'Deze club wil Tielemans uit Engeland weg lokken'

door
'Deze club wil Tielemans uit Engeland weg lokken'

In maart moest hij nog passen door een blessure, maar deze week kan Youri Tielemans een eerste keer kennismaken met bondscoach Domenico Tedesco bij de Rode Duivels. Het zal een welkome afleiding zijn voor de middenvelder na een rotseizoen waarin hij niet kon voorkomen dat Leicester City uit de Premier League degradeerde. Het werd zo een afscheid in mineur bij de Foxes.


De voorbije weken kwam immers de officiële bevestiging dat Tielemans zoals verwacht zijn aflopende contract niet zal verlengen en dus in de zomer op zoek gaat naar een nieuwe club. Als vrije speler is de 26-jarige voor heel wat grote clubs een interessante piste en hij zou voor een avontuur in een nieuwe competitie kunnen kiezen. Transferspecialist Gianluca Di Marzio weet dat Tielemans concrete contacten heeft met AS Roma.

De Giallorossi grepen dit seizoen met een zesde plaats naast kwalificatie voor de Champions League en willen met enkele aanwinsten de aansluiting maken met de top vier. Zo denken ze ook aan de eveneens transfervrije verdediger Evan Ndicka (Frankfurt). Bij Roma zou Tielemans onder José Mourinho kunnen werken, als de Special One tenminste aanblijft. Hij zou er ook een ander Anderlecht-product kunnen tegenkomen, want Mile Svilar was dit seizoen tweede doelman bij de Romeinen.

Engeland geniet de voorkeur

Een akkoord met Roma is echter nog veraf. Tielemans zou in eerste instantie immers willen afwachten welke aanbiedingen hij uit de Premier League krijgt. De voorbije dagen werd hij daar opnieuw gelinkt aan Arsenal en ook Aston Villa zou zich in de strijd mengen. Het is echter minder duidelijk hoe concreet die pistes op dit moment al zijn.

Zou AS Roma een goede stap zijn voor Tielemans?

Meest recent

Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

20
20
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

17
17
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

18
18
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

58
58
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

41
41
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

248
248
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

208
208
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

186
186
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

19
19
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

80
80
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

190
190
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

82
82
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

61
61
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

216
216
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

341
341
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

83
83
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

258
258
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

264
264
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

305
305
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

279
279
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

52
52
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

359
359
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

28
28
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

249
249
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32

Meer sportnieuws