Stade Reims beloont vergeten Belg na fraaie comeback

60
Stade Reims beloont vergeten Belg na fraaie comeback

Stade Reims groeide afgelopen seizoen uit tot één van de aangename verrassingen in de Ligue 1, al kenden ze op het einde van het seizoen toch een dip en eindigden ze daardoor pas als elfde. De Belgische connectie liet zich daarbij wel zien, met trainer Will Still voorop. Hij werd onlangs beloond met een contractverlenging tot 2025 en nu is het de beurt aan een tweede landgenoot.


Reims maakt immers bekend dat ook Thibault De Smet zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst gezet heeft. De 25-jarige linksachter stond dit seizoen op uit de doden en veroverde onder Still een basisplaats. Na een faliekante uitleenbeurt aan Beerschot vorig seizoen begon De Smet het seizoen bij de B-ploeg in vierde klasse, maar bij zijn aanstelling haalde Still hem snel weer bij de kern.

Op 6 november kreeg De Smet zijn eerste minuten van het seizoen met een basisplaats tegen Nantes en hij zou daarna niet meer uit de ploeg verdwijnen. Hij kwam uiteindelijk nog 23 keer in actie dit seizoen, waarbij hij één assist leverde. De ex-speler van AA Gent en STVV wordt nu beloond voor zijn comeback met een nieuw contract tot 2026.

LEES OOK: Karel Geraerts weldra weer aan de slag?

Teruggeknokt

"Vorig seizoen was ik in België slechts een schaduw van mezelf. Ik heb moeilijke momenten gekend en ik ben hier teruggekeerd zonder veel vertrouwen", blikt De Smet terug. "In het begin van het seizoen wist ik dat het moeilijk ging worden, maar ik ben stappen blijven zetten. Ik heb ervoor geknokt en dat zal ik ook blijven doen. Ik weet dat het beste nog moet komen."


Verdiende contractverlenging voor hem?

Meest recent

Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

2
2
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

3
3
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

19
19
Opstellingen: twee wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

58
58
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

23
23
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

85
85
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

212
212
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

205
205
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

36
36
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

239
239
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

48
48
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

290
290
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

87
87
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

103
103
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

335
335
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

187
187
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

109
109
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

27
27
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

427
427
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

30
30
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

222
222
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

259
259
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

223
223
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

635
635

Meer sportnieuws