Stade Reims beloont vergeten Belg na fraaie comeback

door
Stade Reims beloont vergeten Belg na fraaie comeback

Stade Reims groeide afgelopen seizoen uit tot één van de aangename verrassingen in de Ligue 1, al kenden ze op het einde van het seizoen toch een dip en eindigden ze daardoor pas als elfde. De Belgische connectie liet zich daarbij wel zien, met trainer Will Still voorop. Hij werd onlangs beloond met een contractverlenging tot 2025 en nu is het de beurt aan een tweede landgenoot.


Reims maakt immers bekend dat ook Thibault De Smet zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst gezet heeft. De 25-jarige linksachter stond dit seizoen op uit de doden en veroverde onder Still een basisplaats. Na een faliekante uitleenbeurt aan Beerschot vorig seizoen begon De Smet het seizoen bij de B-ploeg in vierde klasse, maar bij zijn aanstelling haalde Still hem snel weer bij de kern.

Op 6 november kreeg De Smet zijn eerste minuten van het seizoen met een basisplaats tegen Nantes en hij zou daarna niet meer uit de ploeg verdwijnen. Hij kwam uiteindelijk nog 23 keer in actie dit seizoen, waarbij hij één assist leverde. De ex-speler van AA Gent en STVV wordt nu beloond voor zijn comeback met een nieuw contract tot 2026.

LEES OOK: "Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Teruggeknokt

"Vorig seizoen was ik in België slechts een schaduw van mezelf. Ik heb moeilijke momenten gekend en ik ben hier teruggekeerd zonder veel vertrouwen", blikt De Smet terug. "In het begin van het seizoen wist ik dat het moeilijk ging worden, maar ik ben stappen blijven zetten. Ik heb ervoor geknokt en dat zal ik ook blijven doen. Ik weet dat het beste nog moet komen."


Verdiende contractverlenging voor hem?

Meest recent

Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

15
15
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

49
49
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

14
14
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

114
114
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

133
133
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

38
38
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

496
496
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

133
133
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

264
264
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

50
50
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

196
196
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

367
367
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

131
131
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

361
361
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

61
61
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

252
252
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

597
597
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1403
1403
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

150
150
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

569
569
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

523
523
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

377
377
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

314
314

Meer sportnieuws