Club Brugge mag na wending onverhoopt cashen

door
Club Brugge mag na wending onverhoopt cashen

Bij Club Brugge zagen ze de voorbije dagen heel wat spelers vertrekken. Met Irsan Muric (Westerlo), Mathis Servais (SK Beveren) en Senne Lammens (Antwerp) tekenden donderdag maar liefst drie jeugdproducten een contract bij een andere Belgische club. Daarnaast willen ze ook nog graag van een aantal andere spelers af. Op Maxim De Cuyper na lijkt er niet meteen een toekomst weggelegd voor de jongens die dit seizoen verhuurd werden.


Voor één van hen is er echter een onverhoopte oplossing. De voorbije dagen waren vanuit Spanje berichten doorgesijpeld dat Real Valladolid na de degradatie uit La Liga de aankoopoptie van Cyle Larin niet zou lichten, ondanks dat de Canadese spits de voorbije maanden maar liefst acht keer scoorde. Maar Club krijgt nu goed nieuws, want de eerdere berichtgeving wordt nu tegengesproken door Fran Sanchez, de sportief directeur van Valladolid.

Die bevestigde tegenover Cadena COPE dat de optie op Larin wel degelijk gelicht wordt, ook al betekent dat niet noodzakelijk dat de 28-jarige volgend seizoen voor hen zal spelen. "Verschillende clubs uit La Liga hebben al naar hem geïnformeerd, waarvan ook één die volgend seizoen Europees speelt", vertelde hij. "Het zal misschien moeilijk worden om hem te houden, maar als er geen bevredigend aanbod komt, blijft Larin gewoon hier. De club neemt immers zijn contract over."

LEES OOK: "Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

Club mag cashen

Dat betekent dat Club 1,5 miljoen euro zou mogen incasseren, op zich niet slecht voor een speler die een jaar geleden transfervrij neerstreek en zich niet kon doorzetten. Valladolid telt die som wellicht ook graag neer in de hoop Larin straks met winst door te kunnen verkopen. Zijn waarde wordt door Transfermarkt immers op maar liefst 8 miljoen euro geschat.

Mag Club Brugge tevreden zijn met die transfersom?

Meest recent

Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

39
39
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

15
15
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

50
50
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

142
142
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

38
38
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

34
34
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

93
93
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

234
234
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

199
199
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

161
161
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

401
401
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

36
36
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

196
196
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

151
151
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

161
161
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

221
221
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

348
348
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

308
308
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

132
132
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

97
97
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

47
47
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

106
106
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

872
872
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

109
109

Meer sportnieuws