Vandenbempt breekt lans voor Lukaku na pijnlijke CL-finale

151
Vandenbempt breekt lans voor Lukaku na pijnlijke CL-finale

Romelu Lukaku zal zijn gemiste kans in de finale van de Champions League niet snel vergeten. Net zoals in de WK-wedstrijd tegen Kroatië kreeg Big Rom een uitgelezen kans om de netten te doen trillen, maar slaagde hij er niet in te scoren. Peter Vandenbempt leeft alvast mee met de Belgische goalgetter. 


Opnieuw net niet voor Romelu Lukaku. De Rode Duivel verloor de finale van de Champions League met het kleinste verschil van Manchester City en Kevin de Bruyne. De spits van Inter Milan kreeg dé kans van de wedstrijd om het duel opnieuw open te breken, maar slaagde er niet in de weg naar doel te vinden. Big Rom toonde zich gretig in de finale van het kampioenenbal, maar werd door de buitenlandse pers genadeloos met de grond gelijk gemaakt. 

"Er wordt meteen de vergelijking gemaakt met de WK-wedstrijd tegen Kroatië, maar die had meer met pech te maken. De kans van gisteren – als je een spits bent met internationale allure, wat Lukaku toch is – moet er gewoon in. Dat is de harde wet van de sport en de harde evaluatie in de internationale media", analyseerde Peter Vandenbempt bij Sporza. Komt Lukaku ook deze tegenslag te boven? Hij is mentaal sterk en heeft al vele tegenslagen moeten overwinnen. De teleurstelling leek net iets minder groot op het veld dan op het WK.

EN NU?

Waar ligt de toekomst van Lukaku? De Belgische spits zou willen blijven spelen voor Inter Milan, maar zijn loon maakt een verlengd verblijf moeilijk. Pochettino liet ook al optekenen dat hij Big Rom graag terug bij Chelsea wil zien spelen. "Maar eerlijk: ik zou Lukaku zijnde niet meer in Engeland gaan voetballen. Ook niet na wat er naar gisteren is gebeurd. Hij wordt er onterecht gepercipieerd als een mislukking. Zowel bij Chelsea als Manchester United. Het worden wel spannende weken, precies omdat hij een spits is met internationale allure", besloot Vandenbempt. 

Ben jij het eens met Vandenbempt?

Meest recent

WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

1
1
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

21
21
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

99
99
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

35
35
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

62
62
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

39
39
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

95
95
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

10
10
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

69
69
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

178
178
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

94
94
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

86
86
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

754
754
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

139
139
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

92
92
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

374
374
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

405
405
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

387
387
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

385
385
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

85
85
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

353
353

Meer sportnieuws