Club Brugge reageert op spandoek Antwerp-fans

door
Club Brugge reageert op spandoek Antwerp-fans

Royal Antwerp FC kroonde zich afgelopen zondag voor het eerst sinds lang nog eens tot landskampioen. De Great Old had daarvoor de hulp nodig van Toby Alderweireld, maar ook van Club Brugge. Blauw-Zwart klopte Union SG in het Dudenpark en bewees Antwerp daarmee een reuzegrote dienst.


De supporters van Antwerp hebben Blauw-Zwart nu op ludieke wijze bedankt. Aan de oost-tribune van het Jan Breydel-stadion, waar de Brugse harde kern plaatsneemt, werd een spandoek opgehangen dat ondertekend was door 'Collectief 86'. "Bedankt, groeten van Antwerp", stond daarop te lezen. Ook werden er er enkele zakken aardappelen gedropt, een verwijzing naar de geuzennaam van Club: de Boeren.

Club Brugge kwam ondertussen bij Krant van West-Vlaanderen met een reactie bij monde van woordvoerder  Kirsten Willems. De Bruggelingen hebben geen problemen met de actie van de Antwerp-fans. "Bij Club Brugge kunnen we er wel de humor van in zien. Zulke leuk ‘banter’ moet kunnen. We hebben liever dit dan dat er dingen zouden beschadigd worden", verklaart Willens bij het medium.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Weggehaald en verbrand

Volgens de krant werd het kleinood ondertussen al verwijderd en zelfs verbrand. Fans van Club Brugge lieten de actie ook op Twitter niet zomaar passeren en kwamen met een reactie op Twitter. "But Bruges rules the country, like they’ve always done before", schrijven ze op het sociale medium. Of hoe de titel van Antwerp de gemoederen een week later nog steeds beroert.

Moet deze actie kunnen, vind je?

Meest recent

Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

30
30
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

38
38
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

68
68
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

212
212
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

120
120
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

244
244
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

101
101
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

256
256
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

245
245
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

237
237
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

496
496
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

545
545
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

95
95
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

172
172
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

497
497
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

523
523
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

317
317
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

254
254
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

79
79
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

275
275
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

251
251
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

269
269
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

81
81
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

398
398

Meer sportnieuws