'Anderlecht overweegt terugkeer clubicoon'

door
'Anderlecht overweegt terugkeer clubicoon'

Op transfers blijft het voorlopig wachten bij Anderlecht, maar wat de invulling van de technische staf betreft blijkt Jesper Fredberg wel al  druk in de weer. Na het afhaken van keeperstrainer Javier Melchor is één positie echter nog steeds niet ingevuld. Daarom denken de Brusselaars nu aan een oude bekende.


Volgens Le Soir is niemand minder dan Silvio Proto namelijk een van de kandidaten voor de vrijgekomen functie. Het voormalige sluitstuk van Paars-Wit, waar hij 373 keer in actie kwam, de aanvoerdersband droeg en zes keer kampioen werd, was ook na het vertrek van Frank Boeckx reeds in beeld in het Lotto Park. De indirecte contacten leidden toen evenwel niet tot een akkoord.

Daarop nam reservedoelman Hendrik Van Crombrugge tijdelijk de honneurs waar. Een maand geleden maakte Anderlecht dan weer de aanstelling van Melchor bekend, die omwille van een probleem in de privésfeer echter afhaakt. "De club bevestigt officieel dat een ernstige situatie op familiaal vlak hem helaas dwong om af te zien van zijn komst", aldus woordvoerder Mathias Declerq.

LEES OOK: 'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

PISTE PROTO

"We zijn al in gesprek met nieuwe kandidaten en hopen zo snel mogelijk een nieuwe keeperstrainer te hebben" klonk het verder nog. Een van de pistes die wordt bewandeld is dus een terugkeer van Proto, zelf alvast uitermate geïnteresseerd in de vacature. Toch houdt de recordkampioen ook nog een aantal andere ijzers in het vuur. Afwachten wanneer de knoop wordt doorgehakt.

Proto zou een goede keuze zijn

Meest recent

De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

1
1
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

66
66
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

17
17
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

38
38
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

54
54
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

43
43
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

74
74
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

324
324
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

13
13
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

200
200
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

290
290
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

635
635
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

147
147
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

578
578
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

317
317
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

125
125
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

115
115
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

469
469
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

483
483
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

549
549
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

633
633
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

254
254
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1068
1068
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

495
495
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

142
142

Meer sportnieuws