Opsteker Union: sterkhouder blijft tot 2025

87
Opsteker Union: sterkhouder blijft tot 2025

Vorig seizoen greep Union al op het nippertje naast de titel en ook dit seizoen werd weer een jaar van net niet voor de Brusselaars. Ze sneuvelden in de kwartfinale van de Europa League en de halve finale van de Croky Cup, terwijl in de competitie virtueel kampioen waren tot de 89ste minuut van de slotspeeldag. Toen gaven ze een voorsprong tegen Club Brugge echter nog helemaal uit handen, waardoor ze in het eindklassement uiteindelijk nog Antwerp en Genk moesten laten voorgaan.


Die grote ontgoocheling zal meer dan waarschijnlijk ook nog eens aangevuld worden met een nieuwe zomerse leegloop in het Dudenpark. Trainer Karel Geraerts werd al genoemd bij Club Brugge, OGC Nice en zou interesse uit Duitsland genieten, terwijl ook smaakmakers Victor Boniface en Teddy Teuma een transfer lijken te zullen maken. Gelukkig voor Union blijft een andere sterkhouder wel aan boord.

Christian Burgess heeft zijn toekomst immers wel opnieuw aan Union verbonden. Het contract van de 31-jarige verdediger werd met één jaar verlengd, waardoor hij voortaan vastligt tot 2025. De Engelsman is al sinds 2020 aan de slag bij de club en groeide de voorbije jaren uit tot de patron van de defensie. Dat zal hij dus nog twee seizoenen blijven.

LEES OOK: Lardot geeft toe: Union ontsnapt, pech voor Standard

Eerste keer buiten Engeland

Voor hij bij Union aan de slag was, speelde Burgess enkel in zijn thuisland. Hij kwam in de Engelse lagere reeksen uit voor Bishop's Stortford, Middlesbrough, Hartlepool, Peterborough en Portsmouth. Afgelopen seizoen was hij bij Union nog goed voor zes goals en één assist in 53 wedstrijden.


Is hij onvervangbaar voor Union?

Meest recent

Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

5
5
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

112
112
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

60
60
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

27
27
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

41
41
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

459
459
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

476
476
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

474
474
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

73
73
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

896
896
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

327
327
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

50
50
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

103
103
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

521
521
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

330
330
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

96
96
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

330
330
Nu al onbegrip na debuut Romelu Lukaku bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku heeft zijn debuut bij Fenerbahçe gemaakt. In de Champions League ...

288
288
'Doorbraak in zicht: Club dicht bij zevende zomeraanwinst'

Club Brugge haalde deze zomermercato al een zestal verse krachten in huis. En ook de zevende ...

734
734
'Jamie Vardy zorgt op 39ste nog voor stunttransfer'

De transfermarkt is nog een tweetal weken geopend, maar ondertussen lopen er ook nog heel wat ...

188
188
Onthuld: 'Garcia dumpte straffe naam vlak voor WK uit selectie'

Tegenover het Waalse 'SudPresse' heeft Rudi Garcia deze week een eerste keer gereageerd op het ...

1377
1377
Keiharde keuze Leko: Club-uitblinker moet vrezen voor plek

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

792
792
'Blauw-zwarte reünie in de maak: transfertwist Noa Lang'

Noa Lang is op weg naar de uitgang bij SSC Napoli. Een terugkeer naar Ajax of Galatasaray leek in de ...

426
426
Alderweireld in hevige discussie: beelden zorgen voor ophef

Toby Alderweireld heeft in zijn carrière al heel wat druk en spanning doorstaan. De ...

448
448
'Samen 354 matchen bij Anderlecht: viertal naar exit geduwd'

De selectie van RSC Anderlecht onderging de voorbije weken een serieuze make-over. Paars-Wit haalde ...

898
898

Meer sportnieuws