L'Equipe komt met nieuwe update over transfer Openda

door
L'Equipe komt met nieuwe update over transfer Openda

Van een aantal Rode Duivels werd de voorbije maanden verwacht dat ze in de zomer een transfer zouden maken, maar Loïs Openda stond toch niet meteen in dat lijstje. De spits was immers pas aan zijn eerste seizoen bij RC Lens bezig, maar daar deed hij het zo goed dat hij heel wat belangstelling gelokt heeft. De voorbije dagen werd duidelijk dat vooral RB Leipzig doordrukt voor zijn komst.


De Duitse bekerwinnaar ziet in Openda de ideale opvolger voor de naar Chelsea vertrekkende vedette Christopher Nkunku en zou zelfs al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met de ex-spits van Club Brugge, die zijn zinnen op een transfer gezet zou hebben. Hij zou vorige maand al op bezoek geweest zijn in Duitsland en raakte er helemaal overtuigd van het project van Red Bull.

Alleen zal Leipzig nog een akkoord moeten vinden met Lens en dat lijkt niet evident te worden. L'Equipe komt met een update en laat weten dat de Franse vice-kampioen intussen al twee aanbiedingen van 27 en 32 miljoen euro geweigerd heeft. Lens wil Openda niet laten vertrekken en zou daarom enkel plooien bij een 'astronomisch' bod, wat betekent dat Leipzig ver boven de marktwaarde van onze landgenoot zal moeten gaan.

LEES OOK: Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Salaris maal vier

Het wordt afwachten of Leipzig daartoe bereid zal zijn. Geld hebben ze in principe genoeg door de verkoop van Nkunku en wellicht ook Dominik Szoboszlai, die het hof gemaakt wordt door Newcastle. Het gaf echter nog nooit meer dan 30 miljoen euro uit aan een speler en dus zal voor de komst van Openda sowieso het transferrecord moeten sneuvelen. Voor de Rode Duivel ligt wel een lucratief contract klaar, want hij zou maar liefst vier keer zoveel kunnen verdienen als hij momenteel in Lens doet.

Zal de transfer van Openda in orde raken?

Meest recent

'Transferwending Anderlecht: totale ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

2
2
Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

51
51
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

249
249
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

30
30
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

252
252
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

107
107
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

91
91
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

203
203
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

232
232
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

266
266
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

328
328
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

281
281
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

89
89
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

390
390
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

84
84
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

125
125
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

107
107
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

295
295
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

84
84
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

65
65
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

73
73
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

80
80
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

29
29
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

573
573

Meer sportnieuws