KV Mechelen ziet ervaren pion wellicht vertrekken

1154 stemmen
KV Mechelen ziet ervaren pion wellicht vertrekken

Voor KV Mechelen was het seizoen 2022/23 er één met hoogtes en laagtes. Het haalde wel knap de finale van de Croky Cup, waarin Antwerp wel een maatje te groot bleek. In de Jupiler Pro League draaide het echter een zeer grijs seizoen en dus zal de club het in de zomer over een andere boeg gooien. Een aantal pionnen mogen vertrekken.


Lucas Bijker kreeg al te horen dat zijn aflopende contract niet verlengd wordt en hij is niet de enige ervaren oudgediende die andere oorden zal opzoeken. Onze redactie vernam dat ook Yannick Thoelen Malinwa kan gaan verlaten. De 32-jarige doelman heeft nog een contract tot 2025, maar fungeerde de voorbije seizoenen als doublure van Gaëtan Coucke en kwam daardoor slechts zestien keer in actie op twee jaar tijd.

Ondanks die beperkte speeltijd is er wel de nodige interesse uit Turkije. Met name Konyaspor en Kocaelispor zien zijn komst wel zitten. Die eerste club eindigde dit seizoen als achtste in de Süper Lig, terwijl Kocaelispor de titel in derde klasse veroverde en volgend seizoen dus terugkeert op het tweede niveau. De twee clubs namen al contact op met KV Mechelen.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Eerste avontuur in het buitenland

Voor Thoelen kan het een eerste avontuur in het buitenland worden, nadat hij de voorbije jaren een atypisch parcours in België aflegde. Hij debuteerde bij Geel en belandde zo in 2008 een eerste keer bij KVM, maar kon toen niet doorbreken. Bij Lommel wist hij zich wel in de kijker te spelen en hij versierde zowaar een transfer naar AA Gent, dat in 2015 net de titel veroverd had. Hij bleef vier jaar bij de Buffalo's alvorens in 2019 Achter de Kazerne terug te keren.

🚀

Zou dat een mooie transfer zijn voor Thoelen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

149
149
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

33
33
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

37
37
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

104
104
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

103
103
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

70
70
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

128
128
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

52
52
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

155
155
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

132
132
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

383
383
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

255
255
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

826
826
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

503
503
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

547
547
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

387
387
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

710
710
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

348
348
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

545
545
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2252
2252
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws