'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

door
'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

In de Premier League bleek Manchester City weer veel te sterk voor zijn concurrenten, al kwam dat ook omdat een aantal rivalen het lieten afweten. Zo kende onder meer Liverpool een teleurstellend seizoen. De Reds presteerden zeer wisselvallig en sloten het seizoen uiteindelijk af op de vijfde plaats, waardoor ze volgend seizoen geen Champions League spelen.


Het matige seizoen heeft op Anfield wel de ogen geopend en het besef doen doorsijpelen dat de ouder wordende spelerskern toe is aan een verjonging en opfrissing. De komende maanden zullen alvast enkele oudgedienden vertrekken, want onder meer Roberto Firmino, James Milner en Naby Keita krijgen/tekenen geen nieuw contract. Er zal ook heel wat versterking gezocht worden, vooral op het middenveld.

Daar heeft Liverpool zijn eerste topaanwinst zo goed als beet, want Fabrizio Romano meldt dat de Reds op het punt staan om Alexis Mac Allister te strikken. De Argentijnse middenvelder was dit seizoen een smaakmaker bij Brighton en was ook titularis in de Argentijnse ploeg die in december wereldkampioen werd. Hij zou nu met Liverpool een akkoord hebben over een vijfjarig contract en in de volgende 24 tot 48 uur zijn medische testen afleggen.

Nog meer versterking op komst

Liverpool zal in de komende dagen ook de afkoopclausule in zijn contract lichten, waardoor hij voor minder dan de aanvankelijk gerapporteerde 70 miljoen euro de overstap kan maken. Daarna kunnen ze hun pijlen richten op verdere versterkingen, want er moet nog meer vers bloed bij op het middenveld. Ook Manu Koné (Mönchengladbach), Khépren Thuram (Nice) en Gabri Veiga (Celta Vigo) zouden nog op het lijstje van Klopp staan.


Goede transfer van Liverpool?

Meest recent

"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

20
20
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

111
111
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

103
103
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

27
27
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

144
144
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

31
31
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

625
625
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

91
91
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

279
279
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

333
333
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

449
449
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

353
353
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

326
326
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

469
469
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

392
392
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

426
426
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

222
222
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

123
123
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

353
353
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

174
174
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

229
229
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

191
191
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

193
193
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

549
549

Meer sportnieuws