AA Gent pleziert fans: "Hierop zaten jullie te wachten"

door
AA Gent pleziert fans:

AA Gent heeft een woelig seizoen uiteindelijk toch weten af te sluiten met een Europees ticket, want het bleek in de play-offs ruim sterker dan Cercle Brugge, Standard en Westerlo. Daardoor mogen de Buffalo's volgend seizoen opnieuw aan de slag in de Conference League, maar voor een aantal spelers was de vraag of ze dat nog wel zouden meemaken.


Eén van de vraagtekens van de voorbije maanden was Sven Kums, maar eerder op de dag verschenen berichten dat de 35-jarige middenvelder alsnog zijn aflopende contract zou gaan verlengen. Nu is er ook witte rook, want AA Gent heeft de contractverlenging nu ook officieel bekend gemaakt. Dat zal de fans ongetwijfeld tevreden stellen.

Kums is zelf in ieder geval ook in de wolken. "Het is altijd mijn wens geweest om bij KAA Gent te blijven. Ik beleefde al mooie jaren bij deze club met onder meer een titel, een beker en een Gouden Schoen. Ik voel me hier thuis en ook voor mijn familie is het belangrijk dat ik bij KAA Gent kan blijven", reageert hij. "Ik ben dus blij dat we een akkoord gevonden hebben. Fysiek voel ik me nog altijd top. Volgend seizoen wil ik er dan ook weer staan voor de ploeg. Met veel plezier rij ik straks weer elke ochtend naar de club."

LEES OOK: Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Een jaar extra

Kums verlengde zijn overeenkomst met één seizoen en gaat dus zijn zevende seizoen bij AA Gent in. Hij speelde al voor de club van 2014 tot 2016 en won toen een titel en een Gouden Schoen. Na passages bij Udinese, dat hem huurde van Watford, en Anderlecht keerde Kums in 2019 terug in de Ghelamco Arena.


Zal hij volgend seizoen nog belangrijk zijn voor AA Gent?

Meest recent

'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

39
39
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

23
23
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

364
364
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

232
232
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

88
88
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

247
247
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

183
183
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

301
301
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

306
306
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

118
118
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

439
439
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

230
230
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

91
91
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

376
376
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

361
361
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

145
145
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

276
276
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

212
212
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

278
278
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

159
159
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

478
478
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

184
184
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

160
160
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

73
73

Meer sportnieuws