'Ronkende naam mengt zich in de strijd om Tielemans'

door
'Ronkende naam mengt zich in de strijd om Tielemans'

De komende tien dagen zal Youri Tielemans zich wellicht vooral focussen op de interlands tegen Oostenrijk en Estland, want hij zal een goede eerste indruk willen maken op bondscoach Domenico Tedesco nadat hij in maart er niet bij was. Daarna zal de middenvelder echter de knoop over zijn toekomst moeten doorhakken, want het nieuwe seizoen komt er alweer snel aan.


Zoals de zaken er nu voor staan, heeft Tielemans voor dan nog geen club. Hij ziet zijn contract bij Leicester City op 30 juni aflopen en heeft zijn handtekening nog niet gezet bij een nieuwe werkgever. Verschillende clubs zouden hem wel graag binnenhalen. De voorbije dagen werden vooral Arsenal, Aston Villa en AS Roma aan zijn komst gelinkt.

Aan dat lijstje mag nog een ronkende naam toegevoegd worden, want Het Laatste Nieuws weet dat ook AC Milan aan zijn komst denkt. Concreet zijn de Rossoneri op dit moment echter niet. De naam van Tielemans is intern wel gevallen, maar de club moet nog een schifting maken om te bepalen voor welke targets ze uiteindelijk gaan deze zomer.

Als enige Belg?

Het zou goed kunnen dat Tielemans volgend seizoen de enige Belg wordt bij Milan. De aankoopoptie op Aster Vranckx zal niet gelicht worden, terwijl ook Divock Origi al een tijd naar de uitgang begeleid lijkt te worden. Daarnaast kwamen Italiaanse media donderdag ook met het bericht dat Charles De Ketelaere en Alexis Saelemaekers bij een goed bod zouden mogen vertrekken.

Zou AC Milan een mooie stap zijn voor Tielemans?

Meest recent

Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

29
29
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

79
79
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

86
86
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

195
195
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

138
138
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

162
162
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

28
28
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

34
34
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

577
577
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

679
679
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

100
100
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

287
287
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

351
351
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

454
454
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

373
373
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

358
358
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

515
515
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

396
396
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

445
445
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

227
227
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

125
125
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

355
355
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

177
177
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

232
232

Meer sportnieuws