‘Dit wordt de spectaculaire aanval van Real Madrid’

door
‘Dit wordt de spectaculaire aanval van Real Madrid’

Real Madrid staat voor een zeer belangrijke zomer, want de Koninklijke zal zijn kern stevig moeten versterken. Met Jude Bellingham is al een eerste grote naam op komst, maar daarna zal de grote prioriteit worden om vers bloed voor de voorhoede te vinden. De voorbije dagen zag Real immers zowat zijn halve aanval andere oorden opzoeken.


Tijdens het weekend kondigde Real aan dat het in de zomer afscheid neemt van Marcos Asensio, Mariano Diaz, Eden Hazard en Karim Benzema. De Gouden Bal liet zondag weten niet meer zijn aflopende contract net te verlengen. Ook Asensio en Diaz tekenen niet bij. De overeenkomst van Hazard liep nog één jaar door, maar werd in onderling overleg ontbonden.

Daardoor houdt Carlo Ancelotti voorin enkel nog Vinicius Junior en Rodrygo Goes over, maar dat zal uiteraard niet volstaan. Er zal nog flink wat versterking nodig zijn en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Zo zou Real nu voluit gaan voor de komst van Kai Havertz (Chelsea), maar hij is niet de enige aanvaller op het Madrileense lijstje. Ancelotti zou ook blijven aandringen op de komst van Harry Kane, die deze zomer Tottenham zou kunnen verlaten.

LEES OOK: Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Versterking uit Spanje

In de Spaanse pers werd de voorbije dagen ook de naam van Joselu genoemd. De 33-jarige spits scoorde dit seizoen zestien keer voor Espanyol en beleefde in maart een geslaagd debuut bij de nationale ploeg, maar is door de degradatie van zijn club wellicht vrij goedkoop op te pikken. En daarnaast keert misschien ook Brahim Diaz terug na enkele sterke seizoenen op huurbasis bij AC Milan. De Madrileense voorhoede zou er straks dus helemaal anders uit kunnen zien.

Zou Real met die aanval sterker staan dan dit seizoen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

40
40
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

35
35
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

141
141
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

39
39
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

45
45
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

47
47
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

145
145
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

79
79
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

100
100
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

593
593
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

116
116
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

459
459
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

65
65
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

589
589
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

78
78
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

143
143
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

259
259
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

122
122
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

112
112
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

61
61
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

135
135
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

205
205
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

266
266

Meer sportnieuws