'Anderlecht overweegt terugkeer clubicoon'

door
'Anderlecht overweegt terugkeer clubicoon'

Op transfers blijft het voorlopig wachten bij Anderlecht, maar wat de invulling van de technische staf betreft blijkt Jesper Fredberg wel al  druk in de weer. Na het afhaken van keeperstrainer Javier Melchor is één positie echter nog steeds niet ingevuld. Daarom denken de Brusselaars nu aan een oude bekende.


Volgens Le Soir is niemand minder dan Silvio Proto namelijk een van de kandidaten voor de vrijgekomen functie. Het voormalige sluitstuk van Paars-Wit, waar hij 373 keer in actie kwam, de aanvoerdersband droeg en zes keer kampioen werd, was ook na het vertrek van Frank Boeckx reeds in beeld in het Lotto Park. De indirecte contacten leidden toen evenwel niet tot een akkoord.

Daarop nam reservedoelman Hendrik Van Crombrugge tijdelijk de honneurs waar. Een maand geleden maakte Anderlecht dan weer de aanstelling van Melchor bekend, die omwille van een probleem in de privésfeer echter afhaakt. "De club bevestigt officieel dat een ernstige situatie op familiaal vlak hem helaas dwong om af te zien van zijn komst", aldus woordvoerder Mathias Declerq.

LEES OOK: Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

PISTE PROTO

"We zijn al in gesprek met nieuwe kandidaten en hopen zo snel mogelijk een nieuwe keeperstrainer te hebben" klonk het verder nog. Een van de pistes die wordt bewandeld is dus een terugkeer van Proto, zelf alvast uitermate geïnteresseerd in de vacature. Toch houdt de recordkampioen ook nog een aantal andere ijzers in het vuur. Afwachten wanneer de knoop wordt doorgehakt.

Proto zou een goede keuze zijn

Meest recent

Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

0
0
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

89
89
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

18
18
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

33
33
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

106
106
Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

67
67
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

223
223
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

115
115
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

157
157
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

114
114
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

179
179
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

215
215
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

159
159
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

164
164
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

36
36
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

266
266
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

500
500
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

325
325
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

173
173
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

64
64
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

163
163
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

130
130
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

475
475
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

157
157
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

306
306

Meer sportnieuws