Vandenbempt breekt lans voor Lukaku na pijnlijke CL-finale

151 stemmen
Vandenbempt breekt lans voor Lukaku na pijnlijke CL-finale

Romelu Lukaku zal zijn gemiste kans in de finale van de Champions League niet snel vergeten. Net zoals in de WK-wedstrijd tegen Kroatië kreeg Big Rom een uitgelezen kans om de netten te doen trillen, maar slaagde hij er niet in te scoren. Peter Vandenbempt leeft alvast mee met de Belgische goalgetter. 


Opnieuw net niet voor Romelu Lukaku. De Rode Duivel verloor de finale van de Champions League met het kleinste verschil van Manchester City en Kevin de Bruyne. De spits van Inter Milan kreeg dé kans van de wedstrijd om het duel opnieuw open te breken, maar slaagde er niet in de weg naar doel te vinden. Big Rom toonde zich gretig in de finale van het kampioenenbal, maar werd door de buitenlandse pers genadeloos met de grond gelijk gemaakt. 

"Er wordt meteen de vergelijking gemaakt met de WK-wedstrijd tegen Kroatië, maar die had meer met pech te maken. De kans van gisteren – als je een spits bent met internationale allure, wat Lukaku toch is – moet er gewoon in. Dat is de harde wet van de sport en de harde evaluatie in de internationale media", analyseerde Peter Vandenbempt bij Sporza. Komt Lukaku ook deze tegenslag te boven? Hij is mentaal sterk en heeft al vele tegenslagen moeten overwinnen. De teleurstelling leek net iets minder groot op het veld dan op het WK.

LEES OOK: Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

EN NU?

Waar ligt de toekomst van Lukaku? De Belgische spits zou willen blijven spelen voor Inter Milan, maar zijn loon maakt een verlengd verblijf moeilijk. Pochettino liet ook al optekenen dat hij Big Rom graag terug bij Chelsea wil zien spelen. "Maar eerlijk: ik zou Lukaku zijnde niet meer in Engeland gaan voetballen. Ook niet na wat er naar gisteren is gebeurd. Hij wordt er onterecht gepercipieerd als een mislukking. Zowel bij Chelsea als Manchester United. Het worden wel spannende weken, precies omdat hij een spits is met internationale allure", besloot Vandenbempt. 

Ben jij het eens met Vandenbempt?

Meest recent

'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

6
6
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

13
13
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

82
82
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

86
86
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

55
55
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

158
158
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

383
383
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

103
103
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

172
172
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

345
345
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

81
81
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

550
550
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

48
48
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

227
227
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

51
51
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

240
240
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

407
407
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

910
910
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

512
512
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

166
166
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

490
490
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

272
272
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

767
767
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

197
197

Meer sportnieuws