'Toulouse haalt na vertrek Dejaegere meteen nieuwe Belg'

316
'Toulouse haalt na vertrek Dejaegere meteen nieuwe Belg'

Brecht Dejaegere beleefde dit seizoen één van de hoogtepunten van zijn carrière, want als aanvoerder van Toulouse mocht hij de Franse beker in de lucht steken nadat FC Nantes in de finale in het Stade de France met 1-5 vernederd werd. Het werd wel meteen één van zijn laatste wapenfeiten, want de ervaren middenvelder vond geen akkoord over het verlengen van zijn aflopende contract en gaat dus op zoek naar een nieuwe club.


Maar dat betekent niet dat er volgend seizoen geen Belg actief zal zijn bij Toulouse, dat dankzij de bekerwinst aan de bak mag in de Europa League. De club maakt immers volop werk van versterking en richt daarvoor opnieuw zijn pijlen op de Nederlandse markt, waar de voorbije jaren al spelers als Spierings, Van den Boomen, Dallinga en Aboukhlal opgehaald werden.

Zo zou Ibrahim Cissoko (NEC) op komst zijn, maar ook een Belgische winger zou snel neerstrijken in Zuid-Frankrijk. Volgens Les Violets gaat Toulouse immers ook Bryan Limbombe binnenhalen. De jongere broer van ex-Rode Duivel Anthony was de voorbije twee seizoenen aan de slag bij Roda JC, dat hem een kans gaf nadat hij bij KRC Genk niet kon doorbreken.

Uitstel is geen afstel

Die kans heeft de 22-jarige flankaanvaller helemaal gegrepen. Vorige zomer trok Toulouse daardoor al aan zijn mouw, maar toen ging de transfer uiteindelijk niet door. Dit seizoen was Limbombe in de Keuken Kampioen Divisie opnieuw goed voor zeven goals en vijf assists in 35 wedstrijden en dat was voldoende om Toulouse te overtuigen om een tweede poging te wagen. De verwachting is dat de transfer één van de komende dagen al afgerond zal worden.

Had hij in België meer kansen moeten krijgen?

Meest recent

'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

0
0
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

61
61
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

17
17
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

66
66
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

70
70
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

287
287
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

137
137
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

130
130
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

86
86
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

288
288
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

147
147
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

290
290
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

197
197
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

179
179
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

157
157
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

121
121
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

218
218
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

294
294
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

131
131
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

112
112
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

28
28
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

94
94

Meer sportnieuws