De Wever bezorgt Antwerp slecht nieuws in stadiondossier

door
De Wever bezorgt Antwerp slecht nieuws in stadiondossier

Antwerp heeft de voorbije dagen zwaar gefeest, nadat het zondag dankzij een heerlijke knal van Alderweireld in de 94ste minuut zijn eerste landstitel in 66 jaar veroverde. Maar niet iedereen binnen de club ging meteen mee in de euforie. Voorzitter Paul Gheysens trok immers in de nasleep van de feestelijkheden stevig van leer over het stadiondossier.


De voorbije jaren voerde Antwerp al de nodige renovaties door op de Bosuil, maar tribunes 2 en 3 staan er nog steeds bouwvallig bij. Die eerste is zelfs helemaal gesloten omdat de situatie te onveilig is. Door een dispuut met de familie Mintjens, die eigenaar is van de stadiongronden, kan Antwerp zijn renovatieplannen voorlopig echter niet doorzetten.

Gheysens had gehoopt dat burgemeester Bart De Wever een handje zou helpen, maar die komt met slecht nieuws. "Het gaat om een zaak tussen private partijen, die geen overeenkomst vinden. De stad is geen partij in het dossier", vertelde de Antwerpse burgervader immers in De Afspraak. "Wij hebben geen grondpositie in de zaak, we kunnen enkel faciliteren. Op Beerschot zijn we de huisbaas, op Antwerp niet."

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Hopen op snelle oplossing

Gheysens liet al vallen dat er binnen de zes maanden een oplossing komt, anders trekt Antwerp weg van de Bosuil. De Wever hoopt uiteraard dat het niet zo'n vaart zal lopen. "We kunnen alleen maar hopen dat beide partijen een overeenkomst sluiten. Het zijn allemaal mensen die de club in het hart dragen. En als je een hart hebt voor de club maak je een overeenkomst om Champions League mogelijk te maken."

Zal er nog een oplossing komen in het stadiondossier?

Meest recent

Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

14
14
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

76
76
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

71
71
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

16
16
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

63
63
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

90
90
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

58
58
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

220
220
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

167
167
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

456
456
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

114
114
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

37
37
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

51
51
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

384
384
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

81
81
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

47
47
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

131
131
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

134
134
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

152
152
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

490
490
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

101
101
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

114
114
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

70
70
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

264
264
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

66
66

Meer sportnieuws