Club Brugge reageert op spandoek Antwerp-fans

door
Club Brugge reageert op spandoek Antwerp-fans

Royal Antwerp FC kroonde zich afgelopen zondag voor het eerst sinds lang nog eens tot landskampioen. De Great Old had daarvoor de hulp nodig van Toby Alderweireld, maar ook van Club Brugge. Blauw-Zwart klopte Union SG in het Dudenpark en bewees Antwerp daarmee een reuzegrote dienst.


De supporters van Antwerp hebben Blauw-Zwart nu op ludieke wijze bedankt. Aan de oost-tribune van het Jan Breydel-stadion, waar de Brugse harde kern plaatsneemt, werd een spandoek opgehangen dat ondertekend was door 'Collectief 86'. "Bedankt, groeten van Antwerp", stond daarop te lezen. Ook werden er er enkele zakken aardappelen gedropt, een verwijzing naar de geuzennaam van Club: de Boeren.

Club Brugge kwam ondertussen bij Krant van West-Vlaanderen met een reactie bij monde van woordvoerder  Kirsten Willems. De Bruggelingen hebben geen problemen met de actie van de Antwerp-fans. "Bij Club Brugge kunnen we er wel de humor van in zien. Zulke leuk ‘banter’ moet kunnen. We hebben liever dit dan dat er dingen zouden beschadigd worden", verklaart Willens bij het medium.

LEES OOK: Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

Weggehaald en verbrand

Volgens de krant werd het kleinood ondertussen al verwijderd en zelfs verbrand. Fans van Club Brugge lieten de actie ook op Twitter niet zomaar passeren en kwamen met een reactie op Twitter. "But Bruges rules the country, like they’ve always done before", schrijven ze op het sociale medium. Of hoe de titel van Antwerp de gemoederen een week later nog steeds beroert.

Moet deze actie kunnen, vind je?

Meest recent

'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

58
58
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

95
95
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

201
201
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

132
132
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

163
163
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

435
435
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

287
287
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

68
68
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

181
181
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

190
190
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

123
123
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

104
104
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

475
475
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

181
181
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

300
300
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

367
367
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

211
211
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

196
196
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

414
414
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

51
51
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

21
21
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

663
663
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

759
759
'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

385
385

Meer sportnieuws