Messi fileert Barca in nieuw statement: "Ik was erg gekwetst"

door
Messi fileert Barca in nieuw statement:

De kogel is door kerk: Lionel Messi zal komend seizoen uitkomen voor Miami CF. De Argentijnse superster werd de afgelopen weken gelinkt aan een transfer naar het Midden-Oosten of een terugkeer naar oude liefde FC Barcelona, maar de 'Vlo' kiest dan toch voor een avontuur in de Verenigde Staten. 


In een openhartig gesprek met Mundo Deportivo kwam de wereldkampioen nog eens terug op zijn vertrek bij de Catalaanse topclub. Barcelona wou er alles aan doen om Messi terug te halen naar Camp Nou, maar dat was volgens de Argentijn 'onmogelijk'. "Eerlijk gezegd weet ik niet of er alles aan gedaan is. Ze hadden, naar wat ik begrijp, toestemming gekregen van La Liga om me terug te halen."

"Maar er ontbraken veel dingen. De club was niet in staat om voor honderd procent zekerheid te bevestigen dat ik kon terugkeren. Het is begrijpelijk, gezien de situatie waarin de club verkeert", klinkt het verder, verwijzend naar de financiële malaise die er momenteel heerst bij Barca. "Er zijn vast mensen die niet willen dat ik terugkom. Net zoals mensen destijds niet wilden dat ik bleef, toen ik moest vertrekken. Er zijn mensen in het bestuur die vinden dat mijn terugkeer niet goed is voor de club."

AFSCHEID VAN DE FANS

Voor Messi was het vooral de manier waarop hij afscheid moest nemen dat pijn doet. "Vlak na mijn vertrek was ik erg gekwetst, door de manier waarop het gebeurde. Ik werd neergezet als de slechterik in een film. Dat vond ik niet leuk, omdat het niet zo is gegaan. Op een goed moment wil ik nog afscheid nemen."

Begrijp jij de keuze van Messi om naar Miami te trekken?

Meest recent

Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

20
20
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

42
42
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

30
30
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

62
62
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

166
166
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

301
301
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

483
483
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

293
293
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

229
229
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

293
293
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

116
116
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

496
496
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

166
166
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

58
58
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

64
64
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

70
70
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

143
143
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

320
320
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

250
250
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

389
389
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

60
60
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

419
419
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

116
116
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

187
187
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

186
186

Meer sportnieuws