'KV Mechelen zet 2 sterke spitsen op verlanglijstje'

door
'KV Mechelen zet 2 sterke spitsen op verlanglijstje'

Het Belgische voetbalseizoen zit er officieel pas sinds zondag op, maar heel wat teams zijn al lang met vakantie. Dat geldt onder meer voor KV Mechelen, dat wel de bekerfinale speelde maar in de competitie nooit in aanmerking kwam voor de play-offs. Volgend seizoen wil het beter doen en daarom hebben ze de zoektocht naar versterking al ingezet.


Eén van de prioriteiten van de club is het vinden van een nieuwe targetspits. Vorig seizoen kon Steven Defour als diepe spitsen enkel beschikken over Julien Ngoy en Yonas Malede, maar zij konden het volle gewicht van de aanval niet dragen. Daarom zoekt Malinwa een grote en fysiek sterke spits en ze hebben alvast twee namen op hun lijstje gezet.

Gazet van Antwerpen weet dat ze nog steeds denken aan Serdar Dursun. De 31-jarige Turk was ook in januari al in beeld, maar een uitleenbeurt bleek toen financieel niet haalbaar. Sindsdien raakte hij echter niet verder dan een handvol invalbeurten bij Fenerbahçe en dus overweegt KVM een nieuwe poging te wagen. Maar er ligt ook een goedkopere optie op tafel

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Alles hangt af van looneisen

Ook Lion Lauberbach is immers een optie. De 25-jarige Duitser is einde contract bij Eintracht Braunschweig, waar hij dit seizoen goed was voor vier goals en twee assists in de Tweede Bundesliga. Dat zijn geen overweldigende cijfers, maar met zijn 1,94m past hij wel perfect in het gezochte profiel. Bovendien is hij ook transfervrij op te halen, al wordt het wel afwachten of KV Mechelen aan zijn looneisen zal kunnen voldoen.

Zou één van hen een goede spits zijn voor KV Mechelen?

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

49
49
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

77
77
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

274
274
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

223
223
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

376
376
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

190
190
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

324
324
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

292
292
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

71
71
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

471
471
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

297
297
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

88
88
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

178
178
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

546
546
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

284
284
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

67
67
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

104
104
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

73
73
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

41
41
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

448
448
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

395
395
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

143
143
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

220
220
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

140
140

Meer sportnieuws