Club Brugge slaat slag: contract tot 2026 voor goudhaantje

door
Club Brugge slaat slag: contract tot 2026 voor goudhaantje

Club Brugge sloot het seizoen af met een zege op het veld van Union SG. Blauw-Zwart legde daarmee de titelstrijd deels in een beslissende plooi, maar volgend seizoen willen de Bruggelingen opnieuw zelf meespelen om de hoofdprijs. Daarvoor wordt nu al geïnvesteerd in de spelerskern.


De transfer van Michal Skoras is al een feit, terwijl Victor Barbera meer dan waarschijnlijk de overstap maakt van de tweede ploeg van FC Barcelona. Een ander dossier dat Club wou aanpakken, is dat van Maxim De Cuyper. De jonge linkerpoot werd dit seizoen opnieuw op huurbasis gestald bij KVC Westerlo. Het afgelopen seizoen dwong hij mee de promotie af naar de Jupiler Pro League, waarin hij de voorbije campagne al het goede bevestigde. De Cuyper scoorde 9 keer en gaf 7 assists over alle competities heen.

Dat zorgt er nu voor dat Club Brugge de speler langer aan zich bindt. De uittredende landskampioen maakt op zijn website bekend dat De Cuyper een nieuw contract ondertekend heeft tot midden 2026 en volgend seizoen opnieuw aansluit bij de Brugse kern. Nieuwe coach Ronny Deila heeft er zo meteen een stevige versterking bij op de linkerflank.

LEES OOK: Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

Blauw-zwart jeugdproduct

De Cuyper is een jeugdproduct van Club brugge. Hij doorliep er alle jeugdcategorieën en stroomde er door naar de eerste ploeg. Om ervaring op te doen, werd hij gestald bij Westerlo. Daar toonde hij zijn grote potentieel en kon hij Club helemaal overtuigen van zijn kunnen. Nu nog hetzelfde doen met Ronny Deila, die De Cuyper ook al kon bewonderen in de JPL als coach van Standard.

Zal De Cuyper volgend seizoen basisspeler zijn?

Meest recent

'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

5
5
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

13
13
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

12
12
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

85
85
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

39
39
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

64
64
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

323
323
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

183
183
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

67
67
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

97
97
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

311
311
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

59
59
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

30
30
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

158
158
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

186
186
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

175
175
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

868
868
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

167
167
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

47
47
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

138
138
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

376
376
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

275
275
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

625
625

Meer sportnieuws