'Opmerkelijke kink in de kabel tussen Vanderhaeghe en KVO'

door
'Opmerkelijke kink in de kabel tussen Vanderhaeghe en KVO'

KV Oostende moet na tien jaar een streep trekken onder zijn avontuur in de Jupiler Pro League en moet na de degradatie straks aan de bak in het vagevuur van de Challenger Pro League. Daar zal de kustploeg zo snel mogelijk weer weg willen, maar makkelijk zal dat niet worden. Zeker omdat er rondom de club nog heel wat onduidelijkheid heerst.


Zo leek er eerst een overname in de maak te zijn, maar uiteindelijk zou KVO toch in handen blijven van PMG. Desondanks strijken er wel andere beleidsmakers neer, want onder meer CEO Gauthier Ganaye is vertrokken. Zij moeten onder meer een nieuwe trainer vinden, want Dominik Thalhammer werd na een rampzalig seizoen ontslagen. Zijn vervanger leek de laatste weken zowaar Yves Vanderhaeghe te gaan worden.

De West-Vlaming was eind ontslagen nog ontslagen door Oostende en juist dat zou nu voor een kink in de kabel zorgen. Het Nieuwsblad weet immers dat de onderhandelingen momenteel in het slop zitten doordat er nog een geschil tussen Vanderhaeghe en de club voor de rechtbank loopt na zijn vorige ontslag. De coach probeert daarbij zijn ontslagvergoeding op te eisen en de kans zou ook groot zijn dat hij daarin zal slagen.

Akkoord is veraf

De hangende zaak maakt de onderhandelingen uiteraard niet makkelijker, want voor Vanderhaeghe kan terugkeren zouden beide partijen daarover eerst een akkoord moeten vinden. Een akkoord is dus nog niet voor meteen, als het er al zal komen. Het blijft dus afwachten of de trainer na 2015-2017 en februari-oktober 2022 nog een derde ambtstermijn bij KVO zal beginnen.

Zou Vanderhaeghe een goede keuze zijn van KVO?

Meest recent

Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

1
1
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

8
8
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

51
51
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

280
280
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

300
300
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

133
133
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

247
247
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

75
75
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

96
96
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

243
243
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

304
304
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

102
102
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

100
100
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

123
123
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

238
238
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

172
172
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

165
165
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

154
154
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

428
428
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

410
410
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

547
547
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

409
409
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

129
129
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

178
178

Meer sportnieuws