Gezien Tedesco? Batshuayi schenkt Fenerbahçe de beker

door
Gezien Tedesco? Batshuayi schenkt Fenerbahçe de beker

De Belgen zijn dit seizoen aan het feest in Turkije. Dries Mertens pakte met Galatasaray enkele weken geleden de titel en nu is het aan de beurt aan Michy Batshuayi om te vieren. De spits bezorgde zaterdagavond zijn Fenerbahçe bijna eigenhandig de beker. Hij zorgde voor beide doelpunten in de 2-0-zege in de finale tegen Basaksehir.


Binnen het halfuur had Batsman de finale al helemaal beslist. Hij opende de score na amper 46 seconden, nadat Güler hem door de defensie loodste en hij netjes rond doelman Sengezer ging en afwerkte. In de 29ste minuut was het een tweede keer prijs en daarmee lag de wedstrijd in een bepalende plooi. Bij Basaksehir probeerde trainer Emre nog het tij te keren met een driedubbele wissel in de 34(!)ste minuut, waarbij hij onder meer Adnan Januzaj in de ploeg bracht.

Dat bracht echter geen zoden aan de dijk en de 2-0 bleef tot het einde op het bord staan. Daarmee pakt Fenerbahçe alsnog een prijs, nadat het in de competitie tweede eindigde op acht punten van Galatasaray. Voor Batshuayi is het ook een seizoenseinde in stijl, want hij dikt zijn statistieken verder aan. In zijn eerste seizoen bij Fenerbahçe scoorde hij uiteindelijk 20 keer in 32 wedstrijden.

Nieuwe kans bij Rode Duivels

Door die prestaties keerde hij ook terug in de selectie van de Rode Duivels. In maart werd hij nog gepasseerd in de eerste selectie van Domenico Tedesco, maar die nam hem nu wel weer op in de kern voor de matchen tegen Oostenrijk en Estland. Met concurrentie van Lukaku en Openda wordt het afwachten of er ook speelminuten weggelegd zullen zijn voor Batsman.

Moet Batshuayi speelkansen krijgen bij de Rode Duivel?

Meest recent

Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

48
48
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

319
319
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

34
34
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

57
57
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

133
133
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

51
51
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

134
134
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

409
409
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

66
66
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

31
31
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

26
26
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

174
174
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

239
239
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

469
469
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

182
182
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

163
163
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

90
90
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

73
73
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

380
380
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

61
61
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

92
92
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59

Meer sportnieuws