Club Brugge slaat slag: contract tot 2026 voor goudhaantje

door
Club Brugge slaat slag: contract tot 2026 voor goudhaantje

Club Brugge sloot het seizoen af met een zege op het veld van Union SG. Blauw-Zwart legde daarmee de titelstrijd deels in een beslissende plooi, maar volgend seizoen willen de Bruggelingen opnieuw zelf meespelen om de hoofdprijs. Daarvoor wordt nu al geïnvesteerd in de spelerskern.


De transfer van Michal Skoras is al een feit, terwijl Victor Barbera meer dan waarschijnlijk de overstap maakt van de tweede ploeg van FC Barcelona. Een ander dossier dat Club wou aanpakken, is dat van Maxim De Cuyper. De jonge linkerpoot werd dit seizoen opnieuw op huurbasis gestald bij KVC Westerlo. Het afgelopen seizoen dwong hij mee de promotie af naar de Jupiler Pro League, waarin hij de voorbije campagne al het goede bevestigde. De Cuyper scoorde 9 keer en gaf 7 assists over alle competities heen.

Dat zorgt er nu voor dat Club Brugge de speler langer aan zich bindt. De uittredende landskampioen maakt op zijn website bekend dat De Cuyper een nieuw contract ondertekend heeft tot midden 2026 en volgend seizoen opnieuw aansluit bij de Brugse kern. Nieuwe coach Ronny Deila heeft er zo meteen een stevige versterking bij op de linkerflank.

LEES OOK: Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Blauw-zwart jeugdproduct

De Cuyper is een jeugdproduct van Club brugge. Hij doorliep er alle jeugdcategorieën en stroomde er door naar de eerste ploeg. Om ervaring op te doen, werd hij gestald bij Westerlo. Daar toonde hij zijn grote potentieel en kon hij Club helemaal overtuigen van zijn kunnen. Nu nog hetzelfde doen met Ronny Deila, die De Cuyper ook al kon bewonderen in de JPL als coach van Standard.

Zal De Cuyper volgend seizoen basisspeler zijn?

Meest recent

Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

24
24
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

93
93
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

81
81
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

117
117
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

185
185
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

435
435
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

152
152
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

216
216
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1308
1308
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

197
197
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

326
326
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

512
512
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

146
146
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

289
289
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

354
354
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

72
72
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

601
601
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

502
502
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

213
213
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

507
507
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

497
497
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

95
95
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

425
425
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

640
640
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

250
250

Meer sportnieuws