'Opmerkelijke kink in de kabel tussen Vanderhaeghe en KVO'

door
'Opmerkelijke kink in de kabel tussen Vanderhaeghe en KVO'

KV Oostende moet na tien jaar een streep trekken onder zijn avontuur in de Jupiler Pro League en moet na de degradatie straks aan de bak in het vagevuur van de Challenger Pro League. Daar zal de kustploeg zo snel mogelijk weer weg willen, maar makkelijk zal dat niet worden. Zeker omdat er rondom de club nog heel wat onduidelijkheid heerst.


Zo leek er eerst een overname in de maak te zijn, maar uiteindelijk zou KVO toch in handen blijven van PMG. Desondanks strijken er wel andere beleidsmakers neer, want onder meer CEO Gauthier Ganaye is vertrokken. Zij moeten onder meer een nieuwe trainer vinden, want Dominik Thalhammer werd na een rampzalig seizoen ontslagen. Zijn vervanger leek de laatste weken zowaar Yves Vanderhaeghe te gaan worden.

De West-Vlaming was eind ontslagen nog ontslagen door Oostende en juist dat zou nu voor een kink in de kabel zorgen. Het Nieuwsblad weet immers dat de onderhandelingen momenteel in het slop zitten doordat er nog een geschil tussen Vanderhaeghe en de club voor de rechtbank loopt na zijn vorige ontslag. De coach probeert daarbij zijn ontslagvergoeding op te eisen en de kans zou ook groot zijn dat hij daarin zal slagen.

Akkoord is veraf

De hangende zaak maakt de onderhandelingen uiteraard niet makkelijker, want voor Vanderhaeghe kan terugkeren zouden beide partijen daarover eerst een akkoord moeten vinden. Een akkoord is dus nog niet voor meteen, als het er al zal komen. Het blijft dus afwachten of de trainer na 2015-2017 en februari-oktober 2022 nog een derde ambtstermijn bij KVO zal beginnen.

Zou Vanderhaeghe een goede keuze zijn van KVO?

Meest recent

Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

1
1
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

23
23
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

18
18
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

44
44
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

32
32
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

9
9
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

82
82
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

109
109
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

168
168
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

98
98
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

241
241
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

79
79
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

164
164
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

126
126
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

78
78
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

225
225
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

216
216
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

191
191
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

572
572
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

179
179
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

235
235
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

630
630
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

64
64
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

244
244

Meer sportnieuws