'Barça weet gratis vertrek Gavi nog net te verijdelen'

door
'Barça weet gratis vertrek Gavi nog net te verijdelen'

Het wordt een zeer drukke zomer voor FC Barcelona, dat in eerste instantie zijn pijlen richt op een terugkeer van Lionel Messi. Het wil daarna echter nog heel wat versterkingen binnenhalen, waarbij ook Rode Duivel Yannick Carrasco een optie is. Maar de financiële mogelijkheden van de club blijven beperkt en dat leidde zelfs bijna tot een gratis vertrek van goudhaantje Gavi.


Het 18-jarige supertalent had in september zijn handtekening gezet onder een nieuw en fel verbeterd contract, maar dat stootte op verzet bij La Liga. Dat protesteerde bij de rechtbank omdat Barça al over zijn salarislimiet zag en kreeg ook gelijk van de rechtbank. Daardoor moest Barça Gavi opnieuw inschrijven als jeugdspeler en kon het zijn diamant plots gratis zien vertrekken.

Er was in de overeenkomst immers ook een clausule opgenomen, waardoor het contract ongeldig verklaard zou worden als Gavi niet voor 30 juni als A-kernspeler geregistreerd was bij La Liga. In dat geval zou de Spaanse international dus een vrije speler zijn en de deadline kwam stilaan aardig dichtbij. Maar Barça kan nu opgelucht ademhalen, want dinsdag besliste volgens Spaanse media de rechtbank in beroep alsnog in hun voordeel.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Contract tot 2026

Dat betekent dat Gavi alsnog ingeschreven kan worden en dat hij nu dus helemaal zeker vastligt tot 2026. Daarmee zit de jongeling helemaal gebeiteld in Camp Nou, want de afkoopsom in zijn contract werd ook opgetrokken van een schamele 50 miljoen euro naar maar liefst 1 miljard euro. Barça is dus niet van plan om Gavi ooit te laten vertrekken.

Zal Gavi zijn hele carrière bij Barça blijven?

Meest recent

Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

0
0
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

28
28
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

60
60
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

184
184
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

33
33
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

103
103
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

59
59
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

55
55
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

164
164
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

95
95
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

362
362
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

151
151
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

74
74
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

369
369
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

162
162
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

623
623
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

65
65
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

84
84
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

294
294
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

188
188
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

166
166
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

232
232

Meer sportnieuws