Vandenbempt breekt lans voor Lukaku na pijnlijke CL-finale

151 stemmen
Vandenbempt breekt lans voor Lukaku na pijnlijke CL-finale

Romelu Lukaku zal zijn gemiste kans in de finale van de Champions League niet snel vergeten. Net zoals in de WK-wedstrijd tegen Kroatië kreeg Big Rom een uitgelezen kans om de netten te doen trillen, maar slaagde hij er niet in te scoren. Peter Vandenbempt leeft alvast mee met de Belgische goalgetter. 


Opnieuw net niet voor Romelu Lukaku. De Rode Duivel verloor de finale van de Champions League met het kleinste verschil van Manchester City en Kevin de Bruyne. De spits van Inter Milan kreeg dé kans van de wedstrijd om het duel opnieuw open te breken, maar slaagde er niet in de weg naar doel te vinden. Big Rom toonde zich gretig in de finale van het kampioenenbal, maar werd door de buitenlandse pers genadeloos met de grond gelijk gemaakt. 

"Er wordt meteen de vergelijking gemaakt met de WK-wedstrijd tegen Kroatië, maar die had meer met pech te maken. De kans van gisteren – als je een spits bent met internationale allure, wat Lukaku toch is – moet er gewoon in. Dat is de harde wet van de sport en de harde evaluatie in de internationale media", analyseerde Peter Vandenbempt bij Sporza. Komt Lukaku ook deze tegenslag te boven? Hij is mentaal sterk en heeft al vele tegenslagen moeten overwinnen. De teleurstelling leek net iets minder groot op het veld dan op het WK.

EN NU?

Waar ligt de toekomst van Lukaku? De Belgische spits zou willen blijven spelen voor Inter Milan, maar zijn loon maakt een verlengd verblijf moeilijk. Pochettino liet ook al optekenen dat hij Big Rom graag terug bij Chelsea wil zien spelen. "Maar eerlijk: ik zou Lukaku zijnde niet meer in Engeland gaan voetballen. Ook niet na wat er naar gisteren is gebeurd. Hij wordt er onterecht gepercipieerd als een mislukking. Zowel bij Chelsea als Manchester United. Het worden wel spannende weken, precies omdat hij een spits is met internationale allure", besloot Vandenbempt. 

Ben jij het eens met Vandenbempt?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

46
46
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

33
33
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

184
184
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

140
140
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

357
357
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

146
146
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

448
448
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

109
109
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

45
45
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

341
341
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

689
689
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

515
515
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

149
149
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1114
1114
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

665
665
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

249
249
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

517
517
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

253
253
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1271
1271
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

642
642

Meer sportnieuws