Antwerp-fans schieten Gheysens te hulp met opvallende actie

door
Antwerp-fans schieten Gheysens te hulp met opvallende actie

Royal Antwerp FC verkeert nog altijd in een feestroes. De Great Old werd afgelopen zondag voor het eerst sinds 1957 nog eens landskampioen. Dat werd uitbundig gevierd in de Scheldestad, al was voorzitter Paul Gheysens ook scherp.


De sterke man van Antwerp kon het tussen het feestgedruis in niet nalaten om het moeilijke stadiondossier van Antwerp nog eens op tafel te leggen. Tijdens zijn speech op het stadhuis van Antwerpen richtte hij zich rechtstreeks tot de familie Mintjens, die de grond van de Bosuil bezit. Zolang zij niet meewerkt, kan en mag Gheysens Tribune 2 van de Bosuil niet onder handen nemen. En dat steekt bij de voorzitter, die ook burgemeester Bart De Wever nog eens op zijn verantwoordelijkheden wees.

"Ze zeggen dat ik hier al veel geld in gestoken heb, maar de familie Mintjens en consoorten hebben me ook al veel geld gekost", klonk het bij Gheysens. "Ik kijk daarom nog eens met een kwaad oog naar de burgemeester. We kunnen hier niet omheen, dit heeft me al geld genoeg gekost. Het moet opgelost worden. Een nieuwe tribune zou meteen vol zitten. We zouden dubbel zoveel mensen van het voetbal kunnen laten genieten."

LEES OOK: 'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

Fans reageren meteen

De oproep van Gheysens vond meteen gehoor bij de eigen achterban. De Federatie van Antwerp Supportersclubs (FASC) startte op Facebook een petitie om een doorbraak te forceren in het stadiondossier. "Wat er zondag gebeurd is in Deurne-Noord gaat voor altijd onze geschiedenisboeken in. Den Dubbel!", schrijft de FASC. "Daarom verdienen Antwerp en wij, de supporters, eindelijk een stadion dat onze ambitie reflecteert. Echter zit het stadion-dossier muurvast. En Tribune 2 ligt er na zondag bouwvalliger bij dan ooit. Daarom deze oproep: Mevrouw Mintjens, ga aub nu eens hand in hand met ons richting toekomst."

Zal het stadionprobleem van Antwerp snel opgelost worden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

52
52
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

17
17
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

45
45
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

114
114
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

88
88
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

30
30
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

82
82
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

144
144
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

103
103
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

145
145
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

215
215
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

214
214
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

745
745
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

163
163
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

92
92
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

142
142
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

182
182
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

332
332
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

450
450
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

23
23
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

337
337
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

230
230
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

588
588

Meer sportnieuws