'KV Mechelen zet 2 sterke spitsen op verlanglijstje'

door
'KV Mechelen zet 2 sterke spitsen op verlanglijstje'

Het Belgische voetbalseizoen zit er officieel pas sinds zondag op, maar heel wat teams zijn al lang met vakantie. Dat geldt onder meer voor KV Mechelen, dat wel de bekerfinale speelde maar in de competitie nooit in aanmerking kwam voor de play-offs. Volgend seizoen wil het beter doen en daarom hebben ze de zoektocht naar versterking al ingezet.


Eén van de prioriteiten van de club is het vinden van een nieuwe targetspits. Vorig seizoen kon Steven Defour als diepe spitsen enkel beschikken over Julien Ngoy en Yonas Malede, maar zij konden het volle gewicht van de aanval niet dragen. Daarom zoekt Malinwa een grote en fysiek sterke spits en ze hebben alvast twee namen op hun lijstje gezet.

Gazet van Antwerpen weet dat ze nog steeds denken aan Serdar Dursun. De 31-jarige Turk was ook in januari al in beeld, maar een uitleenbeurt bleek toen financieel niet haalbaar. Sindsdien raakte hij echter niet verder dan een handvol invalbeurten bij Fenerbahçe en dus overweegt KVM een nieuwe poging te wagen. Maar er ligt ook een goedkopere optie op tafel

LEES OOK: 'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

Alles hangt af van looneisen

Ook Lion Lauberbach is immers een optie. De 25-jarige Duitser is einde contract bij Eintracht Braunschweig, waar hij dit seizoen goed was voor vier goals en twee assists in de Tweede Bundesliga. Dat zijn geen overweldigende cijfers, maar met zijn 1,94m past hij wel perfect in het gezochte profiel. Bovendien is hij ook transfervrij op te halen, al wordt het wel afwachten of KV Mechelen aan zijn looneisen zal kunnen voldoen.

Zou één van hen een goede spits zijn voor KV Mechelen?

Meest recent

'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

104
104
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

223
223
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

49
49
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

23
23
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

193
193
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

16
16
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

150
150
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

214
214
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

242
242
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

130
130
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

72
72
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

158
158
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

104
104
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

152
152
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

336
336
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

102
102
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

43
43
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

213
213
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

344
344
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

224
224
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

296
296
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

88
88
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

123
123
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

53
53
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

112
112

Meer sportnieuws