Club Brugge mag na wending onverhoopt cashen

door
Club Brugge mag na wending onverhoopt cashen

Bij Club Brugge zagen ze de voorbije dagen heel wat spelers vertrekken. Met Irsan Muric (Westerlo), Mathis Servais (SK Beveren) en Senne Lammens (Antwerp) tekenden donderdag maar liefst drie jeugdproducten een contract bij een andere Belgische club. Daarnaast willen ze ook nog graag van een aantal andere spelers af. Op Maxim De Cuyper na lijkt er niet meteen een toekomst weggelegd voor de jongens die dit seizoen verhuurd werden.


Voor één van hen is er echter een onverhoopte oplossing. De voorbije dagen waren vanuit Spanje berichten doorgesijpeld dat Real Valladolid na de degradatie uit La Liga de aankoopoptie van Cyle Larin niet zou lichten, ondanks dat de Canadese spits de voorbije maanden maar liefst acht keer scoorde. Maar Club krijgt nu goed nieuws, want de eerdere berichtgeving wordt nu tegengesproken door Fran Sanchez, de sportief directeur van Valladolid.

Die bevestigde tegenover Cadena COPE dat de optie op Larin wel degelijk gelicht wordt, ook al betekent dat niet noodzakelijk dat de 28-jarige volgend seizoen voor hen zal spelen. "Verschillende clubs uit La Liga hebben al naar hem geïnformeerd, waarvan ook één die volgend seizoen Europees speelt", vertelde hij. "Het zal misschien moeilijk worden om hem te houden, maar als er geen bevredigend aanbod komt, blijft Larin gewoon hier. De club neemt immers zijn contract over."

LEES OOK: ‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Club mag cashen

Dat betekent dat Club 1,5 miljoen euro zou mogen incasseren, op zich niet slecht voor een speler die een jaar geleden transfervrij neerstreek en zich niet kon doorzetten. Valladolid telt die som wellicht ook graag neer in de hoop Larin straks met winst door te kunnen verkopen. Zijn waarde wordt door Transfermarkt immers op maar liefst 8 miljoen euro geschat.

Mag Club Brugge tevreden zijn met die transfersom?

Meest recent

Kylian Mbappé dropt gigantische relatiebom: Real op stelten

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

0
0
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

8
8
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

15
15
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

31
31
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

188
188
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

48
48
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

60
60
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

81
81
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

92
92
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

80
80
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

82
82
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

80
80
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

75
75
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

95
95
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

347
347
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

81
81
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

311
311
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

127
127
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

48
48
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

66
66
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

394
394
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

150
150
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

471
471
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

497
497
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

346
346

Meer sportnieuws