L'Equipe komt met nieuwe update over transfer Openda

door
L'Equipe komt met nieuwe update over transfer Openda

Van een aantal Rode Duivels werd de voorbije maanden verwacht dat ze in de zomer een transfer zouden maken, maar Loïs Openda stond toch niet meteen in dat lijstje. De spits was immers pas aan zijn eerste seizoen bij RC Lens bezig, maar daar deed hij het zo goed dat hij heel wat belangstelling gelokt heeft. De voorbije dagen werd duidelijk dat vooral RB Leipzig doordrukt voor zijn komst.


De Duitse bekerwinnaar ziet in Openda de ideale opvolger voor de naar Chelsea vertrekkende vedette Christopher Nkunku en zou zelfs al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met de ex-spits van Club Brugge, die zijn zinnen op een transfer gezet zou hebben. Hij zou vorige maand al op bezoek geweest zijn in Duitsland en raakte er helemaal overtuigd van het project van Red Bull.

Alleen zal Leipzig nog een akkoord moeten vinden met Lens en dat lijkt niet evident te worden. L'Equipe komt met een update en laat weten dat de Franse vice-kampioen intussen al twee aanbiedingen van 27 en 32 miljoen euro geweigerd heeft. Lens wil Openda niet laten vertrekken en zou daarom enkel plooien bij een 'astronomisch' bod, wat betekent dat Leipzig ver boven de marktwaarde van onze landgenoot zal moeten gaan.

LEES OOK: ‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Salaris maal vier

Het wordt afwachten of Leipzig daartoe bereid zal zijn. Geld hebben ze in principe genoeg door de verkoop van Nkunku en wellicht ook Dominik Szoboszlai, die het hof gemaakt wordt door Newcastle. Het gaf echter nog nooit meer dan 30 miljoen euro uit aan een speler en dus zal voor de komst van Openda sowieso het transferrecord moeten sneuvelen. Voor de Rode Duivel ligt wel een lucratief contract klaar, want hij zou maar liefst vier keer zoveel kunnen verdienen als hij momenteel in Lens doet.

Zal de transfer van Openda in orde raken?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

8
8
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

14
14
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

24
24
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

18
18
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

20
20
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

101
101
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

44
44
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

23
23
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

143
143
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

24
24
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

527
527
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

229
229
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

182
182
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

86
86
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

102
102
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

59
59
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

104
104
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

671
671
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

178
178
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

317
317
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

667
667
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

277
277
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

95
95
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

145
145

Meer sportnieuws