'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

171 stemmen
'Transferoffensief begonnen: Liverpool heeft topaanwinst beet'

In de Premier League bleek Manchester City weer veel te sterk voor zijn concurrenten, al kwam dat ook omdat een aantal rivalen het lieten afweten. Zo kende onder meer Liverpool een teleurstellend seizoen. De Reds presteerden zeer wisselvallig en sloten het seizoen uiteindelijk af op de vijfde plaats, waardoor ze volgend seizoen geen Champions League spelen.


Het matige seizoen heeft op Anfield wel de ogen geopend en het besef doen doorsijpelen dat de ouder wordende spelerskern toe is aan een verjonging en opfrissing. De komende maanden zullen alvast enkele oudgedienden vertrekken, want onder meer Roberto Firmino, James Milner en Naby Keita krijgen/tekenen geen nieuw contract. Er zal ook heel wat versterking gezocht worden, vooral op het middenveld.

Daar heeft Liverpool zijn eerste topaanwinst zo goed als beet, want Fabrizio Romano meldt dat de Reds op het punt staan om Alexis Mac Allister te strikken. De Argentijnse middenvelder was dit seizoen een smaakmaker bij Brighton en was ook titularis in de Argentijnse ploeg die in december wereldkampioen werd. Hij zou nu met Liverpool een akkoord hebben over een vijfjarig contract en in de volgende 24 tot 48 uur zijn medische testen afleggen.

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Nog meer versterking op komst

Liverpool zal in de komende dagen ook de afkoopclausule in zijn contract lichten, waardoor hij voor minder dan de aanvankelijk gerapporteerde 70 miljoen euro de overstap kan maken. Daarna kunnen ze hun pijlen richten op verdere versterkingen, want er moet nog meer vers bloed bij op het middenveld. Ook Manu Koné (Mönchengladbach), Khépren Thuram (Nice) en Gabri Veiga (Celta Vigo) zouden nog op het lijstje van Klopp staan.


Goede transfer van Liverpool?

Meest recent

Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

75
75
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

42
42
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

679
679
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

72
72
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

135
135
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

119
119
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

39
39
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

268
268
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

291
291
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

121
121
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

141
141
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

43
43
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

366
366
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

359
359
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

123
123
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

340
340
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

138
138
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

257
257
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

203
203
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

133
133
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

46
46
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

115
115

Meer sportnieuws