'Doku verzilvert bloedvorm met toptransfer'

1310 stemmen
'Doku verzilvert bloedvorm met toptransfer'

Domenico Tedesco had dinsdagnamiddag enkele grote verrassingen in petto bij de bekendmaking van zijn selectie voor de komende interlands tegen Oostenrijk en Estland. Dat Mike Trésor zijn eerste selectie mocht vieren werd ergens wel verwacht, maar de namen van Arnaud Bodart, Ameen Al-Dakhil en Olivier Deman had niemand zien aankomen. In vergelijking met maart ondergaat de groep zo de nodige transformaties.


Ook Jérémy Doku keert terug bij de kern. De 21-jarige flankaanvaller kwam de voorbije jaren door aanhoudend blessureleed amper in actie voor de nationale ploeg. Hij was er wel bij op het EK en het WK, maar tussendoor speelde hij geen enkele interland en ook in maart moest hij afhaken. Nu is de pijlsnelle flankaanvaller echter weer fit en hij zit ook in bloedvorm.

Sinds midden april liet hij in de laatste acht matchen in de Ligue 1 maar liefst vijf goals en twee assists optekenen. Doku sloot het seizoen dus in stijl af en dat zorgt ervoor dat hij ook in het buitenland weer in de kijker loopt. Journalist Alexandre Braeckman weet dat een aantal Engelse clubs al op de loer liggen met het oog op een zomertransfer.

LEES OOK: ‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Nog niets concreet

Concreet is die interesse echter nog niet en er moet ook nog niet meteen beweging in het dossier verwacht worden. Stade Rennes is niet gehaast om zijn goudhaantje, dat nog een contract tot 2025 heeft, te verkopen en Doku heeft zelf ook niet gevraagd om te vertrekken. In eerste instantie lijkt hij zich dus volop te kunnen focussen op zijn rentree bij de nationale ploeg, pas in juli of augustus zal hij wellicht aan een mogelijke transfer moeten denken.


Is Doku klaar voor de Premier League?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

114
114
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

86
86
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

104
104
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

26
26
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

184
184
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

194
194
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

358
358
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

345
345
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

197
197
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

375
375
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

646
646
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

764
764
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

463
463
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws