Club Brugge mag na wending onverhoopt cashen

428 stemmen
Club Brugge mag na wending onverhoopt cashen

Bij Club Brugge zagen ze de voorbije dagen heel wat spelers vertrekken. Met Irsan Muric (Westerlo), Mathis Servais (SK Beveren) en Senne Lammens (Antwerp) tekenden donderdag maar liefst drie jeugdproducten een contract bij een andere Belgische club. Daarnaast willen ze ook nog graag van een aantal andere spelers af. Op Maxim De Cuyper na lijkt er niet meteen een toekomst weggelegd voor de jongens die dit seizoen verhuurd werden.


Voor één van hen is er echter een onverhoopte oplossing. De voorbije dagen waren vanuit Spanje berichten doorgesijpeld dat Real Valladolid na de degradatie uit La Liga de aankoopoptie van Cyle Larin niet zou lichten, ondanks dat de Canadese spits de voorbije maanden maar liefst acht keer scoorde. Maar Club krijgt nu goed nieuws, want de eerdere berichtgeving wordt nu tegengesproken door Fran Sanchez, de sportief directeur van Valladolid.

Die bevestigde tegenover Cadena COPE dat de optie op Larin wel degelijk gelicht wordt, ook al betekent dat niet noodzakelijk dat de 28-jarige volgend seizoen voor hen zal spelen. "Verschillende clubs uit La Liga hebben al naar hem geïnformeerd, waarvan ook één die volgend seizoen Europees speelt", vertelde hij. "Het zal misschien moeilijk worden om hem te houden, maar als er geen bevredigend aanbod komt, blijft Larin gewoon hier. De club neemt immers zijn contract over."

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club mag cashen

Dat betekent dat Club 1,5 miljoen euro zou mogen incasseren, op zich niet slecht voor een speler die een jaar geleden transfervrij neerstreek en zich niet kon doorzetten. Valladolid telt die som wellicht ook graag neer in de hoop Larin straks met winst door te kunnen verkopen. Zijn waarde wordt door Transfermarkt immers op maar liefst 8 miljoen euro geschat.

Mag Club Brugge tevreden zijn met die transfersom?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

10
10
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

150
150
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

65
65
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

89
89
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

131
131
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

80
80
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

127
127
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

47
47
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

293
293
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

100
100
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

632
632
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

62
62
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

264
264
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

279
279
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

562
562
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

464
464
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

729
729
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

77
77
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

115
115
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

186
186
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

96
96
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

236
236
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

172
172
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

162
162

Meer sportnieuws