'AA Gent troeft Club Brugge af en heeft JPL-smaakmaker beet'

door
'AA Gent troeft Club Brugge af en heeft JPL-smaakmaker beet'

Het wordt voor AA Gent een drukke transferzomer. De Buffalo's hebben nog heel wat werk om hun kern op punt te krijgen, want een aantal spelers zullen de club verlaten. Vooral in de defensie dreigt Hein Vanhaezebrouck met de handen in het haar te zitten, want daar houdt hij bijzonder weinig opties over.


Sinds januari zag hij daar immers al Andreas Hanche-Olsen en Michael Ngadeu vertrekken, terwijl deze zomer ook Bruno Godeau de club verlaat. Daarnaast is het hoogst onzeker of de van RB Salzburg gehuurde Kamil Piatkowski aan boord zal blijven en zou Joseph Okumu op een transfer azen. Versterking was dus nodig en er is nu ook een eerste aanwinst gevonden.

Volgens Het Laatste Nieuws gaat Gent snel de komst van Tsuyoshi Watanabe aankondigen. De Japanse verdediger werd de voorbije weken ook al genoemd bij Club Brugge, maar de Buffalo's speelden sneller op de bal. Ze zouden 3,5 miljoen euro, exclusief bonussen, neertellen om de smaakmaker weg te plukken bij KV Kortrijk, waar Watanabe dit seizoen geen minuut miste.

LEES OOK: ‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

Hopen op Piatkowski en Okumu

Wellicht zal Watanabe niet de enige versterking worden in de Gentse defensie, maar dat zal ook sterk afhangen van de ontwikkelingen rond Piatkowski en Okumu. Die eerste wil graag in de Ghelamco Arena blijven, maar de vraagprijs van Salzburg ligt voorlopig te hoog. Okumu zou dan weer interesse genieten uit Engeland, Duitsland en Frankrijk.

Goede transfer van AA Gent?

Meest recent

Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

8
8
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

9
9
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

48
48
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

40
40
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

39
39
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

227
227
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

54
54
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

45
45
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

249
249
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

113
113
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

142
142
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

135
135
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

150
150
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

120
120
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

168
168
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

126
126
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

136
136
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

56
56
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

476
476
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

214
214
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

155
155

Meer sportnieuws