TRANSFERUURTJE: 'AA Gent troeft Club af, toptransfer Debast'

1097 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent troeft Club af, toptransfer Debast'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Garcia mag dromen: 'Debast zorgt voor WK-mirakel'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht zoeken ze volop naar een nieuwe spits en daarvoor zijn ze in Argentinië uitgekomen. Paars-Wit zou een bod van maar liefst 5 miljoen euro uitgebracht hebben op Luis Vazquez, die in het verleden nog in beeld was bij Club BruggeBoca Juniors wees de aanbieding voor de 22-jarige Argentijn echter zonder pardon naar de prullenmand. Een nieuwe targetspits zal wel nodig zijn, want de samenwerking met Islam Slimani lijkt zo goed als zeker te eindigen.



Aan uitgaande zijde moet Anderlecht vrezen dat het zijn twee grootste goudhaantjes verliest. Zo lijkt het Internazionale menens te zijn voor Zeno Debast en overwegen de Nerazzurri deze zomer een bod uit te brengen. Ook in Spanje is de Rode Duivel gegeerd. Bart Verbruggen blijft dan weer hoog figureren op de verlanglijst van Manchester United, dat nog een concurrent voor David De Gea zoekt.

Club Brugge ziet heel wat van zijn eigen talenten vertrekken. Donderdag trokken maar liefst drie jeugdproducten in één ruk de deur achter zich dicht. Tweede doelman Senne Lammens rondde zijn pikante overstap naar rivaal Antwerp af, terwijl Club daarnaast ook Mathis Servais (SK Beveren) en Irsan Muric (Westerlo) zag verkassen.



Zij vertrekken allemaal transfervrij, maar voor Cyle Larin vangt Club wel een transfersom. Real Valladolid heeft alsnog de aankoopoptie van de Canadese spits gelicht, waardoor Club 1,5 miljoen euro mag incasseren. De Spaanse degradant gaat Larin mogelijk meteen doorverkopen, want hij zou belangstelling genieten van heel wat clubs uit La Liga.

Daarnaast mag Blauw-Zwart ook een target van zijn lijst schrappen. AA Gent gaat immers aan de haal met Tsuyoshi Watanabe, die dit seizoen één van de lichtpunten was bij KV Kortrijk. De Japanse verdediger zou voor 3,5 miljoen euro de overstap maken naar de Ghelamco Arena, waar hij een eerste broodnodige versterking voor de defensie wordt.



Bij Standard gaat de leegloop verder. Nu werd ook het vertrek van Gojko Cimirot bevestigd, want de sterkhouder op het middenveld verlengt zoals verwacht zijn contract niet. Daarnaast keert ook Filippo Melegoni niet meer terug volgend seizoen. De Italiaan werd dit seizoen gehuurd van Genoa en die samenwerking wordt niet verlengd.

Buitenland

Na amper een half seizoen staat Paul Onuachu alweer op vertrekken bij Southampton. Een terugkeer naar de Jupiler Pro League is voor de gewezen topschutter niet aan de orde, maar verschillende buitenlandse clubs willen hem wel graag binnenhalen. Union Berlin, Galatasaray en het Saudische Al-Taawoon zouden hem op hun verlanglijst gezet hebben.



Bij AC Milan lijkt het verhaal van Charles De Ketelaere alsmaar meer voorbij. Bij een goed bod zou de Rode Duivel mogen vertrekken, al zullen de Rossoneri voorlopig nog een slag om de arm houden. Ze verliezen immers zijn concurrent Brahim Diaz, die terugkeert naar zijn moederclub Real Madrid. De Spaanse spelmaker zou zijn contract bij de Koninklijke verlengen tot 2027 en volgend seizoen weer bij de kern aansluiten.

Bryan Limbombe, de jongere broer van ex-Rode Duivel Anthony, staat op het punt om een fraaie transfer te versieren. De 22-jarige flankaanvaller was de voorbije seizoenen aan de slag bij Roda JC op het Nederlandse tweede niveau, maar zou nu overstappen naar de Ligue 1. Daar zou Toulouse, dat vorige zomer al aan zijn mouw trok, hem snel voorstellen.

Is Debast al klaar voor een club als Inter?

Meest recent

Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

50
50
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

78
78
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

7
7
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

141
141
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

74
74
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

77
77
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

457
457
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

456
456
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

220
220
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

313
313
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

82
82
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

156
156
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

189
189
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

90
90
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

159
159
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

178
178
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

177
177
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

211
211
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

454
454
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

300
300
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

90
90
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

971
971
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

543
543

Meer sportnieuws