Antwerp-fans schieten Gheysens te hulp met opvallende actie

door
Antwerp-fans schieten Gheysens te hulp met opvallende actie

Royal Antwerp FC verkeert nog altijd in een feestroes. De Great Old werd afgelopen zondag voor het eerst sinds 1957 nog eens landskampioen. Dat werd uitbundig gevierd in de Scheldestad, al was voorzitter Paul Gheysens ook scherp.


De sterke man van Antwerp kon het tussen het feestgedruis in niet nalaten om het moeilijke stadiondossier van Antwerp nog eens op tafel te leggen. Tijdens zijn speech op het stadhuis van Antwerpen richtte hij zich rechtstreeks tot de familie Mintjens, die de grond van de Bosuil bezit. Zolang zij niet meewerkt, kan en mag Gheysens Tribune 2 van de Bosuil niet onder handen nemen. En dat steekt bij de voorzitter, die ook burgemeester Bart De Wever nog eens op zijn verantwoordelijkheden wees.

"Ze zeggen dat ik hier al veel geld in gestoken heb, maar de familie Mintjens en consoorten hebben me ook al veel geld gekost", klonk het bij Gheysens. "Ik kijk daarom nog eens met een kwaad oog naar de burgemeester. We kunnen hier niet omheen, dit heeft me al geld genoeg gekost. Het moet opgelost worden. Een nieuwe tribune zou meteen vol zitten. We zouden dubbel zoveel mensen van het voetbal kunnen laten genieten."

LEES OOK: ‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Fans reageren meteen

De oproep van Gheysens vond meteen gehoor bij de eigen achterban. De Federatie van Antwerp Supportersclubs (FASC) startte op Facebook een petitie om een doorbraak te forceren in het stadiondossier. "Wat er zondag gebeurd is in Deurne-Noord gaat voor altijd onze geschiedenisboeken in. Den Dubbel!", schrijft de FASC. "Daarom verdienen Antwerp en wij, de supporters, eindelijk een stadion dat onze ambitie reflecteert. Echter zit het stadion-dossier muurvast. En Tribune 2 ligt er na zondag bouwvalliger bij dan ooit. Daarom deze oproep: Mevrouw Mintjens, ga aub nu eens hand in hand met ons richting toekomst."

Zal het stadionprobleem van Antwerp snel opgelost worden?

Meest recent

Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

66
66
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

12
12
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

41
41
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

43
43
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

546
546
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

178
178
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

50
50
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

146
146
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

86
86
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

75
75
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

125
125
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

91
91
'Neymar verrast met plots transferplan'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

89
89
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

35
35
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

75
75
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

197
197
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

416
416
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

226
226
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

227
227
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

187
187
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

76
76
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1728
1728
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

54
54
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

53
53

Meer sportnieuws