LDH: Anderlecht brengt bod uit op 'nieuwe Onana'

door
LDH: Anderlecht brengt bod uit op 'nieuwe Onana'

De afgelopen weken bleef het opmerkelijk stil in Neerpede, maar stilaan komt er dan schot in de zaak bij Anderlecht. In de zoektocht naar versterking voor volgend seizoen denken de Brusselaars blijkbaar tevens aan de iets langere termijn. Zo staat alweer een tiener bovenaan de verlanglijst van Jesper Fredberg, die nadrukkelijk de Nederlandse markt afspeurt.


La Dernière Heure meldt namelijk dat Paars-Wit na Khaled Razak (17, Willem II) en Milan van Ewijk (22, Heerenveen) een oogje heeft laten vallen op Ezechiel Banzuzi, een 18-jarige middenvelder die vorig seizoen helemaal doorbrak bij de Nederlandse tweedeklasser NAC. Daar was hij goed voor zes goals en vier assists in 37 optredens, prestaties die ook de aandacht van onder meer Genoa en Hellas Verona hebben gewekt.

Om behalve de gegadigden uit Italië ook Utrecht voor te blijven bracht Anderlecht volgens hetzelfde medium inmiddels zelfs al een concreet bod uit op de Nederlands jeugdinternational, die straks zijn laatste contractjaar ingaat in Breda. Van een nakend akkoord is voorlopig wel nog geen sprake. Banzuzi maakte op 16-jarige leeftijd al zijn debuut bij NAC, waar hij intussen reeds 59 keer in actie kwam voor de hoofdmacht.

LEES OOK: Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

KOPIE VAN ONANA

Nochtans werd hij anderhalf jaar geleden even geweerd uit de A-kern omdat hij te nadrukkelijk op een transfer aasde. Benieuwd of de rijzige middenvelder, wiens speelstijl en fysieke kwaliteiten doen denken aan Amadou Onana, er dit keer wel in slaagt om zijn zin door te drukken. En of Anderlecht, dat omwille van zijn aflopende verbintenis ongetwijfeld hoopt om een koopje te doen, dan aan het langste eind trekt.

Goed dat RSCA op jonge talenten blijft mikken?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

72
72
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

43
43
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

119
119
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

102
102
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

70
70
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

44
44
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

183
183
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

185
185
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

36
36
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

368
368
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

231
231
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

472
472
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

36
36
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

428
428
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

51
51
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

459
459
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

143
143
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

356
356
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

250
250
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

324
324
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

502
502
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

523
523
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

670
670

Meer sportnieuws