'AA Gent troeft Club Brugge af en heeft JPL-smaakmaker beet'

door
'AA Gent troeft Club Brugge af en heeft JPL-smaakmaker beet'

Het wordt voor AA Gent een drukke transferzomer. De Buffalo's hebben nog heel wat werk om hun kern op punt te krijgen, want een aantal spelers zullen de club verlaten. Vooral in de defensie dreigt Hein Vanhaezebrouck met de handen in het haar te zitten, want daar houdt hij bijzonder weinig opties over.


Sinds januari zag hij daar immers al Andreas Hanche-Olsen en Michael Ngadeu vertrekken, terwijl deze zomer ook Bruno Godeau de club verlaat. Daarnaast is het hoogst onzeker of de van RB Salzburg gehuurde Kamil Piatkowski aan boord zal blijven en zou Joseph Okumu op een transfer azen. Versterking was dus nodig en er is nu ook een eerste aanwinst gevonden.

Volgens Het Laatste Nieuws gaat Gent snel de komst van Tsuyoshi Watanabe aankondigen. De Japanse verdediger werd de voorbije weken ook al genoemd bij Club Brugge, maar de Buffalo's speelden sneller op de bal. Ze zouden 3,5 miljoen euro, exclusief bonussen, neertellen om de smaakmaker weg te plukken bij KV Kortrijk, waar Watanabe dit seizoen geen minuut miste.

LEES OOK: BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

Hopen op Piatkowski en Okumu

Wellicht zal Watanabe niet de enige versterking worden in de Gentse defensie, maar dat zal ook sterk afhangen van de ontwikkelingen rond Piatkowski en Okumu. Die eerste wil graag in de Ghelamco Arena blijven, maar de vraagprijs van Salzburg ligt voorlopig te hoog. Okumu zou dan weer interesse genieten uit Engeland, Duitsland en Frankrijk.

Goede transfer van AA Gent?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

16
16
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

9
9
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

315
315
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

32
32
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

38
38
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

235
235
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

53
53
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

290
290
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

350
350
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

49
49
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

156
156
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

128
128
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

78
78
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

266
266
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

51
51
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

118
118
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

306
306
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

228
228
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

295
295
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

696
696
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

286
286
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

157
157

Meer sportnieuws