'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

171
'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

In de Premier League bleek Manchester City weer veel te sterk voor zijn concurrenten, al kwam dat ook omdat een aantal rivalen het lieten afweten. Zo kende onder meer Liverpool een teleurstellend seizoen. De Reds presteerden zeer wisselvallig en sloten het seizoen uiteindelijk af op de vijfde plaats, waardoor ze volgend seizoen geen Champions League spelen.


Het matige seizoen heeft op Anfield wel de ogen geopend en het besef doen doorsijpelen dat de ouder wordende spelerskern toe is aan een verjonging en opfrissing. De komende maanden zullen alvast enkele oudgedienden vertrekken, want onder meer Roberto Firmino, James Milner en Naby Keita krijgen/tekenen geen nieuw contract. Er zal ook heel wat versterking gezocht worden, vooral op het middenveld.

Daar heeft Liverpool zijn eerste topaanwinst zo goed als beet, want Fabrizio Romano meldt dat de Reds op het punt staan om Alexis Mac Allister te strikken. De Argentijnse middenvelder was dit seizoen een smaakmaker bij Brighton en was ook titularis in de Argentijnse ploeg die in december wereldkampioen werd. Hij zou nu met Liverpool een akkoord hebben over een vijfjarig contract en in de volgende 24 tot 48 uur zijn medische testen afleggen.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Nog meer versterking op komst

Liverpool zal in de komende dagen ook de afkoopclausule in zijn contract lichten, waardoor hij voor minder dan de aanvankelijk gerapporteerde 70 miljoen euro de overstap kan maken. Daarna kunnen ze hun pijlen richten op verdere versterkingen, want er moet nog meer vers bloed bij op het middenveld. Ook Manu Koné (Mönchengladbach), Khépren Thuram (Nice) en Gabri Veiga (Celta Vigo) zouden nog op het lijstje van Klopp staan.


Goede transfer van Liverpool?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

9
9
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

26
26
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

20
20
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

9
9
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

35
35
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

75
75
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

175
175
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

248
248
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

102
102
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

72
72
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

70
70
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws