Antwerp-fans schieten Gheysens te hulp met opvallende actie

476 stemmen
Antwerp-fans schieten Gheysens te hulp met opvallende actie

Royal Antwerp FC verkeert nog altijd in een feestroes. De Great Old werd afgelopen zondag voor het eerst sinds 1957 nog eens landskampioen. Dat werd uitbundig gevierd in de Scheldestad, al was voorzitter Paul Gheysens ook scherp.


De sterke man van Antwerp kon het tussen het feestgedruis in niet nalaten om het moeilijke stadiondossier van Antwerp nog eens op tafel te leggen. Tijdens zijn speech op het stadhuis van Antwerpen richtte hij zich rechtstreeks tot de familie Mintjens, die de grond van de Bosuil bezit. Zolang zij niet meewerkt, kan en mag Gheysens Tribune 2 van de Bosuil niet onder handen nemen. En dat steekt bij de voorzitter, die ook burgemeester Bart De Wever nog eens op zijn verantwoordelijkheden wees.

"Ze zeggen dat ik hier al veel geld in gestoken heb, maar de familie Mintjens en consoorten hebben me ook al veel geld gekost", klonk het bij Gheysens. "Ik kijk daarom nog eens met een kwaad oog naar de burgemeester. We kunnen hier niet omheen, dit heeft me al geld genoeg gekost. Het moet opgelost worden. Een nieuwe tribune zou meteen vol zitten. We zouden dubbel zoveel mensen van het voetbal kunnen laten genieten."

LEES OOK: 'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Fans reageren meteen

De oproep van Gheysens vond meteen gehoor bij de eigen achterban. De Federatie van Antwerp Supportersclubs (FASC) startte op Facebook een petitie om een doorbraak te forceren in het stadiondossier. "Wat er zondag gebeurd is in Deurne-Noord gaat voor altijd onze geschiedenisboeken in. Den Dubbel!", schrijft de FASC. "Daarom verdienen Antwerp en wij, de supporters, eindelijk een stadion dat onze ambitie reflecteert. Echter zit het stadion-dossier muurvast. En Tribune 2 ligt er na zondag bouwvalliger bij dan ooit. Daarom deze oproep: Mevrouw Mintjens, ga aub nu eens hand in hand met ons richting toekomst."

🚀

Zal het stadionprobleem van Antwerp snel opgelost worden?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

15
15
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

49
49
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

100
100
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

20
20
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

33
33
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

86
86
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

164
164
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

202
202
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

204
204
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

310
310
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

32
32
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

43
43
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

175
175
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

205
205
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

505
505
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

189
189
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

133
133

Meer sportnieuws