'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

door
'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

In de Premier League bleek Manchester City weer veel te sterk voor zijn concurrenten, al kwam dat ook omdat een aantal rivalen het lieten afweten. Zo kende onder meer Liverpool een teleurstellend seizoen. De Reds presteerden zeer wisselvallig en sloten het seizoen uiteindelijk af op de vijfde plaats, waardoor ze volgend seizoen geen Champions League spelen.


Het matige seizoen heeft op Anfield wel de ogen geopend en het besef doen doorsijpelen dat de ouder wordende spelerskern toe is aan een verjonging en opfrissing. De komende maanden zullen alvast enkele oudgedienden vertrekken, want onder meer Roberto Firmino, James Milner en Naby Keita krijgen/tekenen geen nieuw contract. Er zal ook heel wat versterking gezocht worden, vooral op het middenveld.

Daar heeft Liverpool zijn eerste topaanwinst zo goed als beet, want Fabrizio Romano meldt dat de Reds op het punt staan om Alexis Mac Allister te strikken. De Argentijnse middenvelder was dit seizoen een smaakmaker bij Brighton en was ook titularis in de Argentijnse ploeg die in december wereldkampioen werd. Hij zou nu met Liverpool een akkoord hebben over een vijfjarig contract en in de volgende 24 tot 48 uur zijn medische testen afleggen.

LEES OOK: Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

Nog meer versterking op komst

Liverpool zal in de komende dagen ook de afkoopclausule in zijn contract lichten, waardoor hij voor minder dan de aanvankelijk gerapporteerde 70 miljoen euro de overstap kan maken. Daarna kunnen ze hun pijlen richten op verdere versterkingen, want er moet nog meer vers bloed bij op het middenveld. Ook Manu Koné (Mönchengladbach), Khépren Thuram (Nice) en Gabri Veiga (Celta Vigo) zouden nog op het lijstje van Klopp staan.


Goede transfer van Liverpool?

Meest recent

Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

13
13
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

84
84
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

21
21
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

234
234
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

130
130
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

289
289
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

74
74
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

61
61
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

507
507
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

627
627
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

83
83
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

132
132
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1567
1567
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

226
226
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

52
52
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1383
1383
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

512
512
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22

Meer sportnieuws