‘Dit wordt de spectaculaire aanval van Real Madrid’

door
‘Dit wordt de spectaculaire aanval van Real Madrid’

Real Madrid staat voor een zeer belangrijke zomer, want de Koninklijke zal zijn kern stevig moeten versterken. Met Jude Bellingham is al een eerste grote naam op komst, maar daarna zal de grote prioriteit worden om vers bloed voor de voorhoede te vinden. De voorbije dagen zag Real immers zowat zijn halve aanval andere oorden opzoeken.


Tijdens het weekend kondigde Real aan dat het in de zomer afscheid neemt van Marcos Asensio, Mariano Diaz, Eden Hazard en Karim Benzema. De Gouden Bal liet zondag weten niet meer zijn aflopende contract net te verlengen. Ook Asensio en Diaz tekenen niet bij. De overeenkomst van Hazard liep nog één jaar door, maar werd in onderling overleg ontbonden.

Daardoor houdt Carlo Ancelotti voorin enkel nog Vinicius Junior en Rodrygo Goes over, maar dat zal uiteraard niet volstaan. Er zal nog flink wat versterking nodig zijn en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Zo zou Real nu voluit gaan voor de komst van Kai Havertz (Chelsea), maar hij is niet de enige aanvaller op het Madrileense lijstje. Ancelotti zou ook blijven aandringen op de komst van Harry Kane, die deze zomer Tottenham zou kunnen verlaten.

LEES OOK: Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Versterking uit Spanje

In de Spaanse pers werd de voorbije dagen ook de naam van Joselu genoemd. De 33-jarige spits scoorde dit seizoen zestien keer voor Espanyol en beleefde in maart een geslaagd debuut bij de nationale ploeg, maar is door de degradatie van zijn club wellicht vrij goedkoop op te pikken. En daarnaast keert misschien ook Brahim Diaz terug na enkele sterke seizoenen op huurbasis bij AC Milan. De Madrileense voorhoede zou er straks dus helemaal anders uit kunnen zien.

Zou Real met die aanval sterker staan dan dit seizoen?

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

32
32
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

141
141
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

65
65
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

45
45
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

171
171
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

350
350
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

133
133
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

155
155
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

143
143
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

475
475
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

166
166
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

97
97
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

657
657
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

193
193
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

49
49
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

909
909
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

163
163
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

296
296
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

548
548
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

855
855
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

1007
1007
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

235
235
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

61
61

Meer sportnieuws