AA Gent pleziert fans: "Hierop zaten jullie te wachten"

door
AA Gent pleziert fans:

AA Gent heeft een woelig seizoen uiteindelijk toch weten af te sluiten met een Europees ticket, want het bleek in de play-offs ruim sterker dan Cercle Brugge, Standard en Westerlo. Daardoor mogen de Buffalo's volgend seizoen opnieuw aan de slag in de Conference League, maar voor een aantal spelers was de vraag of ze dat nog wel zouden meemaken.


Eén van de vraagtekens van de voorbije maanden was Sven Kums, maar eerder op de dag verschenen berichten dat de 35-jarige middenvelder alsnog zijn aflopende contract zou gaan verlengen. Nu is er ook witte rook, want AA Gent heeft de contractverlenging nu ook officieel bekend gemaakt. Dat zal de fans ongetwijfeld tevreden stellen.

Kums is zelf in ieder geval ook in de wolken. "Het is altijd mijn wens geweest om bij KAA Gent te blijven. Ik beleefde al mooie jaren bij deze club met onder meer een titel, een beker en een Gouden Schoen. Ik voel me hier thuis en ook voor mijn familie is het belangrijk dat ik bij KAA Gent kan blijven", reageert hij. "Ik ben dus blij dat we een akkoord gevonden hebben. Fysiek voel ik me nog altijd top. Volgend seizoen wil ik er dan ook weer staan voor de ploeg. Met veel plezier rij ik straks weer elke ochtend naar de club."

LEES OOK: Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Een jaar extra

Kums verlengde zijn overeenkomst met één seizoen en gaat dus zijn zevende seizoen bij AA Gent in. Hij speelde al voor de club van 2014 tot 2016 en won toen een titel en een Gouden Schoen. Na passages bij Udinese, dat hem huurde van Watford, en Anderlecht keerde Kums in 2019 terug in de Ghelamco Arena.


Zal hij volgend seizoen nog belangrijk zijn voor AA Gent?

Meest recent

Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

1
1
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

4
4
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

71
71
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

24
24
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

56
56
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

68
68
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

12
12
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

40
40
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

229
229
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

58
58
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

250
250
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

34
34
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

75
75
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

90
90
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

296
296
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

185
185
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

506
506
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

471
471
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

109
109
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

174
174
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

215
215
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

200
200
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

325
325
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1271
1271

Meer sportnieuws