natuurlijk gegeerd bij heel wat Europese grootmachten, maar het zou vooral City zijn dat voor zijn komst wil doordrukken.

LEES OOK: Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

100 miljoen

Gvardiol zal echter wel een zeer dure vogel worden. De Kroaat heeft bij RB Leipzig immers nog een contract tot 2027 en dus zit die club in een zeer sterke onderhandelingspositie. Ze zouden daarom ook het onderste uit de kan willen halen en mikken op een transfersom van minstens 100 miljoen euro. Ze hoeven immers niet te verkopen, want Leipzig casht deze zomer al stevig met de transfer van Christopher Nkunku naar Chelsea, die hen 80 miljoen zou opleveren.

🚀

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Man City?

Meest recent

Opvallend ontslag bij AA Gent: fans in alle staten

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

2
2
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

10
10
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

16
16
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

67
67
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

48
48
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

30
30
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

209
209
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

150
150
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

170
170
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

335
335
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

89
89
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

200
200
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

380
380
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

179
179
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

166
166
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

274
274
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

293
293
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

97
97
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

346
346
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1042
1042
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

516
516
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

427
427
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

629
629

Meer sportnieuws