AA Gent pleziert fans: "Hierop zaten jullie te wachten"

door
AA Gent pleziert fans:

AA Gent heeft een woelig seizoen uiteindelijk toch weten af te sluiten met een Europees ticket, want het bleek in de play-offs ruim sterker dan Cercle Brugge, Standard en Westerlo. Daardoor mogen de Buffalo's volgend seizoen opnieuw aan de slag in de Conference League, maar voor een aantal spelers was de vraag of ze dat nog wel zouden meemaken.


Eén van de vraagtekens van de voorbije maanden was Sven Kums, maar eerder op de dag verschenen berichten dat de 35-jarige middenvelder alsnog zijn aflopende contract zou gaan verlengen. Nu is er ook witte rook, want AA Gent heeft de contractverlenging nu ook officieel bekend gemaakt. Dat zal de fans ongetwijfeld tevreden stellen.

Kums is zelf in ieder geval ook in de wolken. "Het is altijd mijn wens geweest om bij KAA Gent te blijven. Ik beleefde al mooie jaren bij deze club met onder meer een titel, een beker en een Gouden Schoen. Ik voel me hier thuis en ook voor mijn familie is het belangrijk dat ik bij KAA Gent kan blijven", reageert hij. "Ik ben dus blij dat we een akkoord gevonden hebben. Fysiek voel ik me nog altijd top. Volgend seizoen wil ik er dan ook weer staan voor de ploeg. Met veel plezier rij ik straks weer elke ochtend naar de club."

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Een jaar extra

Kums verlengde zijn overeenkomst met één seizoen en gaat dus zijn zevende seizoen bij AA Gent in. Hij speelde al voor de club van 2014 tot 2016 en won toen een titel en een Gouden Schoen. Na passages bij Udinese, dat hem huurde van Watford, en Anderlecht keerde Kums in 2019 terug in de Ghelamco Arena.


Zal hij volgend seizoen nog belangrijk zijn voor AA Gent?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

32
32
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

18
18
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

20
20
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

27
27
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

86
86
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

58
58
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

151
151
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

188
188
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

46
46
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

112
112
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

343
343
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

258
258
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

208
208
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

75
75
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

206
206
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

103
103
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

132
132
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

405
405
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

168
168

Meer sportnieuws