'De Mil kan Club Brugge verlaten voor Europese topclub'

door
'De Mil kan Club Brugge verlaten voor Europese topclub'

Het seizoen van Club Brugge zit er nog maar een week op, maar op 23 juni beginnen ze alweer aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Er zal meteen ook één en ander veranderen, te beginnen met de trainer. Club wist enkele weken geleden al Ronny Deila bij Standard weg te halen als nieuwe coach. Hij neemt over van Rik De Mil, wiens toekomst nog onduidelijk is.


De 48-jarige was hoofdcoach ad interim sinds het ontslag van Scott Parker in maart. Nu moet hij echter weer een stap opzij zetten. Bij Club willen ze graag dat hij terug als assistent aan de slag gaat in de staff van Deila, maar het is nog niet duidelijk of De Mil dat zelf ziet zitten. Hij lijkt immers ook over heel wat andere opties te beschikken nadat hij een goede indruk maakte de voorbije maanden.

Zo zou De Mil zelfs bij een grote naam uit het Europese voetbal aan de slag kunnen gaan. Football Scotland meldt dat niemand minder dan Celtic hem op de lijst gezet heeft. De Schotse grootmacht is op zoek naar een nieuwe coach na het vertrek van Ange Postecoglou naar Tottenham. Bij Celtic geloven ze dat De Mil weleens een grote trainerscarrière tegemoet zou kunnen gaan en dus denken ze eraan om snel toe te slaan.

LEES OOK: 'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Niet de enige optie

De Mil is echter niet de enige naam op het lijstje van de Schotse kampioen. Hij staat er op de longlist, maar de club voert naar verluidt ook al gesprekken met Daniel Farke. De Duitser verdiende vooral zijn strepen bij Norwich. Daarnaast zouden ze na de Champions League-finale ook Enzo Maresca willen benaderen. De 43-jarige Italiaanse ex-middenvelder is momenteel aan de slag als assistent van Pep Guardiola bij Manchester City.

Zou De Mil goed werk leveren bij Celtic?

Meest recent

'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

7
7
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

122
122
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

122
122
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

69
69
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

215
215
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

54
54
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

229
229
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

84
84
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

73
73
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

158
158
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

194
194
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

466
466
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

104
104
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

74
74
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

182
182
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

654
654
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

259
259
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

247
247
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

839
839
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

398
398
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

146
146
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

147
147
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

162
162
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

61
61

Meer sportnieuws