'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

door
'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

In de Premier League bleek Manchester City weer veel te sterk voor zijn concurrenten, al kwam dat ook omdat een aantal rivalen het lieten afweten. Zo kende onder meer Liverpool een teleurstellend seizoen. De Reds presteerden zeer wisselvallig en sloten het seizoen uiteindelijk af op de vijfde plaats, waardoor ze volgend seizoen geen Champions League spelen.


Het matige seizoen heeft op Anfield wel de ogen geopend en het besef doen doorsijpelen dat de ouder wordende spelerskern toe is aan een verjonging en opfrissing. De komende maanden zullen alvast enkele oudgedienden vertrekken, want onder meer Roberto Firmino, James Milner en Naby Keita krijgen/tekenen geen nieuw contract. Er zal ook heel wat versterking gezocht worden, vooral op het middenveld.

Daar heeft Liverpool zijn eerste topaanwinst zo goed als beet, want Fabrizio Romano meldt dat de Reds op het punt staan om Alexis Mac Allister te strikken. De Argentijnse middenvelder was dit seizoen een smaakmaker bij Brighton en was ook titularis in de Argentijnse ploeg die in december wereldkampioen werd. Hij zou nu met Liverpool een akkoord hebben over een vijfjarig contract en in de volgende 24 tot 48 uur zijn medische testen afleggen.

LEES OOK: 'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Nog meer versterking op komst

Liverpool zal in de komende dagen ook de afkoopclausule in zijn contract lichten, waardoor hij voor minder dan de aanvankelijk gerapporteerde 70 miljoen euro de overstap kan maken. Daarna kunnen ze hun pijlen richten op verdere versterkingen, want er moet nog meer vers bloed bij op het middenveld. Ook Manu Koné (Mönchengladbach), Khépren Thuram (Nice) en Gabri Veiga (Celta Vigo) zouden nog op het lijstje van Klopp staan.


Goede transfer van Liverpool?

Meest recent

'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

64
64
UCL: Real dankt sterke Courtois, sensationele comeback Juve

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. ...

23
23
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

102
102
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

235
235
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

267
267
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

123
123
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

86
86
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

438
438
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

281
281
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

244
244
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

155
155
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

254
254
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

403
403
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

61
61
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

127
127
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

251
251
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

198
198
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

66
66
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

67
67
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

96
96
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

196
196
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

142
142
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

419
419

Meer sportnieuws