Mulder lyrisch over Nederlandse Antwerp-pilaren: "Echt zakenmannetje"

281
Mulder lyrisch over Nederlandse Antwerp-pilaren:

De landstitel van Royal Antwerp FC spreekt tot de verbeelding. 66 jaar na datum kroonde 'The Great Old' zich zondag opnieuw tot kampioen van België nadat het eerder ook al de Beker van België wist binnen te halen. Mulder ziet alvast twee grote redenen voor het succes van Antwerp. 


En die luisteren naar de namen Mark van Bommel en Marc Overmars. De Nederlandse enclave in Antwerpen heeft zijn vruchten duidelijk afgeworpen, want sinds hun komst draait 'The Great Old' steevast mee aan de top van het klassement. Analist Youri Mulder is dan ook lyrisch over de zaken die zijn landgenoten hebben verwezenlijkt bij Antwerp. 

"Mark heeft een serieuze ontwikkeling ondergaan. Hij is meer dan ooit een people manager geworden. Vroeger zat hij overal veel te kort op, maar nu lijkt hij wel een type Hiddink of Ancelotti", klinkt het bij Sporza.  "Vroeger had hij nog wel eens discussies met zijn staf, maar nu straalt hij gewoon rust uit. Dat hij Vermeeren, een jongen van 17, zomaar in die ploeg durft te droppen en Stengs plots op het middenveld posteert, vind ik erg knap. Op die manier heeft hij bij Antwerp echt een ploeg gebouwd en dat is in het voetbal heel moeilijk."

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

ZAKENMANNETJE

Volgens voorzitter Paul Gheysens was Marc Overmars dan weer de belangrijkste transfer van het seizoen. "Hij wist perfect wat Antwerp nodig had. Daar willen ze vechters zien", ging Mulder verder. "Hij is gestopt met voetballen en dan zaken gaan doen in van alles en nog wat. Hij kan dat gewoon heel goed. Marc is echt een zakenmannetje."

Ben jij het eens met Mulder?

Meest recent

'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

0
0
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

39
39
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

100
100
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

27
27
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

48
48
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

109
109
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

68
68
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

42
42
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

67
67
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

95
95
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

163
163
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

383
383
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

151
151
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

171
171
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

412
412
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

451
451
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

637
637

Meer sportnieuws