'PSG richt pijlen op verrassende vervanger Mbappé'

door
'PSG richt pijlen op verrassende vervanger Mbappé'

Kylian Mbappé en Paris Saint-Germain liggen op ramkoers. De Franse steraanvaller liet per brief weten aan de club dat hij geen gebruik zal maken van een optie om zijn contract te verlengen tot 2025, iets wat bij het PSG-bestuur in het verkeerde keelgat schoot.


Toch denkt Mbappé dat hij recht in zijn schoenen staat, omdat hij volgens hem de club al vroeger ingelicht had over zijn toekomstplannen. Hoe dan ook: de samenwerking tussen beide partijen lijkt op zijn laatste benen te lopen en dus moet PSG stilaan denken aan een post-Mbappé-tijdperk. Volgens Fichajes zouden de Parijzenaren een vervanger in Frankrijk halen.

De genoemde bron - die zich baseert op andere bronnen - schrijft dat PSG Rayan Cherki (Olympique Lyon) hoog op het verlanglijstje heeft staan voor volgend seizoen. De 19-jarige aanvallende middenvelder zou de nieuwe parel aan de Parijse kroon moeten worden. Cherki wordt hier en daar omschreven als de nieuwe Karim Benzema en staat naar verluidt ook in het notitieboekje van Juventus en Real Madrid. Volgens Transfermarkt is Cherki momenteel 27 miljoen euro waard, al is het goed mogelijk dat er bij een echte transfer meer geld op tafel moet komen.

LEES OOK: 'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Jeugdproduct

Cherki is nog maar 19, maar draait al even mee bij Lyon. Het afgelopen seizoen kwam hij 39 keer in actie voor de club. Daarin was hij goed voor 5 goals en 6 assists. In totaal zit Cherki al aan 102 optredens voor Lyon, waarin hij 14 keer scoorde en 16 assists uitdeelde. Doet hij dat binnenkort in Parijs? Bij PSG hopen ze alvast van wel.

Kan Cherki Mbappé op de lange termijn doen vergeten?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

0
0
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

41
41
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

159
159
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

64
64
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

59
59
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

62
62
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

49
49
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

44
44
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

53
53
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

165
165
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

175
175
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

189
189
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

167
167
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

281
281
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

85
85
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

51
51
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

273
273

Meer sportnieuws