Mulder lyrisch over Nederlandse Antwerp-pilaren: "Echt zakenmannetje"

door
Mulder lyrisch over Nederlandse Antwerp-pilaren:

De landstitel van Royal Antwerp FC spreekt tot de verbeelding. 66 jaar na datum kroonde 'The Great Old' zich zondag opnieuw tot kampioen van België nadat het eerder ook al de Beker van België wist binnen te halen. Mulder ziet alvast twee grote redenen voor het succes van Antwerp. 


En die luisteren naar de namen Mark van Bommel en Marc Overmars. De Nederlandse enclave in Antwerpen heeft zijn vruchten duidelijk afgeworpen, want sinds hun komst draait 'The Great Old' steevast mee aan de top van het klassement. Analist Youri Mulder is dan ook lyrisch over de zaken die zijn landgenoten hebben verwezenlijkt bij Antwerp. 

"Mark heeft een serieuze ontwikkeling ondergaan. Hij is meer dan ooit een people manager geworden. Vroeger zat hij overal veel te kort op, maar nu lijkt hij wel een type Hiddink of Ancelotti", klinkt het bij Sporza.  "Vroeger had hij nog wel eens discussies met zijn staf, maar nu straalt hij gewoon rust uit. Dat hij Vermeeren, een jongen van 17, zomaar in die ploeg durft te droppen en Stengs plots op het middenveld posteert, vind ik erg knap. Op die manier heeft hij bij Antwerp echt een ploeg gebouwd en dat is in het voetbal heel moeilijk."

LEES OOK: Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

ZAKENMANNETJE

Volgens voorzitter Paul Gheysens was Marc Overmars dan weer de belangrijkste transfer van het seizoen. "Hij wist perfect wat Antwerp nodig had. Daar willen ze vechters zien", ging Mulder verder. "Hij is gestopt met voetballen en dan zaken gaan doen in van alles en nog wat. Hij kan dat gewoon heel goed. Marc is echt een zakenmannetje."

Ben jij het eens met Mulder?

Meest recent

Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

2
2
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

112
112
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

38
38
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

84
84
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

40
40
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

145
145
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

148
148
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

85
85
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

555
555
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

236
236
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

264
264
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

809
809
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

520
520
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

369
369
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

287
287
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

721
721
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

192
192
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

61
61
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

94
94
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

403
403
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

60
60
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

549
549
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

434
434
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

42
42

Meer sportnieuws