'Opmerkelijke kink in de kabel tussen Vanderhaeghe en KVO'

door
'Opmerkelijke kink in de kabel tussen Vanderhaeghe en KVO'

KV Oostende moet na tien jaar een streep trekken onder zijn avontuur in de Jupiler Pro League en moet na de degradatie straks aan de bak in het vagevuur van de Challenger Pro League. Daar zal de kustploeg zo snel mogelijk weer weg willen, maar makkelijk zal dat niet worden. Zeker omdat er rondom de club nog heel wat onduidelijkheid heerst.


Zo leek er eerst een overname in de maak te zijn, maar uiteindelijk zou KVO toch in handen blijven van PMG. Desondanks strijken er wel andere beleidsmakers neer, want onder meer CEO Gauthier Ganaye is vertrokken. Zij moeten onder meer een nieuwe trainer vinden, want Dominik Thalhammer werd na een rampzalig seizoen ontslagen. Zijn vervanger leek de laatste weken zowaar Yves Vanderhaeghe te gaan worden.

De West-Vlaming was eind ontslagen nog ontslagen door Oostende en juist dat zou nu voor een kink in de kabel zorgen. Het Nieuwsblad weet immers dat de onderhandelingen momenteel in het slop zitten doordat er nog een geschil tussen Vanderhaeghe en de club voor de rechtbank loopt na zijn vorige ontslag. De coach probeert daarbij zijn ontslagvergoeding op te eisen en de kans zou ook groot zijn dat hij daarin zal slagen.

Akkoord is veraf

De hangende zaak maakt de onderhandelingen uiteraard niet makkelijker, want voor Vanderhaeghe kan terugkeren zouden beide partijen daarover eerst een akkoord moeten vinden. Een akkoord is dus nog niet voor meteen, als het er al zal komen. Het blijft dus afwachten of de trainer na 2015-2017 en februari-oktober 2022 nog een derde ambtstermijn bij KVO zal beginnen.

Zou Vanderhaeghe een goede keuze zijn van KVO?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

243
243
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

210
210
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

114
114
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

56
56
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

170
170
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

317
317
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

281
281
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

113
113
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

42
42
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

115
115
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

235
235
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

286
286
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

567
567
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

368
368
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

455
455
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

140
140
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

665
665
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

655
655
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

446
446
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

306
306
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2301
2301
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

156
156

Meer sportnieuws