L'Equipe komt met nieuwe update over transfer Openda

door
L'Equipe komt met nieuwe update over transfer Openda

Van een aantal Rode Duivels werd de voorbije maanden verwacht dat ze in de zomer een transfer zouden maken, maar Loïs Openda stond toch niet meteen in dat lijstje. De spits was immers pas aan zijn eerste seizoen bij RC Lens bezig, maar daar deed hij het zo goed dat hij heel wat belangstelling gelokt heeft. De voorbije dagen werd duidelijk dat vooral RB Leipzig doordrukt voor zijn komst.


De Duitse bekerwinnaar ziet in Openda de ideale opvolger voor de naar Chelsea vertrekkende vedette Christopher Nkunku en zou zelfs al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met de ex-spits van Club Brugge, die zijn zinnen op een transfer gezet zou hebben. Hij zou vorige maand al op bezoek geweest zijn in Duitsland en raakte er helemaal overtuigd van het project van Red Bull.

Alleen zal Leipzig nog een akkoord moeten vinden met Lens en dat lijkt niet evident te worden. L'Equipe komt met een update en laat weten dat de Franse vice-kampioen intussen al twee aanbiedingen van 27 en 32 miljoen euro geweigerd heeft. Lens wil Openda niet laten vertrekken en zou daarom enkel plooien bij een 'astronomisch' bod, wat betekent dat Leipzig ver boven de marktwaarde van onze landgenoot zal moeten gaan.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Salaris maal vier

Het wordt afwachten of Leipzig daartoe bereid zal zijn. Geld hebben ze in principe genoeg door de verkoop van Nkunku en wellicht ook Dominik Szoboszlai, die het hof gemaakt wordt door Newcastle. Het gaf echter nog nooit meer dan 30 miljoen euro uit aan een speler en dus zal voor de komst van Openda sowieso het transferrecord moeten sneuvelen. Voor de Rode Duivel ligt wel een lucratief contract klaar, want hij zou maar liefst vier keer zoveel kunnen verdienen als hij momenteel in Lens doet.

Zal de transfer van Openda in orde raken?

Meest recent

'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

6
6
Pikante onthulling Brusselmans zorgt voor opschudding

Herman Brusselmans heeft opnieuw voor opschudding gezorgd. De schrijver staat bekend om zijn ...

5
5
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

6
6
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

188
188
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

67
67
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

209
209
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

19
19
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

41
41
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

51
51
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

234
234
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

233
233
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

106
106
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

491
491
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

303
303
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

397
397
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

291
291
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

151
151
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

315
315
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

244
244
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1289
1289
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

284
284
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

198
198
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1319
1319

Meer sportnieuws