Club Brugge slaat slag: contract tot 2026 voor goudhaantje

door
Club Brugge slaat slag: contract tot 2026 voor goudhaantje

Club Brugge sloot het seizoen af met een zege op het veld van Union SG. Blauw-Zwart legde daarmee de titelstrijd deels in een beslissende plooi, maar volgend seizoen willen de Bruggelingen opnieuw zelf meespelen om de hoofdprijs. Daarvoor wordt nu al geïnvesteerd in de spelerskern.


De transfer van Michal Skoras is al een feit, terwijl Victor Barbera meer dan waarschijnlijk de overstap maakt van de tweede ploeg van FC Barcelona. Een ander dossier dat Club wou aanpakken, is dat van Maxim De Cuyper. De jonge linkerpoot werd dit seizoen opnieuw op huurbasis gestald bij KVC Westerlo. Het afgelopen seizoen dwong hij mee de promotie af naar de Jupiler Pro League, waarin hij de voorbije campagne al het goede bevestigde. De Cuyper scoorde 9 keer en gaf 7 assists over alle competities heen.

Dat zorgt er nu voor dat Club Brugge de speler langer aan zich bindt. De uittredende landskampioen maakt op zijn website bekend dat De Cuyper een nieuw contract ondertekend heeft tot midden 2026 en volgend seizoen opnieuw aansluit bij de Brugse kern. Nieuwe coach Ronny Deila heeft er zo meteen een stevige versterking bij op de linkerflank.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Blauw-zwart jeugdproduct

De Cuyper is een jeugdproduct van Club brugge. Hij doorliep er alle jeugdcategorieën en stroomde er door naar de eerste ploeg. Om ervaring op te doen, werd hij gestald bij Westerlo. Daar toonde hij zijn grote potentieel en kon hij Club helemaal overtuigen van zijn kunnen. Nu nog hetzelfde doen met Ronny Deila, die De Cuyper ook al kon bewonderen in de JPL als coach van Standard.

Zal De Cuyper volgend seizoen basisspeler zijn?

Meest recent

Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

11
11
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

9
9
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

33
33
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

90
90
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

16
16
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

168
168
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

163
163
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

80
80
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

46
46
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

123
123
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

216
216
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

344
344
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

133
133
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

76
76
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

61
61
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

66
66
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

164
164
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

153
153
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

393
393
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

84
84
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

36
36
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

147
147
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

180
180

Meer sportnieuws