'PSG richt pijlen op verrassende vervanger Mbappé'

door
'PSG richt pijlen op verrassende vervanger Mbappé'

Kylian Mbappé en Paris Saint-Germain liggen op ramkoers. De Franse steraanvaller liet per brief weten aan de club dat hij geen gebruik zal maken van een optie om zijn contract te verlengen tot 2025, iets wat bij het PSG-bestuur in het verkeerde keelgat schoot.


Toch denkt Mbappé dat hij recht in zijn schoenen staat, omdat hij volgens hem de club al vroeger ingelicht had over zijn toekomstplannen. Hoe dan ook: de samenwerking tussen beide partijen lijkt op zijn laatste benen te lopen en dus moet PSG stilaan denken aan een post-Mbappé-tijdperk. Volgens Fichajes zouden de Parijzenaren een vervanger in Frankrijk halen.

De genoemde bron - die zich baseert op andere bronnen - schrijft dat PSG Rayan Cherki (Olympique Lyon) hoog op het verlanglijstje heeft staan voor volgend seizoen. De 19-jarige aanvallende middenvelder zou de nieuwe parel aan de Parijse kroon moeten worden. Cherki wordt hier en daar omschreven als de nieuwe Karim Benzema en staat naar verluidt ook in het notitieboekje van Juventus en Real Madrid. Volgens Transfermarkt is Cherki momenteel 27 miljoen euro waard, al is het goed mogelijk dat er bij een echte transfer meer geld op tafel moet komen.

LEES OOK: 'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Jeugdproduct

Cherki is nog maar 19, maar draait al even mee bij Lyon. Het afgelopen seizoen kwam hij 39 keer in actie voor de club. Daarin was hij goed voor 5 goals en 6 assists. In totaal zit Cherki al aan 102 optredens voor Lyon, waarin hij 14 keer scoorde en 16 assists uitdeelde. Doet hij dat binnenkort in Parijs? Bij PSG hopen ze alvast van wel.

Kan Cherki Mbappé op de lange termijn doen vergeten?

Meest recent

Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

56
56
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

607
607
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

67
67
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

194
194
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

176
176
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

211
211
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

28
28
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

204
204
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

277
277
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

96
96
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

168
168
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

135
135
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

308
308
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

73
73
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

172
172
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

202
202
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

220
220
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

93
93
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

253
253
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

331
331
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

178
178
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

245
245
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

197
197
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

36
36

Meer sportnieuws