'Opmerkelijke kink in de kabel tussen Vanderhaeghe en KVO'

door
'Opmerkelijke kink in de kabel tussen Vanderhaeghe en KVO'

KV Oostende moet na tien jaar een streep trekken onder zijn avontuur in de Jupiler Pro League en moet na de degradatie straks aan de bak in het vagevuur van de Challenger Pro League. Daar zal de kustploeg zo snel mogelijk weer weg willen, maar makkelijk zal dat niet worden. Zeker omdat er rondom de club nog heel wat onduidelijkheid heerst.


Zo leek er eerst een overname in de maak te zijn, maar uiteindelijk zou KVO toch in handen blijven van PMG. Desondanks strijken er wel andere beleidsmakers neer, want onder meer CEO Gauthier Ganaye is vertrokken. Zij moeten onder meer een nieuwe trainer vinden, want Dominik Thalhammer werd na een rampzalig seizoen ontslagen. Zijn vervanger leek de laatste weken zowaar Yves Vanderhaeghe te gaan worden.

De West-Vlaming was eind ontslagen nog ontslagen door Oostende en juist dat zou nu voor een kink in de kabel zorgen. Het Nieuwsblad weet immers dat de onderhandelingen momenteel in het slop zitten doordat er nog een geschil tussen Vanderhaeghe en de club voor de rechtbank loopt na zijn vorige ontslag. De coach probeert daarbij zijn ontslagvergoeding op te eisen en de kans zou ook groot zijn dat hij daarin zal slagen.

Akkoord is veraf

De hangende zaak maakt de onderhandelingen uiteraard niet makkelijker, want voor Vanderhaeghe kan terugkeren zouden beide partijen daarover eerst een akkoord moeten vinden. Een akkoord is dus nog niet voor meteen, als het er al zal komen. Het blijft dus afwachten of de trainer na 2015-2017 en februari-oktober 2022 nog een derde ambtstermijn bij KVO zal beginnen.

Zou Vanderhaeghe een goede keuze zijn van KVO?

Meest recent

'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

10
10
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

46
46
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

38
38
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

102
102
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

196
196
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

114
114
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

71
71
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

182
182
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

70
70
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

77
77
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

72
72
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

130
130
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

140
140
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

177
177
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

369
369
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

226
226
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

113
113
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

272
272
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

95
95
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

98
98
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

376
376
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

175
175
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

295
295
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

706
706

Meer sportnieuws