KV Mechelen ziet ervaren pion wellicht vertrekken

door
KV Mechelen ziet ervaren pion wellicht vertrekken

Voor KV Mechelen was het seizoen 2022/23 er één met hoogtes en laagtes. Het haalde wel knap de finale van de Croky Cup, waarin Antwerp wel een maatje te groot bleek. In de Jupiler Pro League draaide het echter een zeer grijs seizoen en dus zal de club het in de zomer over een andere boeg gooien. Een aantal pionnen mogen vertrekken.


Lucas Bijker kreeg al te horen dat zijn aflopende contract niet verlengd wordt en hij is niet de enige ervaren oudgediende die andere oorden zal opzoeken. Onze redactie vernam dat ook Yannick Thoelen Malinwa kan gaan verlaten. De 32-jarige doelman heeft nog een contract tot 2025, maar fungeerde de voorbije seizoenen als doublure van Gaëtan Coucke en kwam daardoor slechts zestien keer in actie op twee jaar tijd.

Ondanks die beperkte speeltijd is er wel de nodige interesse uit Turkije. Met name Konyaspor en Kocaelispor zien zijn komst wel zitten. Die eerste club eindigde dit seizoen als achtste in de Süper Lig, terwijl Kocaelispor de titel in derde klasse veroverde en volgend seizoen dus terugkeert op het tweede niveau. De twee clubs namen al contact op met KV Mechelen.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

Eerste avontuur in het buitenland

Voor Thoelen kan het een eerste avontuur in het buitenland worden, nadat hij de voorbije jaren een atypisch parcours in België aflegde. Hij debuteerde bij Geel en belandde zo in 2008 een eerste keer bij KVM, maar kon toen niet doorbreken. Bij Lommel wist hij zich wel in de kijker te spelen en hij versierde zowaar een transfer naar AA Gent, dat in 2015 net de titel veroverd had. Hij bleef vier jaar bij de Buffalo's alvorens in 2019 Achter de Kazerne terug te keren.

Zou dat een mooie transfer zijn voor Thoelen?

Meest recent

Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

5
5
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

58
58
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

131
131
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

71
71
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

62
62
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

86
86
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

198
198
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

134
134
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

118
118
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

106
106
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

353
353
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

266
266
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

395
395
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

347
347
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

115
115
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

145
145
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

262
262
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

90
90
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

108
108
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

92
92
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

111
111
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

263
263
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

215
215
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

241
241
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

98
98

Meer sportnieuws