AA Gent pleziert fans: "Hierop zaten jullie te wachten"

door
AA Gent pleziert fans:

AA Gent heeft een woelig seizoen uiteindelijk toch weten af te sluiten met een Europees ticket, want het bleek in de play-offs ruim sterker dan Cercle Brugge, Standard en Westerlo. Daardoor mogen de Buffalo's volgend seizoen opnieuw aan de slag in de Conference League, maar voor een aantal spelers was de vraag of ze dat nog wel zouden meemaken.


Eén van de vraagtekens van de voorbije maanden was Sven Kums, maar eerder op de dag verschenen berichten dat de 35-jarige middenvelder alsnog zijn aflopende contract zou gaan verlengen. Nu is er ook witte rook, want AA Gent heeft de contractverlenging nu ook officieel bekend gemaakt. Dat zal de fans ongetwijfeld tevreden stellen.

Kums is zelf in ieder geval ook in de wolken. "Het is altijd mijn wens geweest om bij KAA Gent te blijven. Ik beleefde al mooie jaren bij deze club met onder meer een titel, een beker en een Gouden Schoen. Ik voel me hier thuis en ook voor mijn familie is het belangrijk dat ik bij KAA Gent kan blijven", reageert hij. "Ik ben dus blij dat we een akkoord gevonden hebben. Fysiek voel ik me nog altijd top. Volgend seizoen wil ik er dan ook weer staan voor de ploeg. Met veel plezier rij ik straks weer elke ochtend naar de club."

LEES OOK: Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

Een jaar extra

Kums verlengde zijn overeenkomst met één seizoen en gaat dus zijn zevende seizoen bij AA Gent in. Hij speelde al voor de club van 2014 tot 2016 en won toen een titel en een Gouden Schoen. Na passages bij Udinese, dat hem huurde van Watford, en Anderlecht keerde Kums in 2019 terug in de Ghelamco Arena.


Zal hij volgend seizoen nog belangrijk zijn voor AA Gent?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

96
96
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

131
131
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

120
120
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

89
89
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

207
207
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

229
229
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

159
159
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

72
72
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

43
43
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

506
506
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

367
367
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

604
604
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

367
367
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

113
113
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

122
122
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

448
448
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

170
170
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

270
270
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

116
116
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

278
278
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

483
483
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

206
206
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

76
76
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

594
594

Meer sportnieuws