L'Equipe komt met nieuwe update over transfer Openda

door
L'Equipe komt met nieuwe update over transfer Openda

Van een aantal Rode Duivels werd de voorbije maanden verwacht dat ze in de zomer een transfer zouden maken, maar Loïs Openda stond toch niet meteen in dat lijstje. De spits was immers pas aan zijn eerste seizoen bij RC Lens bezig, maar daar deed hij het zo goed dat hij heel wat belangstelling gelokt heeft. De voorbije dagen werd duidelijk dat vooral RB Leipzig doordrukt voor zijn komst.


De Duitse bekerwinnaar ziet in Openda de ideale opvolger voor de naar Chelsea vertrekkende vedette Christopher Nkunku en zou zelfs al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met de ex-spits van Club Brugge, die zijn zinnen op een transfer gezet zou hebben. Hij zou vorige maand al op bezoek geweest zijn in Duitsland en raakte er helemaal overtuigd van het project van Red Bull.

Alleen zal Leipzig nog een akkoord moeten vinden met Lens en dat lijkt niet evident te worden. L'Equipe komt met een update en laat weten dat de Franse vice-kampioen intussen al twee aanbiedingen van 27 en 32 miljoen euro geweigerd heeft. Lens wil Openda niet laten vertrekken en zou daarom enkel plooien bij een 'astronomisch' bod, wat betekent dat Leipzig ver boven de marktwaarde van onze landgenoot zal moeten gaan.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Salaris maal vier

Het wordt afwachten of Leipzig daartoe bereid zal zijn. Geld hebben ze in principe genoeg door de verkoop van Nkunku en wellicht ook Dominik Szoboszlai, die het hof gemaakt wordt door Newcastle. Het gaf echter nog nooit meer dan 30 miljoen euro uit aan een speler en dus zal voor de komst van Openda sowieso het transferrecord moeten sneuvelen. Voor de Rode Duivel ligt wel een lucratief contract klaar, want hij zou maar liefst vier keer zoveel kunnen verdienen als hij momenteel in Lens doet.

Zal de transfer van Openda in orde raken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

67
67
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

2
2
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

24
24
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

10
10
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

11
11
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

24
24
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

33
33
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

96
96
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

64
64
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

179
179
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

27
27
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

198
198
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

52
52
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

192
192
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

189
189
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

285
285
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

84
84
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

336
336
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

193
193
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

412
412
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

295
295
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

271
271
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

390
390
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

308
308

Meer sportnieuws