'KV Mechelen zet 2 sterke spitsen op verlanglijstje'

door
'KV Mechelen zet 2 sterke spitsen op verlanglijstje'

Het Belgische voetbalseizoen zit er officieel pas sinds zondag op, maar heel wat teams zijn al lang met vakantie. Dat geldt onder meer voor KV Mechelen, dat wel de bekerfinale speelde maar in de competitie nooit in aanmerking kwam voor de play-offs. Volgend seizoen wil het beter doen en daarom hebben ze de zoektocht naar versterking al ingezet.


Eén van de prioriteiten van de club is het vinden van een nieuwe targetspits. Vorig seizoen kon Steven Defour als diepe spitsen enkel beschikken over Julien Ngoy en Yonas Malede, maar zij konden het volle gewicht van de aanval niet dragen. Daarom zoekt Malinwa een grote en fysiek sterke spits en ze hebben alvast twee namen op hun lijstje gezet.

Gazet van Antwerpen weet dat ze nog steeds denken aan Serdar Dursun. De 31-jarige Turk was ook in januari al in beeld, maar een uitleenbeurt bleek toen financieel niet haalbaar. Sindsdien raakte hij echter niet verder dan een handvol invalbeurten bij Fenerbahçe en dus overweegt KVM een nieuwe poging te wagen. Maar er ligt ook een goedkopere optie op tafel

LEES OOK: 'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

Alles hangt af van looneisen

Ook Lion Lauberbach is immers een optie. De 25-jarige Duitser is einde contract bij Eintracht Braunschweig, waar hij dit seizoen goed was voor vier goals en twee assists in de Tweede Bundesliga. Dat zijn geen overweldigende cijfers, maar met zijn 1,94m past hij wel perfect in het gezochte profiel. Bovendien is hij ook transfervrij op te halen, al wordt het wel afwachten of KV Mechelen aan zijn looneisen zal kunnen voldoen.

Zou één van hen een goede spits zijn voor KV Mechelen?

Meest recent

'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

54
54
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

132
132
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

74
74
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

26
26
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

57
57
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

389
389
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

51
51
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

548
548
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

358
358
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

21
21
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

68
68
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

145
145
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

374
374
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

195
195
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

639
639
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

532
532
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

259
259
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

69
69
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

318
318
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

55
55
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

891
891
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

196
196
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

147
147
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

56
56

Meer sportnieuws