'De Mil kan Club Brugge verlaten voor Europese topclub'

door
'De Mil kan Club Brugge verlaten voor Europese topclub'

Het seizoen van Club Brugge zit er nog maar een week op, maar op 23 juni beginnen ze alweer aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Er zal meteen ook één en ander veranderen, te beginnen met de trainer. Club wist enkele weken geleden al Ronny Deila bij Standard weg te halen als nieuwe coach. Hij neemt over van Rik De Mil, wiens toekomst nog onduidelijk is.


De 48-jarige was hoofdcoach ad interim sinds het ontslag van Scott Parker in maart. Nu moet hij echter weer een stap opzij zetten. Bij Club willen ze graag dat hij terug als assistent aan de slag gaat in de staff van Deila, maar het is nog niet duidelijk of De Mil dat zelf ziet zitten. Hij lijkt immers ook over heel wat andere opties te beschikken nadat hij een goede indruk maakte de voorbije maanden.

Zo zou De Mil zelfs bij een grote naam uit het Europese voetbal aan de slag kunnen gaan. Football Scotland meldt dat niemand minder dan Celtic hem op de lijst gezet heeft. De Schotse grootmacht is op zoek naar een nieuwe coach na het vertrek van Ange Postecoglou naar Tottenham. Bij Celtic geloven ze dat De Mil weleens een grote trainerscarrière tegemoet zou kunnen gaan en dus denken ze eraan om snel toe te slaan.

LEES OOK: 'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Niet de enige optie

De Mil is echter niet de enige naam op het lijstje van de Schotse kampioen. Hij staat er op de longlist, maar de club voert naar verluidt ook al gesprekken met Daniel Farke. De Duitser verdiende vooral zijn strepen bij Norwich. Daarnaast zouden ze na de Champions League-finale ook Enzo Maresca willen benaderen. De 43-jarige Italiaanse ex-middenvelder is momenteel aan de slag als assistent van Pep Guardiola bij Manchester City.

Zou De Mil goed werk leveren bij Celtic?

Meest recent

"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

14
14
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

434
434
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

57
57
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

64
64
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

205
205
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

120
120
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

238
238
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

365
365
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

15
15
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

188
188
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

39
39
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

307
307
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

315
315
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

63
63
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

334
334
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

463
463
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

697
697
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

639
639
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1090
1090
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

184
184
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

51
51
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1095
1095
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

301
301
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

360
360
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

180
180

Meer sportnieuws